Főtér
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

nincsen

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Yesterday at 11:53 pm
Yesterday at 10:43 pm
Yesterday at 12:50 am
Csüt. Feb. 23, 2017 9:14 pm
Csüt. Feb. 23, 2017 7:42 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next

Poszt témája: Re: Főtér •• Kedd. Ápr. 12, 2016 11:14 am ••

Szabad játéktér!
✻ hozzászólások :
166
✻ kereslek :
•• lisa snart, mick rory and other legends or rogues members
✻ tartózkodási hely :
•• somewhere between past and future
✻ foglalkozás, hobbi :
•• master thief
✻ karakter arca :
•• wentworth miller
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Re: Főtér •• Hétf. Aug. 17, 2015 1:12 am ••

*Minek utána az éjjel már így is úgyis a szenvedély jegyében telik majd, Bruce úgy dönt meglátogatja Selina már említett kis vackát. Talán jobban örülne neki, ha itt helyben buliznának, de Bruce cseppet sem támogatta az öltetet, így mindenképp egy másik helyszínre kellett távozniuk...
Pont ezért Wayne fel is kapta Selinát a fenekénél fogva, s mindkettőjük maszkját az övéhez csatolva a szabad kezével elővette a kötélvetőjét, majd egyik házról a másikra húzva magát megindult az éjszakában... *
- Szóval hol van ez a te, titkos helyed? -
*Tette fel a kérdést, miközben egy rövid csókot nyomott a nő ajkára, s várta, hogy instrukciókkal lássa el a helyszínt illetően... *
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 11:51 pm ••

Batman & Catwoman

A vívódásom visszaszorult, ahogy újra megcsókolt, és ahogy tenyerei a feszes fenekemre simultak. Persze kicsit még nyugtalankodtam, hiszen olyasmit készülök megtenni, amiről csak fantáziáltam... de kezdtem visszatérni a formámba... Forrón viszonoztam a csókot, s mikor rám pillantott, kérdésén elvigyorodtam.
- Szégyenlős vagy? Nos ahogy akarod.. az én kuckóm valamivel messzebb van, nagyjából 15 perc. De akár benézhetünk az egyik üres lakásba is itt a téren...- szólal fel belőlem a csintalanság újra, egy komisz mosollyal. Persze tudom, hogy ő a jóság minta képe, ezért valószínűleg nem fog velem betörni egy lakásba, csak hogy magáévá tegyen, bár engem felpezsdít a gondolat, hogy egy idegen helyen, titokban, sötétben egymásnak essünk. Mi több, azt akarom, hogy annyira kívánjon, hogy ne bírja ki. Hála ennek a macskás jellemnek szorosan hozzásimulok ismét és hevesen megcsókolom, s kezeim bebarangolják testét ismét, le az övére, amit -oda se nézve- fürge ujjakkal megpróbálok kikapcsolni és levenni róla..
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 11:27 pm ••

*Ennek az estének bőven máshogy alakult a vége, mint ahogy a jó öreg Batman gondolta, mikor felöltötte aznap a cuccát. Igaz, talán ez a befejezés még sokkal jobban is érdekelte, mintha megint megmentette volna az napot, aztán hazavonult volna lefeküdni.
Rengeteg nővel volt dolga életében, és sok kalandot élt meg, de konkrétan a leghosszabb kapcsolata Selinával volt, akivel igazából nem is volt kapcsolata. Vele játszadozták végig évek hosszú sorát, amely alatt talán mind a ketten fel is nőttek... Hiszen valamennyivel húsz éves kora után jelent meg Batman, és pár évvel később volt az első találkozásuk... Később került a képbe Nightwing mint Robin... aztán Batgirl... Tehát ha úgy vesszük, eredetileg volt a Joker, Quinn.. ő és Selina... és talán még Ivy... akik Gothamben voltak, aztán a többiek csak később kapcsolódtak be a játékba... jóval a Sötét Lovag felemelkedése után...
Mindez persze abban a pillanatban nem számított. Az ő kapcsolatuk inkább volt szexuálisan fűtött, mint érzelmi, és ez abban a pillanatban is látszott, persze talán még jobb is úgy, ha nem mennek tovább az érzelmi vonalon, hiszen mind a kettőjük életét megnehezítenék ezzel, Bruce sosem ment bele kapcsolatba pont azért, hogy ne essen baja a párjának, és ha netán az pont a Macskanő lenne, aki pont mindig a baj forrásánál szeret lenni, akkor sosem tudna a saját dolgára koncentrálni.
Újabb csókot nyomott a nő szájára, s közben eljátszott a gondolattal, ha már idáig jutottak, akkor nem kellene-e lehűteniük magukat valahol... vagyis inkább kielégíteni mindkettőjük vágyát, de pont erre, nem a város főtere lenne a legjobb hely így feltette a rövid kérdést Selinának.. *
- Esetleg van egy hely, ahova elmehetünk és nem egy egész város füle hallatára szórakozunk, ha szórakozunk? -
* Vakarta meg a tarkóját, mivel neki ugyan volt Hotel szobája, de nem tudta, hogy a város másik végébe át akarnak-e caplatni ezért, na meg persze szerkót is kell váltani, ha oda be akarnak menni...
Hisz Batman nem mehet Bruce Wayne lakosztályába csak úgy, túl egyértelmű lenne.
Közben kezét lecsúsztatta Selina hátsófertályára, s ott pihentette, amíg a nő gondolkodott a válaszon. *
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 10:47 pm ••

