Főtér - Page 3
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Today at 12:50 am
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 9:14 pm
Yesterday at 5:34 pm
Szer. Feb. 22, 2017 10:21 pm
Szer. Feb. 22, 2017 9:23 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3

Poszt témája: Re: Főtér •• Vas. Ápr. 05, 2015 12:10 am ••

szabad játéktér!
✻ hozzászólások :
162
✻ kereslek :
the way back to my wife
✻ tartózkodási hely :
✶ central city ✶
✻ foglalkozás, hobbi :
✶ ceo & art forger ✶
✻ karakter arca :
✶ matt bomer ✶
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Re: Főtér •• Kedd. Márc. 17, 2015 9:26 pm ••

to annie
Nem mondhatom, hogy örülök ennek a találkozásnak. Hálás vagyok neki azért, mert hozzásegített engem ahhoz, aki ma vagyok, de ez még nem azt jelenti, hogy minden egyes szavára úgy ugrom, mint egy kiskutya, aki gazdájának utasításait várja. Megtanított valamire, de mindez már a múlté és nem szándékozom visszatérni a bűnözés területére. Bár bizonyos szemekkel az is bűnözés, amit jelen pillanatban a megélhetésemért művelek.  
Szóval most akarod nekem mondani, hogy én voltam a különleges tanítvány, akire olyan nagyon szükséged van? Mégis mi lenne ebben az egészben a számomra? Pénz? Köszönöm nem érdekel. – Elég sokat keresek ahhoz, hogy már egyáltalán ne csábítson az ilyesmi. Bár régebben a pénzről szólt most sokkal inkább az izgalom lenne a fő oka, hogy megcsinálom. De épp eleget kell aggódnom jelen pillanatban más dolgok miatt is. – Szóval, akkor ha megöllek azzal tulajdonképpen szívességet teszek neked. Akkor mégis mekkora bajba keverhetted bele magad? Nincs kedved beavatni? Lehetőleg a lányom fenyegetése nélkül. – Tényleg nem kerülne semmibe nekem az, hogy eltegyem őt láb alól, de ha ennyire könnyen veszi azt, hogy akár meg is halhat, akkor a legkevesebb amit megtehetek, hogy kiderítem mégis mi az, ami miatt most megint bajba keveredett. Nem mondom, hogy rábólintok erre az egészre. Egyszerűen csak annyit mondhatok, hogy megpróbálok keresni egy másik megoldást, mert nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy nincsen másik megoldás. Mindig van egy másik lehetőség.

† Music: ide, ide † Note: ide, ide † Words
©

✻ hozzászólások :
162
✻ kereslek :
the way back to my wife
✻ tartózkodási hely :
✶ central city ✶
✻ foglalkozás, hobbi :
✶ ceo & art forger ✶
✻ karakter arca :
✶ matt bomer ✶
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Kedd. Márc. 17, 2015 3:46 pm ••

to: Matthias

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

A bűntetteim listája mindig bővül újabbnál újabb bűnökkel, de véget kell vetnem ennek. Szeretnék jó útra terelődni, azonban az élet mindig könnyedén visszavág, mint most is. Nem szabadulhatok meg múltamtól.
- Van emberem elég, s nemcsak az Államok területén, hanem elég sok helyen a világon, de egyikük sem igazán merész, és most pedig nekem olyan személyre van szükségem, aki a legbensőbb trükköket is ismeri, nem úgy mint a legtöbben. És azt csak neked mutattam meg - mondtam neki komoly hanggal, amit eljátszani sem kellett nekem, mert az voltam, és ezt túljátszani nem tudom. - Te voltál az egyetlen, aki ellenállt, és kilépett - jegyeztem meg halkabban, nehogy már egóját növeljem ezzel. Ó, tudtam, hogy ezzel fog jönni, ezzel a ''megöllek'' kategóriával... Hm. Pénzzel bármit meg lehet venni, csak pár dolgot nem. Lehet, hogy ez lenne a megoldása az ügynek, mert képtelen vagyok meghátrálni ebből, mert ha mégis, úgyis utolér a halál. Lehet jobb lenne túlesni rajta minél előbb. - Tedd meg. Biztosan jobban járnék, mint ezzel az egésszel, ami történik vagy történni fog majd - ragadott meg a hév, egyre közelebb mentem hozzá, szinte csak néhány centire álltam tőle, és csak mondtam meg mondtam. - Ha ezt nem teszem meg, úgyis végem, el kell végeznem ezt, különben...  - csuklott el a hangom, s elharaptam a mondatom végét, nem akartam mondani neki semmit sem, hogy miért zsarolom őt, miért kell nekem ez a rablás. Nem nekem kell, nekem nincs szükségem rá, csak meg kell tennem a mocskos megbízómnak.

Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Hétf. Márc. 16, 2015 8:31 pm ••

to annie
A bűnözés már nem nekem való. Egyrészt elszoktam tőle és már kijöttem a formából másrészt pedig egyáltalán nincs rá szükségem. Megtaláltam a módját annak, hogy pénzt keressek. Még akkor is, ha több időt vesz el az életemből, mint egy rablás megtervezése és abból való meggazdagodás. De legalább ez folyamatos pénzforrás és még ezen felül legális is. – Nem mondhatom, hogy olyan ügyetlen lennék a nőkkel. Már a külsőm előnyben részesít. – Soha nem voltam az a típus, aki henceg valami miatt, vagy felvág azzal, hogy úristen én milyen jól nézek ki. Tisztában vagyok azzal, hogy a nők megfordulnak utánam, de én is utánuk. Minden nő gyönyörű a maga módján. Mindegyikben fellelhető a szépség, ha nagyon szeretnék. De ez csak rajtunk múlik nem pedig rajtuk. Mert, ha egy nővel nem éreztetjük, hogy gyönyörű a maga módján összeroskad. Viszont még akkor is emlékeztetni kell a belső szépségére. – Na, csak nem ember hiányban vagy? Mellesleg te voltál az, aki megtanított a trükkökre, szóval a mesternek szüksége van a tanítványára? Ennyire túlnőttem volna rajtad? Vagy már mindenki hátat fordított neked? – Komolyan nem tudom elhinni, hogy pont hozzám fordult. Persze tudom, hogy tehetséges voltam, vagyok.. Azonban ez még így is meglepett. – Na, akkor most szépen adj nekem legalább egy okot arra, hogy miért ne öljelek meg. Végül is téged ki fog hiányolni? Szerintem senki. A lányomat fenyegetni egy eléggé ostoba lépés a részedről nem gondolod? Pénzzel bármit elintézhetek. Hamvasszanak? Nyitott koporsós temetés? