Elhagyatott utcák
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Szomb. Jan. 21, 2017 10:09 pm
Pént. Jan. 20, 2017 4:27 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:05 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:03 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

Are you ready?

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Elhagyatott utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Kedd. Szept. 13, 2016 12:45 am ••

szabad játéktér!
✻ hozzászólások :
474
✻ kereslek :
⊱ everybody
✻ tartózkodási hely :
⊱ everywhere
✻ foglalkozás, hobbi :
⊱ this page
✻ karakter arca :
⊱ faceless
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése http://heroes-vs-villains.hungarianforum.com

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Szer. Aug. 24, 2016 11:27 pm ••

Azt hiszem, most kezd igazán hiányozni Star city. Nem mondom, hogy Central nem sokkal nyugodtabb és biztonságosabb a maga módján, de úgy tűnik, az átlag iq itt bizony eléggé csökkenőben van a többihez képest. Máshol minimum megpróbálják a tolvajok kipuhatolni, hogy ki is, akit elrabolnak autóval, és kétszer is átgondolják, hogy egy egyedül sétáló nőre érdemes-e rátámadni. Itt nyilván nem jutott még el a tudatukig, hogy az a nő azért sétál egyedül is elég magabiztosan, mert képes magát megvédeni. Egy olyan városban, ahol kanárik, vörös íjászok és ányliga tagok tűzdelik az utcaképet, azért már nagyon más a helyzet. Elsőre felfogja mindenki, hogy mennyire nem mérvadó a magasság és a súly. Vagy éppen a tény, hogy nyolc centis sarkakon vagyok. Igaz, ez utóbbi magától is üt, tekintve, hogy elég élesek a sarkaim ahhoz, hogy komoly szúrófegyvernek számítsanak. És a pisztoly a táskámban még mindig ott van vész esetére. De nem szándékozom használni. Amire most szükségem van, hogy le tudjam vezetni a feszültséget. Ennek pedig a legjobb módja, ha valakit vagy valakiket megverem. Azt hiszem, nem is bánom, hogy elég hülyék...
Az első támad nekem, mikor kiszúrom a vörös foltot az utcán felénk közelíteni. Nem tudom mi az, de mivel nem tűnik fegyvernek, nem foglalkozom vele, inkább három jól irányzott rúgást és egy ütést viszek be a férfinak. Ennyi nem üti ki, de a térdének annyi és a következő két hétben a csaja alapozója nélkül nem lesz egységes arcszíne sem. A késtől pedig, amit rám fogott, remélem előre könnyes búcsút vett, mert mostanra már mélyen elsüllyedt a csatornában, hála a lyuknak, amibe beledobtam. Még egy ütés, és a padlón lenne, amikor a vörös folt befejezi helyettem a dolgot. Azonnal hátrább lépek, védekező állást felvéve, és regisztrálom, hogy nem ő az egyetlen, akit a  földre küldtek. Az öt támadóból már egy sincs magánál éppen. Előttem pedig a férfi áll, akit a város Flashként ismer. Jobb napjain...
- Igen. Valami eredménye csak volt pár év krav magának is. De te nem úgy nézel ki, mint akinek most még verekednie kellett volna - jegyzem meg, miközben egye oldalra lépek, hogy jobban lássam őt. Tele van sérülésekkel. De attól még ő Flash. Az egyike azon kevés embereknek, akik felvállalták a képességüket a részecske gyorsító robbanása után. Oké, ez utóbbi nem közhasznú információ. De attól még tudom. Ra´s al Ghul igencsak közlékeny volt a tudását illetően, amikor az együttműködésemet akarta megnyerni magának. Szóval sok mindennel tisztában vagyok. A táskámba nyúlva veszek elő egy doboznyi nedves törlőkendőt és kínálom felé. Ha a 24 órára tervezett sminkemet ez a cucc leszedi, akkor egy kis alvadt vérrel és kosszal is el fog bánni. - Leviszi a vért. Tudom, hogy nem sokan látják az arcodat, de attól még rémisztően festesz - teszem hozzá, miközben kihúzok egyet a kendőkből és a kezébe nyomom, majd egy másikat is előveszek. Ezt magam fogom össze egy kis gombócba és megint felé fordulok. - Szabad? Nem akarom a maszkhoz nyúlni, de a szemed mellett az a vágás még mindig elég csúnya - magyarázom a dolgot, miközben a hideg kendővel óvatosan megpróbálom leitatni a vért onnan. Ahogy nézem, csak nemrég állt el a vérzés a bőr felszínén is biztos, hogy a bőr alatti erekben még mindig tart. Elég speciális klubot vezetek ahhoz, hogy tisztában legyek vele, mi a legjobb módszer, ha minimálisra akarjuk csökkenteni a maradandó nyomok kockázatát és véraláfutásoknál a hideg az. Meg a nyomás. A hajszál erek gyorsan hegednek be, ha kicsit erősebben nyomják őket és így a vér is mélyebben terül szét, nem lesz olyan lila a felszín. De persze addig nem nyúlok a férfihoz, amíg meg nem engedi...
✻ hozzászólások :
156
✻ tartózkodási hely :
Starling city
✻ foglalkozás, hobbi :
Klub tulajdonos
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Hétf. Aug. 22, 2016 9:26 pm ••

Flash ➳ Patra

Mióta szuper erőm lett, teljesen megváltozott az életem. Végre sokkal több emberen tudok segíteni. Mindig is az volt a célom, hogy segítsek a bajbajutottakon és ezzel az erővel könnyű dolgom van. Néha előfordul, hogy nem sikerül olyan könnyen megvédeni az embereket, de végül mindig megóvok akit csak tudok. Az inverz Flashel nem volt könnyű dolgom, de őt is sikerült megállítanom. Zoom is erős ellenfélnek tűnik, de a csapatom és én bárkit megállítunk. Zoom sorra küldi át az Föld 2-ről a metahumánokat és csak mi állíthatjuk meg őket. Ezen a nap is épp egy Föld 2-es gonosztevővel találtam szembe magam. Nem volt könnyű legyőzni, de a S.T.A.R. Labses haverok sok jó dolgot súgtak a fülembe, aminek a segítségével sikerült megállítanom ezt az áttörőt is. Sajnos a küzdelem közben meghibásodott a fülesem, amivel a kapcsolatot tartottam a "főhadiszállással". Tele voltam vérző sebekkel és a ruhám több helyen is elszakadt. Nagy harc volt, de én nyertem és senki nem halt meg. Pár pillanatra nekidőltem a falhoz míg összeszedtem magam. Elkezdtem visszafutni a csapathoz, de menet közben észrevettem valamit. Egy lányt körbeállt pár fura alak. Gondolkodás nélkül befutottam a sikátorba és pár pillanat alatt kiütöttem az összes tolvajt. Miután megbizonyosodtam, hogy nem kelnek fel egy ideig, megálltam a lány előtt. Eddig csak egy csíkot láthatott belőlem, mert gyors vagyok.
- Jól vagy? - kérdezte miközben végignéztem rajta. Senkinek nem eshet baja ebben a városban, amíg itt vagyok.

Lesz hosszabb is  ➳ music

• •

Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Hétf. Aug. 08, 2016 6:56 pm ••

Új játék - Barry & Patra - Kalandra fel!

- Fel kellene vennetek! - ez az enyhébb verziója a parancsnak, ami úgy szól, gyertek értem, vagy ki vagytok rúgva. Jobb esetben. Ha nekem és valaki másnak is rossz napja van, akkor az élve kínzás jobban jellemzi majd a helyzetet. Hogy brutális lennék és hazudok? Nem kell egyiket sem megtennem. Akinek van egy kis esze, az érzi a belőlem áradó veszélyt, és nem próbálkozik tovább, hogy áttörje a védőfalaimat. A hülyébbek elkésnek, és csak akkor tudatosulnak vele, hogy csapdába futottak, amikor már nincs idő visszakozni és menekülni. Ők ott is maradnak. Mert én nem kockáztatom meg, hogy életben maradjon olyasvalaki, aki veszélyes rám. Magam miatt talán még meg is tenném, hiszen a veszély az élet része, de Megamit ennek nem fogok kitenni. Ő többet érdemel, és ha ennek az az ára, hogy az apja és én is térdig gázoljunk a vérben, hát ezer örömmel teszem meg. Sőt, szemrebbenés nélkül minden mást is, amit sokan gonosznak tartanak. Mert én ilyen vagyok. Ilyen a szeretetem és a ragaszkodásom. Beteges? Akkor te még nem találkoztál azokkal a nagy, csúnya "bácsikkal", akiket én is kerülök messziről. - Nem, nem a plázában vagyok. Az egyik mellékutcában két kilométernyire. Van gps-em, használd és találj meg! Semmi kedvem itt rostokolni! - teszem hozzá, miközben kinyomom a hívást és a biztonság kedvéért ellenőrzöm, be van-e kapcsolva az említett eszköz. Még szép, hogy igen. És pontosan tudja, hol vagyok, bár ez magában olyan jelentéktelen utca, hogy neve sincs, csak a mellette lévő sikátoraként emlegetik. Remek. Ennél még a szám is jobb. Ah, hogy minek agyalok én ezen. Sokkal inkább azon kellene, hogyan kapjam el a kis szemetet, aki ide hozott. Nem, nem a Pokemon go alkalmazás a ludas, az meg sincs, így nem is tűsarkúban és fekete mini ruhában mentem pikachu-t vadászni vele. Helyette elhittem egy kis patkánynak, hogy el tud vinni a főnökéhez. Ő a dögös kislányt látta, aki naivan beszáll mellé és hagyja kihasználni magát. Ez utóbbi nem jött be, az első rossz mozdulatára pofon vágtam és a másodiknál közöltem vele, hogy szopránban fogja tölteni élete hátra lévő részét, ha nem fejezi be, mert végleges károk keletkeznek a koronaékszereiben. Le sem mert nézni, hogy mit tartok oda az agyához, hanem azonnal lehúzódott és hagyott kiszállni. Sőt, bevallotta, hogy fogalma sincs az általam keresett férfi hollétéről. Ami remek, mert telefont sem szokása az illetőnek szedni. Így maradtam egyedül a semmi közepén egy olyan ruhában, ami csak addig decens, amíg a férfiak képzelete is, na meg persze a fegyveremmel. Mert nincs az az isten, hogy én bárhova is menjek nélküle. Van engedélyem tartani egyet önvédelmi célból, és ezt ki is használom. Egyébként is, jól célzom...
A sikátor ugyan kihalt, akárcsak az út, ahol kitettek, de a másik oldalt úgy kétszáz méterre már világít néhány lámpa és embereket is látni, így vállat vonva indulok el arra. A legtöbb film szerint szürkületben, ilyen helyen, egyedül egy szép nőnek nem biztonságos az út, de a legtöbb nő nem is képzett harcos. Nincs nála fegyver és biztosan nem öl egyetlen jól irányzott csettintéssel. Így aggodalom nélkül sétálok, de nem tévesztem el a zajokat sem a közelből. Az egyik nagy konténer mögül jönnek és őszintén meg sem lepődöm rajta, hogy zsebtolvaj kinézetű egyének jó néhány korosztálya van jelen. Ha lenne nálam pénz, talán még meg is gondolnám az átadását, de most nincs. Csak a bankkártyáim és a telefonom. Meg néhány tipikus női táska kellék. Ha fel akarnak szedni, akkor pedig jobb lesz nem beáldozni a helyzet jelzőmet.
- Komolyan elég rossz napom van, nem ajánlom, hogy most kezdjetek ki velem! - adok nekik egy utolsó figyelmeztetést, mielőtt küzdő állást vennék fel. Jó adag feszültség van bennem és nem fogok lelkiismeret furdalást érezni, ha rajtuk vezetem le...
✻ hozzászólások :
156
✻ tartózkodási hely :
Starling city
✻ foglalkozás, hobbi :
Klub tulajdonos
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Hétf. Aug. 08, 2016 3:59 pm ••