Batman & Catwoman

Valahogy ez a "ráveszem" mondat nem hangzott túl tárgyalásosnak. Mármint kicsit úgy hangzott, mintha akár kényszerítené is. Ki tudja, talán képes rá, hiszen itt már nem csak önös érdekek vannak szem előtt, hanem annál sokkal nagyobb. Kinézem belőle, hogy ezért akár fenyegetni is képes lenne a Zöld Csuhást.
Persze közben továbbra is csábítgattam a férfit és úgy tűnt, egy újabb haszontalan érvet próbált felhozni maga mellé, de feleslegesen. Ezen el is mosolyodtam, na meg, azon, hogy kiszabadítja egyik kezét.. Persze a mosoly hamar oda fagy az arcomra, ahogy látom, hova emeli és ahogy a maszkjához nyúl. Szinte megáll bennem az ütő, szemeim egy időben kerekednek ki azzal, ahogy lehúzza magáról a maszkot. Felismerem.. Hát hogy ne ismerném fel azt a férfit, aki Gotham city leggazdagabb férfia -volt talán- és aki oly híres sok dologról? Sokszor gondolkodtam, hogy meglopom, de végül mindig találtam jobb mókát. Így utólag bele gondolva, talán jobb lett volna ha még is oda megyek, akkor talán rájövök, ki ő... Maszkja koppant egyet a földön és felocsúdom. Nem tudom, hogy örüljek-e ennek, vagy sem, mert igazából erre nem számítottam. Azt hittem, hogy szokás szerint leráz és eltűnik az éjszakában, miután megízlelte ajkamat. Na jó, maximum azt tudtam volna elképzelni, hogy viszonozza és utána lép le, vagy hasonló, de azt, hogy megmutassa, ki is valóban...
Ez mindent más fénybe helyez. A kettőnk kapcsolatát is... Hirtelen, mintha a Macskanő helyét Selina venné át, kipirul az arcom, ahogy átölel és megcsókol. Viszonozom a csókot, karjaim szinte automatikusan öleli át a nyakát. Behunyom a szemem és azon merengek, ő vajon mit gondol erről az egészről. Miért alakította így a dolgokat? Miért most? Félek attól, hogy ez a dolog mélyebb lesz majd annál, mint akarjuk... bár lehet, már késő, hiszen alteregójáért, Batmanért már így is sokszor kockáztattam az életem, s nem csak azért, mert úgy adta kedvem, vagy mert veszélyben volt a világ. Na jó, azért is, mert veszélyben volt a világom és a városom, de ennek egy érzelmi vonzata is volt.. hiszen eddig is vonzódtunk egymáshoz, de csak amolyan.. fél plátói módon. Most viszont, ahogy érzem forró ajkait az enyémre tapadni, erős karjait a derekamra simulni... Ez már nem is olyan plátói.
De nem bírom megállni. A Macskanő birtokolni akarja őt. Eddig is ez volt a célja a csábítgatással, de most már teljesen övé lehet a dicsőség, csak épp arra nem gondol, hogy ez visszafelé is elsülhet... Ennek ellenére szenvedélyesen viszonozom a csókot, s amint egy pillanatra eltudok szakadni, jó magam is lekapom a maszkot, mert csak zavar... és különben sincs értelme. A macska füles maszk tompán puffan a denevéres mellett. Kezeim a férfi arcára simítanak. A Macskanő legszívesebben megkarmolná arcát, vadul csókolná és harapná, de egyenlőre visszafogom magam, s hüvelyk ujjam körmével épp csak egy picit megkarcolom arcát.
- -
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 9:41 pm ••

*Selinának mindig megvolt a saját stílusa, s Bruce élvezte, hogy ők ketten játszanak. Ahogy már írtam, Batmannek sosem volt igazából lelki társa. Ők ketten játszadoztak. Néha segítettek egymásnak, néha mindenki ment a saját feje után, s ez jól volt így. Nem kellett túl bonyolítani a dolgokat. Most azonban új terepre akartak tévedni.
A nő minden alkalommal nyilvánvalóvá tette a szexuális vonzódását játékosan, de sosem tette ilyen egyértelműen. Végtére is, Alfred mindig azt hajtotta, hogy legyen egy kis élete azon kívül is, hogy védi Gothamat, és hogy nem muszáj minden dolgot kötelesség tudatból csinálni, élvezheti is...
Furcsa mód az ilyesmi pont egy ilyen pillanatban jut eszébe... de se baj.
A Batman is csak ember volt, és férfi... saját igényekkel és saját szükségletekkel. *
- Megkeresem az Íjászt... és ráveszem, hogy segítsen, aztán utána tervezzük meg a részleteket... Emellett már gondolkodom rajta... -
* Nézett Selina szemébe, és közben figyelte, hogy hogyan próbálja még jobban ideláncolni, mivel igyekezett mindent megtenni, hogy meg se tudjon szabadulni a gondolatoktól, amiket a fejébe ültetett. Bár lassan már nem is igen szándékozott visszafogni magát, és visszavonulni... Igaz, azt sem akarta, hogy megváltozzon ez a se veled, se nélküled kapcsolat, mert tökéletesen jó volt ez az állandóság Batmannak, ha Bruce Wayne-nek nem is. *
- Azért jöttem ide, mert ennek a városnak is szüksége van több emberre, de nem szándékozom örökké itt maradni... -
* Továbbra is sorolta az érveket, mivel tényleg nem azért öltötte fel a kosztümöt, hogy aztán elkapja Selina Kyle-t és együtt töltsék az estét... *
- De talán igazad van... Hosszúak ezek az éjszakák és nekem sem mindig van erőm erre... hát, ha már partnerek leszünk ez úgy is kiderülne... -
*Jobb kezét szép lassan felemelte, majd a maszkra helyezte, és szépen lassan leemelte az arcáról... S Selinával immár a kék szemű korom fekete hajú Bruce Wayne nézett szembe, akit talán ismert, talán nem. Ki tudja, bár Gothamban kevés embert találni aki nem hallott a Wayne családról, és az egyetlen túlélőről, így még jobban rá helyezi a reflektorfényt...
Mindegy is... végül maga mellé ejtve a maszkot, átölelte Selinát, és lassú és érzéki csókot nyomott a hívogató ajkakra.*

// Ha komolyabbra akarod fordítani a játékot, lehet kelleni fog a 18+os jelölés.
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 8:39 pm ••

Batman & Catwoman

Kérdésén hangosan elkuncogom magamat és megrázom a fejemet. Nem, ő tényleg nem az a fajta, akit ilyen könnyen el lehet intézni. Ezért is imádok vele harcolni, mert ő soha nem adja fel és elég ügyes ahhoz, hogy a furfangos terveimet is keresztül vágja egy-egy húzással. Imádom a vele való játékot, legyen az éppen ellenséges, vagy barátságos... Habár ellenségesnek én nem nagyon mondanám ezt az egészet. Nem tekintem annak, csak egy játszópajtinak a macskafogóban, és rendkívül élvezem... még ha az esetek nagy részében én kerülök is alulra. Hmm de mondjuk én szeretek alul lenni. Cinkos gondolataimat a kérdésemre adott válasza szakítja félbe. Igen, egy rajtaütésre nyilván nem lennénk elegen ketten.
- Többen, egy magasabb helyről zsákutcába tudnánk terelni, vagy nem? Mondjuk egy magas épület. Egy parkolóház, ehhez hasonló. Ott legalább nem lenne senki más veszélyeztetve feleslegesen. Bár ráérünk még ezen tanakodni azt hiszem. - mondom, miközben felemelem a kezem és ujjaimmal körbe járom a denevér jelet a mellkasán. Szavaira csókom előtt még nem felelek semmit, csak közvetlenül azután. Élvezem, hogy nem tol el, talán a végén sikerül marasztalnom?
-  A városnak van saját hőse, Starling City szerintem nélkülözni tudna egy éjszakára. - duruzsolom ismét rápillantva. Ő Batman, így meg sem lepődöm, hogy a nevemen szólít ismét. Kezeim szinte észrevétlenül siklanak le kezeire, s óvatosan, leheletnyien fogják meg csuklóit, hogy aztán derekam köré húzzam őket.
- Csak nem félsz tőlem? - kérdezem egy pimasz, csábító mosollyal, a szemeit fürkészve, mint egy piszkálva őt, maradásra késztetve. Na de most tényleg! Joker és Quinn még nem értek ide, akkor a fél város lángokban állna. Ra's-t ma úgy sem tudja elkapni, az átlagos tolvajokra pedig ott van az íjász. Még is mi dolga lehet..?
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 8:02 pm ••