Szabad játéktér!
✻ hozzászólások :
48
✻ kereslek :
magányos szíveket
✻ tartózkodási hely :
❇ az emberek szívében
✻ foglalkozás, hobbi :
❇ nyílvesszők szívbe célzása
✻ karakter arca :
❇ amy gumenick
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Kedd. Feb. 23, 2016 1:55 am ••

Barry & Marcus

Central City. Ez az a város ahol mindig történik valami. Jó, persze nem olyan durva dolgok mint Star City-ben, de itt sincs lazsálás, szóval Oliver hiába mondja azt hogy itt mindig napsütés van meg bohóckodás. Nagyon nem. Ráadásul most is este van, picit hüvös, de hát mennem kell egy érzékelt energia után. Oké, bevallom ez gázul hangzott és csak Oliver állítását támasztom alá, de lássuk be, azért mégsem olyan hú de egyszerü az élet Central City-ben. Már közel jártam a célponthoz és a csarnok mellék utcája felé mentem ahol pár nagyobb darab emberkét véltem észrevenni. Biztos a mai meccs játékosai. Gyorsan továbbhajtottam mellettük, de az egyiknek különösen feltüntem, és elkezdett utánam szaladni. Azt nem hallottam hogy mit is kiabált utánam ezért visszamentem hozzá, hisz az energia megvár, az nem fut sehova. Csak én.. De hát ez a dolgom, nem hiába kaptam ezt a képességet. Nem is tudom hogy tudnék nélküle élni... - Hát, szerintem én voltam! Ezért is van ez a piros ruha. Menő mi?  - Nevettem a képébe. Szegény srác nem tudta elképzelni mi megy el mellette, de az mondjuk furcsa hogy valamilyen szinten látott és utánam kiabált. Muszáj lesz kiderítenem róla pár dolgot. - Ez mondjuk jogos. Teljes egészében láttál, vagy csak a piros csíkot amit magam után húztam? - Kérdeztem tőle kiváncsian. Mondjuk tekintettel hogy játékos, jobbak a reflexei, lehet ezért tudott jobban rám összpontosítani. Na meg most jött ki a fagyhalálból. Mindenesetre ez különös, mert ha tényleg látott úgy ahogy futok, akkor nem csak játékos, hanem Metahumán. De az furcsa lenne, mert olyan nincs hogy itt az energia, és még ráadásul összefutok egy metahumánnal is.. - Te figyu, nem észleltél rajtam kívül különös dolgot? A pályán esetleg?  Jó, ahogy látom én is nagyon különös vagyok számodra, de nyugodj meg, nem vagyok egyedül. - Mondtam neki hogy csillapítsam az izgalmát. De ha eddig nem hallott rólam, akkor mi a jó francot csinált? Na jó, nem azt mondom hogy valami szupersztár vagyok, de azért Central City-ben már van Flash kávé is, na meg volt egy félbeszakított ünnepségem is. - Egyébként ki győzött? Mármint a meccsen. - Kérdeztem tőle elmosolyodva.