* Talán észre vette, talán nem, de Bruce direkt kerülte el a múltjával kapcsolatos kérdéseket... pláne, hogy nem volt túl büszke a ligás múltra, sem arra, hogy majdnem gyilkossá lett. Pont ezért ezekről még Alfrednak sem beszélt, s ő nem is faggatta az ügyben, mert tisztában volt vele, hogy bizonyosan nem hiába nem akar róla beszélni.
Emellett Selinával kettőjük kapcsolata változó volt. Nem tagadta le, hogy vonzódott a nőhöz, bár ezt nem gyakran mutatta ki, mivel mindig csak olyan alkalmakkor futottak össze, mikor Batman volt, és mikor Batman volt, mindig dolga akadt. Hisz a bűnözők nem alszanak és pont ez hozta ebbe a városba is. *
- Úgy nézek ki, mint akit csak úgy fel lehet szögezni egy fára? -
*Kérdezte, azon a szokásos merev és darkos hangszínen, amint Batman mindig beszélt. Nem volt benne biztos, hogy jó ötlet megkeresni a többi törvényen kívüli igazságosztót, de nem sok más lehetőséget látott rá, hogy szembenézzünk egy olyan csoporttal, mint a Liga... Éjszárny, Robin, Batgirl... mind jól jönnének, mellettem, de Éjszárny és Batgirl Gothamben van, míg Robin Ra's unokája, tehát mindegyikük kiesik ebből a szempontból... *
- Mindenképp egy rajtaütő csapat kell, ketten nem leszünk elegek ehhez az akcióhoz, tehát, kell az a fickó és a társai... -
* Utal az Íjászra és a társaira... Szívesebben dolgozott volna a saját családjával, de ennek nem sok esélye volt így.. Mellesleg egy kis városok közti összeköttetés jól jöhet, ha valakinek túl sok a meló egyedül...
Közben Selina úgy nézett ki, hogy még fel is vidul annak hallatán, hogy Joker és a dilinyós nője a városba érkeznek... Bár ő pártatlan, nem okolhatta érte, tehát nem is tette szóvá.
Úgy néz ki, Selinának újra kedve akadt játszani, mivel újra közelebb lépett hozzá, s megint érezni lehetett a szexuális kisugárzását... Igaz, hogy Bruce nem tolta el, és nem lépett hátra, de csak ennyit mondott..*
- Sok dolgom van még ma este, Selina... -
*Nem tért ki a csók elől, csak állt egy helyben és hagyta magát. *
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Aug. 16, 2015 1:38 am ••

Batman & Catwoman

Sandán figyeltem a férfit, mert jól kikerülte a válaszadás lehetőségét az utolsó, egyben pedig legérdekesebb kérdésemre. Azt hiszem talán nem is kell válaszolnia rá.. Sejtem, honnan ez az ellentét és ez a sok információ. Csak éppen biztosra nem vehetem. Végül örülök, hogy a kis denevér csak be adja a derekát. Elégedett mosollyal pillantok rá és kissé elmosolyodom.
- Akkor azt hiszem meg kéne keresned a nyilast. Ha én mennék, a végén felszögelne egy fára. Bár az sem biztos, hogy veled nem teszi meg. Azt hiszem a legutóbbi találkozásunk után nem nagyon bízik a fekete ruhás, maszkos emberekben...- nevetek halkan, ahogy elképzelem.. Aztán hirtelen valami susmorgást hallok, majd azt, hogy Batty válaszolgat valakinek. Szinte égek a kíváncsiságtól, hogy ki az, mi az, ezért csendben fülelek és figyelek. Nem igazán értem, miről beszélgethet, de végül megkapom a válaszom. Joker és Quinn! Hát ez a város egyre fergetegesebb lesz. Vagy inkább egyre Gothamesebb..? Ki tudja. Az biztos, hogy érdekesebb lesz velük ez a város, az a két őrült nagyon szórakoztató tud lenni. Ki nem nézné belőlük az ember, de lenyűgözően tudják alakítani az improvizált helyzeteiket.
Azért most, hogy kicsivel jobb a kedvünk -nekem főleg-, oda lépek az ismét kéménynek dőlő Battyhez és fekete köpenyével kezdek játszani, miközben ismét  hozzá simulok, ügyelve arra, hogy hozzá simuló kerekded melleimre szép rálátást kapjon, amennyiben lenéz rám.
-  Van valami terved a csapdára? Vagy az íjász nélkül egyenlőre nem tervezel? - kérdezem búgó hangon.
- Bár tudod..hiányoztál.. szerintem meg kellene ünnepelni ezt az "újra egyesülést". Nem gondolod? - kérdezem, szinte dorombolva a szavakat, miközben szeduktívan a szemébe nézek és közel hajolok hozzá, ha pedig nem tol el, vagy megy arrébb, akkor forró csókot adok édes ajkaira.
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Szomb. Aug. 15, 2015 11:50 pm ••