✻ hozzászólások :
81
✻ kereslek :
Joe West
✻ tartózkodási hely :
Central City
✻ foglalkozás, hobbi :
Törvényszéki helyszínelő.
✻ karakter arca :
Grant Gustin
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Vas. Feb. 07, 2016 12:24 pm ••

Gyakran észlelek furcsaságokat, hogy mondjuk vannak megérzéseim, amik beigazolódnak, vannak apróságok amiket sokkal jobban kiszúrok. Jobban tudok koncentrálni, jobban érzem az ízeket és jobban hallok. Néha úgy érzem én bolondultam meg és hallucinálok, néha szinte biztos vagyok abban, hogy valaki bekábít, vagy fogalmam sincs. Egyedül azzal tudok erre rácáfolni, hogy mégis jobb a teljesítményem. És a doppingteszt sem mutatott ki két hónappal ezelőtt semmit. De akkor mégis mi a fene folyik itt?
A srác bizisten nem valami hallucináció eredménye, hisz... láttam, éreztem, megcsapott a szele. Hirtelen egy gondolat furakodik a fejembe, elejét veszem mindannak a bizonytalanságnak, amik az elmúlt hónapokban nyomasztottak. Valaki igazán megmagyarázhatná már, hogy mi történt velem és miért érzékelek olyanokat, amiket előtte sohasem. A lehető leggyorsabb tempóval loholok a piros csík után, már amit még látok belőle, míg végül el nem tűnik előlem. Most vagy képzelegtem, vagy ilyen rohadt gyors. De hogy tud valaki ilyen rohadt gyors lenni? Rohanok még abba az irányba, amerre hallok valami surrogást. Elég jellegzetes az. De lassan megtorpanok, ahogy rájövök, hogy az utca vége bizony rendesen le van zárva.
- Oké, te nyertél... - zihálom erősen, miközben a térdeimre támaszkodok. A fene vinné el, hogy nem várt meg. De aztán felpillantok, ahogy meghallom a hangját. Mint akit nyakon öntöttek koffeinnel, úgy hadar. Mindjárt értetlenül meredek rá és felemelem felé a karom.
- Hé, hé hé... lassíts kicsit. Te rohantál olyan ordenáré nagy sebességgel? Mi az istent használsz? - kérdezem értetlenül tőle, közben egészen felegyenesedek. El is feledkezek egy pillanatra a kérdéséről, de az is eszembe jut lassan.
- Az, de... lefogadom téged nem kellett volna látnom, ahogy sprintelsz.
✻ hozzászólások :
44
✻ kereslek :
-
✻ tartózkodási hely :
Starling City
✻ foglalkozás, hobbi :
Profi hoki játékos
✻ karakter arca :
Charlie Hunnam
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Csüt. Jan. 28, 2016 1:58 am ••

Barry & Marcus

Ha menni kell hát menni kell. Egyik percben a S.T.A.R. Laborban, másikban már az utcákon cikázok. Caitlin szerint a nagy jég csarnok fele különös energia van, így hát nekem kell megnézni hogy mi is az valójában. Ahogy megyek, szurkolók kiabálását hallom, innen tudom hogy már közel járok a célhoz, már épp a csarnok fele vagyok amikor befordul egy kocsi amire sikeresen ráfutok és átugrok felette. Esküszöm hogy egyszer egy ilyen kocsi okozza a halálom, nem ez az első alkalom. Mármint még nem haltam meg, nem is szeretnék, de nap mint nap beleütközök egy ilyen kocsiba. Jó, mehetnék a járdán is, de most tényleg kerüljek ki mindenkit, vagy netán borítsak fel akárkit is? Na azt nem. Nekem is az úton kell közlekednem, akár egy járművel rendelkező embernek. Miután befordultam az utcán, látom hogy jön ki pár srác és gyorsan elhajtok mellettük. Huh, szegény srácot majdnem sikerült belöknöm a csomagtartóba. Sajnos túl nagy lökettel tudok menni, elég lökött vagyok, az már csak slusszpoén hogy nagy lökettel futok. Jaj, de vicces.. Tudom.... De Cisco ezen röhögne, vagy csak tettetné, majd felhozom neki ha el nem felejtem. Na de miután szegény srácot majdnem felökleltem, hátranézve hogy megtudjam jólvan-e, azt veszem észre hogy fut utánam és nekem kiabál. Hm. Ez furcsa. Honnan tudta hogy pont elment mellette valaki.. Na jó, ez hülye kérdés, majdnem felökleltem, de elég szépen fut ő is. Sőt... Ha már eddig eljött, visszamegyek érte. Az az energia nem fut sehova. Asszem. Gyorsan visszamentem és megálltam a srác előtt. - Bocsi, nem egészen hallottam amit utánam kiabáltál. Azért is bocsi hogy majdnem fellöktelek, tudod, este van, ilyenkor én is parázok. Vagyis, nem félek a sötéttől, csak hát ilyen helyeken ugye nem az igazi futkorászni, főleg nem este. - Feleltem neki lihegve. Na Barry Allen, leálsz valakivel beszélgetni, és az előtt is szépen lejáratod magad. Így aztán bízzanak benned a város becses lakói. Még a szóhasználataimon finomítani kell, komolyabban kellene beszélnem, mert így csak leégetem magam. Hogy vegyenek komolyan egy lököttet az utcán? Na mindegy. - Tudsz te is futni rendesen haver... Feltételezem játékos vagy, nemde? - Kérdeztem tőle.