*Miután kissé változtatta az álláspontját, látszólag Selina is jobban örült a dolognak, így Bruce szokásához híven kifundálhatott egy tervet, amivel megfutamíthatja az ellenségeit. Igaz, ő sosem ölt... Supermannal ellentétben tisztelte az életet, de mindig győzött, mivel megfelelő tervei és megfelelő felszerelés állt mögötte. Sosem becsülte le azt, ami jött, Joker... Bane... A gyilkos Krok... Ivy... mind olyan ellenfelek voltak, akik megannyi alkalommal megölhették volna, ha lehetőséget ad rá, de szerencsére mindig sikerült valahogy megoldani...
Igaz is... elfelejtette, annyi ember segített neki az évek során... Barbara Gordon... Tim... Damian... Selina... az ő segítségük nélkül sosem jutott volna oda el, ahol most van, s továbbra is tervekkel és velük együtt kell működnie, hisz nem örök életű, és ahogy telnek az évek egyre lassabb lesz.
Nem volt szenilis és nem akart elbukni, de ahogy telt az idő annál jobban nőtt a valószínűsége, emellett ha az ember el is bukik a legenda fenn marad és mások viszik tovább. Bruce tudta ezt... ez nem akarta itt befejezni, hisz még annyi dolga volt, amit el kellett intéznie.
Történetesen jól ismerte Ra's-t... Damien nagyapja... a Liga vezetője... az ember, aki kiképezte, s az utódjának akarta, de az ő eszméit Bruce sosem tudhatta magáénak, hisz a gondolkodásmódjuk mindig különbözött abban, hogy a gonosz gyökeres kiirtása, vagy a törvényes igazságszolgáltatás a helyes. Bár az irónia, hogy Bruce azért lett Batman hogy a törvényen kívül szolgáltathassa a törvényes igazságot, de olyan messzire sosem merészkedett mint a Liga.
Itt pedig adódott egy alkalom, hogy csapdát állítson a Ligának. Selina adta a lehetőséget a kezébe azzal, hogy Ra's felkérte hogy csatlakozzon hozzájuk. Tudta, hogy Selina még ha vesztesnek látszanak az esélyek, akkor is felé húz, hiszen nem egy alkalommal mentette meg az életét és jött vissza, amikor simán csak elsétálhatott volna és a Sötét Lovag legendája, akkor csak egy rövid históriaként végződött volna.
Na de visszakanyarodva a jelenbe, Bruce csendben figyelte, ahogy Selina a párkányról meredt le a nagyvárosra és várta a választ a feltett kérdéseire.*
- Ez egy lehetőség arra, hogy csapdába ejtsük a kígyó fejét... igaz, Ra's nem ostoba, óvatosan kell eljárnunk, de ha megfelelően sakkozunk, és jó tervünk van, befejezhetjük ezt a háborút mielőtt kirobbanna. -
*Egy rövid pillanatra itt Selinára nézett, s várta, hogy lesz-e valami ellenvetés, vagy hozzáfűzni való a témához, de minek utána nem jött válasz folytatta. *
- Bár... Ra's-t nem tartja vissza semmilyen börtön, így fogalmam sincs hova zárjuk be... talán az Íjásznak van valami megoldása... Gothambe mégsem vihetjük vissza... -
* Az Asylum már így is tele volt őrültekkel, nem kell még oda a Liga, még a végén ott is felszítja az elítélteket, és növeli a követői számát. Krok egy Ligás kiképzéssel lehet veszélyes lenne... ahogy Fekete Maszk... vagy a többi eszement is.
Ahogy így elgondolkodott, egyik pillanatról a másikra megszólalt a fülébe épített adóvevő, s egy ismerős hang szólalt meg belőle... *
- Elnézést, hogy zavarom Bruce Mester, de van itt valami, amit talán hallania kéne... -
* Alfred Gothamben maradt és onnan közvetítette a történéseket, így könnyen tudták tartani a kapcsolatot, és baj esetén gyorsabban vissza tudna térni Gothambe...*
- Hallgatom... Probléma van a városban? -
*Itt egy rövid csend következett, majd a komornyik folytatta *
- Történetesen uram, nem ebben a városban, uram... Joker és Quinn kiszabadult a zárkából, és nyomuk veszett.. a G.C.P.D jelentései szerint abba a városba tartanak, ahol épp ön tartózkodik... -
*Bruce először egy rövid sóhajt eresztett el, alig hallhatóan, majd válaszolt... *
- Rendben, ha további fejlemények történnek az ügyben, azonnal tájékoztasson... -
- Értem, uram, és ha szabad megjegyeznek, ha több kérést akar küldeni a BatComputerre akkor el kellene gondolkodnia egy nagyobb övön... -
- Már gondolkodtam rajta... túl nehéz, lelassítana... -
*Ezzel lezárult a kommunikációs csatorna, s újra Selina felé fordult.. *
- Úgy néz ki, Joker és Quinn a városba jönnek... helyből több problémának nézünk elébe... -
*Fejezte be, majd újra nekidőlt a kéménynek...*
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Szomb. Júl. 11, 2015 9:18 am ••