✻ hozzászólások :
81
✻ kereslek :
Joe West
✻ tartózkodási hely :
Central City
✻ foglalkozás, hobbi :
Törvényszéki helyszínelő.
✻ karakter arca :
Grant Gustin
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Kedd. Jan. 26, 2016 10:30 am ••

To: Barry

Micsoda meccs volt! Épp, hogy sikerült a végén pontot szerezni, ezt a győzelmet a végén fordítottuk meg a mi javunkra. Ebből ünneplés lesz, az már egyszer biztos. Kár, hogy Bells nem tud itt lenni, pedig olyan szívesen vonnám be őt is az örömködésbe. Megint különös fura érzésem volt azzal kapcsolatban, hogy valami nem okés. Volt egy támadás, amin tuti biztos az ellenfélnek le kellett volna szednie engem, de én időben belassítottam, ő pedig a falnak korizott, mert nem talált kapaszkodót rajtam. Le akart vinni, hogy ne jöjjek pozícióba. Nem jött össze neki.
A sporttáskával a vállamon frissen letusolva lépek ki a csarnokból és indulunk a kocsik felé. Bepakolom a nagy cuccot a csomagtartóba, de különös érzésem lesz. Neszt hallok, mint ha valami eget rengetően súrlódna. Mi az isten ez? Lépteket is hallok, melyek irdatlan gyorsan váltják egymást, mint ha sokszorosára emelném a sebességet egy futó olimpián. Lecsukom az ajtót és a zaj felé nézek. Sötét van, a lámpa világítja csak meg foltokban az utat, én pedig arra nézek.
- Hé, O'Brien, jössz már? - kérdezi az egyik tag, mire én felemelem a kezem csak. Néznek rám értetlenül, de nem sokáig mert már kezdik is az indulót énekelni. Én kilépek az utcára, abban a pillanatban érzem, hogy valami elzúg előttem. Egy piros foltot látok megvillanni a lámpa fényében, amire azzal sem foglalkozva, hogy a kocsit úgy hagytam, rohanni kezdek arrafelé. Jobb az állóképességek hónapok óta, így nem lenne gond azzal, hogy hosszú távon bírjam. De érzem, hogy el fogom veszteni. Mi ez az egész?
- Hé te... megvárhatnál. - kiabálom utána, miközben lelassítok. Nem sok értelme van annak, ha csak utána futkorászok. A többiek már rég eltűntek, kísértetiesen kihalt utcába érek, csak a lámpák fénye ránt vissza a tudatba, hogy a valóságban járok, a meccsnek nemrég volt vége és még mindig ébren vagyok. Sokadjára teszem fel magamban a kérdést is, mi az isten történik velem? Vagy ebben a kicseszett világban...
✻ hozzászólások :
44
✻ kereslek :
-
✻ tartózkodási hely :
Starling City
✻ foglalkozás, hobbi :
Profi hoki játékos
✻ karakter arca :
Charlie Hunnam
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Szomb. Dec. 05, 2015 11:17 am ••

Szabad játéktér
✻ hozzászólások :
474
✻ kereslek :
⊱ everybody
✻ tartózkodási hely :
⊱ everywhere
✻ foglalkozás, hobbi :
⊱ this page
✻ karakter arca :
⊱ faceless
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése http://heroes-vs-villains.hungarianforum.com

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Vas. Nov. 15, 2015 2:47 pm ••

- Legalább te tudsz olvasni az érzelmeimből. – elismerő a hangom, egyúttal szarkasztikus. Ha van is érzelmi kimutatásom, az mentes az örömtől vagy dühtől. Ezért engedtem teret a szarkazmusnak, iróniának, amit a legtöbben a bunkó dobozba pakolnak. A menyasszonyom halála, a szemem előtt méghozzá, minden olyat kiölt belőlem, amivel érzelmeket tudok kifejezni, és túlzásokba se tudok esni. Maradt az irónia és szarkazmus.
- Ezt nem ígérem meg, és megfogadni sem fogom tudni. – nem vagyok beszari alak.
Már fordulnék a sugárút felé, de visszafordulok, felvonva az egyik szemöldökömet.
- Elképzelhető. – furcsa egy lány, annyi bizonyos.
Pár perc és elérem a fényeket. A szemem előtt azonban még mindig a kísérőm alakja és hangja van.

//Köszönöm a játékot! *.* //
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Vas. Okt. 25, 2015 2:47 pm ••

Szinte minden egyes szavában éreztem az ellenszenvet, amit nem tudtam hova tenni. Megértem, hogy nem indultunk a legjobban, mármint nem vagyok azon személyek egyike, akit olyan könnyű elviselni. Nem mindenki szeretheti, ha valaki túlságosan nyitott a világra. De ítélkezik, mert látom a szemeiben anélkül, hogy tudná még csak most kezdtem el igazán élni, most ízlelem meg az árnyoldalát a világnak. Mondhatnánk úgy is, hogy tinédzser vagyok, akinek útmutatásra van szüksége. Vagyis lehet, hogy szükségem lenne, de ez nem azt jelenti, hogy meg is fogadok bármit, amit Zane próbál megértetni velem.
- Freya. Mellesleg ezzel nem mondtál újdonságot. Lerí az arcodról, hogy ez nem a te közeged. - Na, meg persze, aki ezen a sötét utcákat járja többnyire a munkahelyemre is betéved, aminek következtében elég sok embert ismerek, ha csak látásból is, de már az is valami.
- Igazán nincs mit, Derien. De egy jó tanács. Ne mászkálj egyedül erre, mert lehet nem én leszek az, akivel találkozol. - Nem felejtem el, hogy megmentette az életemet, de valamilyen szinten én is megmentettem az életét, hogy nem hagytam, hogy egyedül kóboroljon. Ez nem az a hely, ahol ezt olyan békésen megteheti. - Remélem még látjuk egymást. - Rákacsintottam, majd pedig vártam, hogy biztonságból kiérjen a város kivilágított részére. Kétlem, hogy még kívánná a társaságomat. Én pedig amúgy is késésben vagyok.
✻ szószám ✻ zene ✻

✻ hozzászólások :
93
✻ kereslek :
Z A N E and W A R R I C K cromwell
✻ tartózkodási hely :
✵ central city ✵
✻ foglalkozás, hobbi :
✵ anti metahuman task force ✵
✻ karakter arca :
✵ emma watson ✵
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Vas. Okt. 18, 2015 12:14 am ••