Na jó. Amikor a férfi egyetért velem, kicsit meglepődök, de hát végre! Végre belátta. Csendesen figyeltem, ahogy áll a párkányon a sötétben, s közben hallgattam szavait. Közelebb léptem, mellé a párkányra, közben le is guggoltam, karmos kezeimmel megfogtam a ház sarkát és úgy fürkésztem végig az utcát, mintha már most is ligásokat keresnék. Újra meglepődöm, amikor a férfi elmondja, hogy edzeni, tanítani fog, ha valóban maradok és ezt akarom. Felállok és ránézek. Batman meg fog tanítani arra, hogyan ver el mindenkit. Ostoba lennék kihagyni egy ilyen lehetőséget!
- Rendben. Csak egy, apró probléma van: Ra's al Ghul pár napon belül választ vár tőlem. Azt mondta fel fog keresni. - mondom, bár a hangom nem izgatott vagy hasonló. Kíváncsian figyelem a férfit, hogy mit mond erre. Vajh mennyi az esélye, hogyha vissza utasítom a liga fejét, akkor életben hagy? Nem hiszem, hogy érdekében állna semleges, esetleges ellenségeket életben hagyni és szabadon engedni.
De az mindenképpen csábító, hogy megtanuljam Batman technikáit. Annál murisabb lesz utána összefutni, ha újra egymás ellen leszünk.De közben még eszembe jut egy kérdés...

-Amúgy honnan tudsz róluk ennyit?
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Csüt. Júl. 09, 2015 11:43 pm ••

*Beszélgetésüket a sötétség öleli körül, Bruce szokása volt a komorságba és a sötétségbe merülni, ha rajta volt a maszk, de ez nem jelentette azt, hogy elment az esze. Tudta, hogy ezt a csatát alig ha nyerheti meg egyedül, de ettől még nem feltétlenül akart másokat is belerángatni tudván, hogy Ra's mire képes. Hisz ők ketten nem egyszer harcoltak már egymás ellen.
Szerencsére Gotham elpusztításával akkor leállt, amikor egyszer megállította... még Batman felemelkedésének környékén, ekkor elhagyta Gotham City-t és letett az elpusztítás tervével, legalábbis addig, míg Bane fel nem tűnt, s meg nem próbálta egy neutron bombával levegőbe repíteni.
Hetekkel korábban a rendszerben feltűntek jelentések, amelyek azt igazolták, hogy a Liga tevékenykedik a térségben, márpedig ennek egyetlen lehetséges oka, hogy a Démon Feje még mindig életben van, s nem tehetett mást, el kellett jönnie, hogy megállítsa őt.
Robin pedig amúgy is remekül intézkedik Gothamben. A bűnözők őt is hasonlóképp félik mint a denevért.
Visszatérve a jelen történéseihez, Bruce a gondolataiba burkolózva szótlanul állt, miközben a köpenye csendben lobogott a szélben.*
- Tudom, hogy úgysem hallgatsz arra amit mondok, mindig azt teszed, amit a legjobbnak vélsz... Talán igazad van, s csak azt tartom szem előtt, hogy minél több embert kizárjak ebből a harcból. A bukás esélye minden harcomban fenn áll... ha mindenképp maradni akarsz, vigyázz a Ligával... mint mondtad, ezek olyanok mint én... de tévedtél... rosszabbak. -
*Folytatta érdesen, majd maga elé bámult és összefűzte maga előtt a karjait... *
- Bár nem a Liga stílusa, hogy embereket toborozzon.. kevesen kapnak rá lehetőséget, hogy megtanulhassák azt, amit ők tudnak.. -
*Itt vett egy mély levegőt és végignézett a háztetőn, majd megállította tekintetét a beszélgető partnerén, s folytatta.*
- Ha itt akarsz maradni edzenünk kell... ha itt akarsz maradni, meg kell tanulnod tőlem úgy harcolni, ahogy ők harcolnak, hogy kiismerd a trükkjeiket, és ne használhassák ellened a megtévesztés erejét... -
*Wayne sosem volt a nagy pálfordulások embere, de mivel látta a nő kifakadását, talán ez a legjobb módja annak hogy megnyugtassa, és biztonságosabbá tegye számára az elkövetkezendő hónapokat.*
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Pént. Máj. 22, 2015 10:43 am ••

Úgy éreztem, hogy mindjárt felrobban a fejem. Nem a fejfájástól, bár azt a férfi okozott eleget, hanem a méregtől. Igen, határozottan dühös voltam Batmanre, amiért ilyen ostoba. Mert most olyan, mintha az IQja valahol egy pocok szintjén lenne az egek helyett! Hogy lehet ilyen egoista és önhitt, hogy azt hiszi, egyedül képes lesz rá? Hát nem hallotta mit mondtam?! Annyira bele van merülve a magányosság és az egyedüli harcos illúziójába, hogy akkor se veszi észre, mikor elég, ha az kiböki a szemét. A szavait szinte meg se hallom, hiszen már tudom miről fog beszélni és az egy nagy kalap ... hülyeség! Alig hogy megfordul, s elkezdi a beszédét a szelekkel kapcsolatban, már lépek is oda, hogy egy szépen csattanó pofont kenjek az arcára, hátha attól felébred. Persze benne van a pakliban, hogy megállít, de a figyelmét mindenképpen felkeltem.
- Olyan vagy mint egy ostoba, földhözragadt, süket öregember!- Vágom a fejéhez mérgesen.- Igen, én is érzem a változást!És te is tudod jól, hogy ezek nem olyanok, mint a Pigvin vagy Ivy! Ezek sokkal erősebbek és többen vannak! De te annak ellenére, hogy ezzel tisztában vagy, csak a rossz döntéseket hozod, mert te magad nem formálódsz, hogy a változásnak gátat tudj szabni! Hát nem fogtad fel mit mondtam?! Ezek toboroznak! És nem kommon civileket, hogy majd bombákat aggassanak rájuk, bár ki tudja. Ezek képzett embereket, tolvajokat, gyilkosokat, a tömegbe beépülő embereket vesznek rá, hogy csatlakozzanak és harcoljanak egy eszméért! Sereget csinálnak, te.. te! Ostoba! És erre te mit csinálsz?! Akit lehet, elküldesz, hogy egyedül állj ki egy SEREGNYI olyan ellen, mint TE magad! Teljesen megbolondultál?! Persze, hogy így megfogsz halni! De nem csak te, hanem sokan mások, ha nem hagyod abba ezt az ámokfutást és kapod össze magad! Be kell látnod, hogy itt egyedül semmire nem mész, s a haláloddal csak még erősebbé teszed őket! Azt ajánlom szedd össze magad és keresd fel ezt az Íjászgyereket, kooperáljatok együtt és rúgjátok seggbe azokat az őrülteket, akik tönkre akarják vágni a világot!- hangom mérges volt, határozott, de a fejem tiszta. Tudom mit beszélek és azt is tudom, hogy ő miről beszél. Ő csak azt nem fogja fel, hogy ehhez ő nem lesz elég, s ha mártírkodik, attól nem lesz jobb, sőt, egy nagyon erős szövetségest veszítenek a hősök, meggyengülnek és könnyebben elbukhatnak. Tudom, hogy a denevérember állandóan játssza a magányos harcost, de vannak helyzetek, amikor a józan paraszti ész és a logika, meg a szükség miatt ettől el kell tekintenie, még ha ez nem is tetszik neki. Szusszanok egy nagyot, s elhátrálok tőle pár lépést. A segítségemet nem ajánlom fel, tudom, hogy úgy sem fogadná el, ráadásul én nem bíznék meg magamban a helyében. Lehet, hogy csak figyelek, hogy a kellő időpontban segítsek, de valójában tényleg nem akarom veszélyeztetni a saját életemet addig, ameddig tudom, hogy ők megtudják oldani nélkülem is.
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Pént. Máj. 22, 2015 3:06 am ••