Felnézek ismét az égre és félig elmosolyodok, de az egyáltalán nem a boldogságtól van.
- Kösz a felvilágosítást. Nem is tudom, kit kellett megmenteni éppen az előbb.
Nem tetszik, ha hozzám ér, amikor mennék tovább, a második ilyennél már hozzám sem kell érnie, kanyarodok.
Nem fogok sopánkodni sem, hogy milyen kár érte, hogy lehetne jobb helyen is. Nem tudok ezekkel foglalkozni. Viszont, ha nem teszem, akkor ezt a munkahelyemen sem fogom tudni megtenni.
- Derien vagyok. – zsebre vágott kezekkel. – Még sosem jártam erre.
Nem véletlenül. De akkor meg minek mondom?
- Erre már jó lesz, hazatalálok, vagy legalábbis kitalálok. Arra az utcasarokra emlékszem már. – mutatok a sarki trafikos felé. – Köszönöm a kíséretet.
Viszonzást nem adok, elvégre megmentettem az életét. Még akkor sem, ha talán egyáltalán nem járt volna arra, ha akar elkísérni, hogy kikeveredjek innen.
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Vas. Szept. 27, 2015 12:59 am ••

freya & derien

Egyszerűen csak megforgatom a szemeimet, hiszen még mindig azon van fennakadva, hogy leszépfiúztam. Amikor ez.. Kifejezetten bók akart lenni a részemről, de ha nem tetszik neki, akkor nem tetszik. Nem azért vagyok, hogy boldoggá tegyem őt. Amúgy is csak azokat szokásom boldoggá tenni, akik ezért valamilyen szinten megfizetnek.
Mire észbe kapok már jóformán az adósa vagyok, hiszen megmentette az életemet. Ezt a legkevesebb, hogy azzal hálálom meg, hogy segítek neki kilyukadni innen, még akkor is, ha ezzel elintézem magamnak, hogy elkéssek a munkából. Na, nem mintha nem lehetne ott kárpótolni az embereket a pár perc késésem miatt. Maximum a lányok lesznek mérgesek, hogy nem érkezett meg pontosan a váltás.
- A város egyik legelhagyatottabb részén. Ahová fogalmam nincs, hogy sikerült idekeveredned, de amint láthatod itt még véletlenek is okozhatnak halálos sérülést. Magyarán egy olyan helyen koptatod a betont, ahova épeszű ember nem teszi be a lábát. - Néhányszor megfogom a karját, amikor fordulni kell, de ő egyenesen menne tovább, de ezen kívül nem létesítek semmilyen fizikai kontaktust. Nem akarom, hogy már azért kitúrjanak a helyemről, mert ránéztem valakire. Zane-nek ez határozottan szokása.

©
✻ hozzászólások :
93
✻ kereslek :
Z A N E and W A R R I C K cromwell
✻ tartózkodási hely :
✵ central city ✵
✻ foglalkozás, hobbi :
✵ anti metahuman task force ✵
✻ karakter arca :
✵ emma watson ✵
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Szomb. Szept. 26, 2015 9:20 pm ••

Megakadt a lemezen a tű, vagy mi van? Vágok megint egy türelmetlen képet, majd szusszantok egyet.
- Szereti ismételni önmagát. Nem én neveztem magát cicababának, hanem maga engem szépfiúnak. A sértegetés ezen oknál fogva visszajár. Köszönöm, kitalálok magam is. – hidegen válaszolok. Ha nem is fél óra múlva, de két óra múlva biztosan kitalálnék innen.
Szakavatottan nézek rajta végig, ahogy elengedem. Tud állni, még ha az remeg is.
- Szívesen. Jobb, ha megyünk, még mindenki idefigyel.
Mellé sorolok és ha belém karol, akkor belém karol, ha nem, akkor nem.
- Azt nem tudja megmondani, merre is vagyunk pontosan? – nem, mintha szándékoznék erre jönni legközelebb.
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Elhagyatott utcák •• Today at 7:37 am ••

Sponsored content
live like legends

Elhagyatott utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Elhagyatott bánya
» Elhagyatott város