*Megindulva a párkány felé, tudta, hogy Selina nem hagyja ezt annyiban. Azzal is tisztában volt, hogy észrevette, hogy nem úgy viselkedik, ahogy szokott... Az igazság, hogy Bruce aggódott, hogy ebben a városban a liga valami olyat tervez, ami még Gothaminél is szörnyűbb lesz...
Nem voltak csapattársak, vagy barátok, de régóta ismerték egymást, így hát Bruce valamilyen szinten féltette a nő épségét, akárhogy is palástolta vagy tagadta.
Az utána vetett mondatok miatt megtorpant, de nem fordult meg, csak megállt, és bámulta az előtte elterülő látványt...*
- Nem kérhetem a segítségedet... ezúttal egyedül kell felvennem velük a harcot... ha belehalok nem ránthatok magammal másokat... és nem is tudok megvédeni másokat a tűzvonalban... -
* Mély, és erőteljes hangján hallatszott, hogy ez most nem egy átlagos szituáció, mint mikor az őrült Joker, vagy egy átlagos bűnözővel harcolt...
Ez most valami olyan, amivel nem biztos, hogy képes volt megbirkózni... Nem is volt már olyan fiatal, mint mikor az egészet elkezdte, és sajnos ez már a sebességére és az erejére is kihatott...
Útközben Bane majdnem eltörte a gerincét, a Joker incidens során pedig megsérült a lába...
Ezek egy átlag embert egy életre megnyomorítottak volna, de ő nem hogy még járt, de futott és harcolt... Meg épületek tetején ugrált.
- Szerintem te is érzed, hogy jön a változás szele, és ez magával sodor mindenkit, aki belekeveredik... nem akarom hogy bárkinek baja essen.. Te jó ember vagy... tudod mi a helyes, és családod van.. menj el innen mielőtt kirobban a baj... -
*Hajtotta le a fejét egy pillanatra, s visszafordulva újra Selina szemébe nézett.*
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Szer. Máj. 20, 2015 3:37 am ••

Ha elsőre nem is gondoltam komolyan, hogy másra bízta a dolgokat Gothamben, hát most már igen. De még is kinek? Arckifejezésem egyből komolyabb lett, s áthatóan kezdtem fürkészni a férfi szemeit, mintha csak abból akarnám kiolvasni a válaszokat a kérdésemre, melyeket teljesen felesleges feltennem a férfinek, hiszen úgy sem válaszolna rájuk. De legalább van mit kiderítenem, habár Gothamben... majd ha végeztem az itteni dolgaimmal, visszamegyek és mindent kiderítek az illetőről. Aztán persze megkapom burkoltan, hogy vehetném komolyabban is a dolgot, de amíg engem nem veszélyeztet, addig nem nagyon tudom. Sőt... még ha engem veszélyeztetne se volna akkora durranás számomra, ám a ha a húgom élete kerülne veszélybe, elég zabos lennék. Lehet, szólnom kellene neki, hogy tartsa távol magát egyenlőre a várostól, menjen vissza Gothambe. Képzelem, hogyan reagálna... Közben a férfi teljesen úgy tesz, mintha nem érdekelném. Még csak nem is megszokott módon figyelt, úgy utasított el, ahogy máskor soha, ami felidegesített. Duzzogva, karba tett kezekkel döntöttem a vállamat a kéménynek, ahol az előbb még ő állt.
- Miért voltál erre kíváncsi? Ennyi az egész, amit akartál? Hát ezért nem sok értelme volt felkeresned. Ha legalább a segítségemet kérted volna, azok után, hogy találkoztam az egyik ligással, s rettentően el bűvölték a képességeim.- Na jó. Tényleg nem értem, hogy ezekkel miért pazarolta rám az idejét, de magamat sem értem. Az utolsó mondatomat is szinte mérgesen vágtam oda, azzal a célzattal, hogy felhívjam magamra a figyelmét, hogy ne menjen el. Nem tudom, miért vágyom ennyire a társaságát, vagy azt, hogy egyáltalán olyan kapcsolatot építsek ki vele, ami megzavar mindkettőnket. Talán azért, mert bizonyos szinten ugyan olyanok vagyunk: az éjszaka szülöttei. Megjártuk a poklot, s átváltoztunk ezekké. Egészen biztos vagyok, hogy nem hobbiból kezdett Batmant játszani, hanem valamilyen trauma miatt... akár csak én lopni. És a traumák és ezek levezetései kötnek össze minket, éppen csak másfajta utakon adjuk ki magunkból. Ez az érzés köt annyira hozzá, hogy már-már együtt érző, keserű tekintettel figyelem tovább, mindenféle harag, vagy durcázás nélkül. El is fordítom a fejem. Hogy én milyen szentimentális vagyok! Ostobaságokat tud kihozni belőlem ez a figura... Szinte idegesít..
Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• ••

Sponsored content
live like legends

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next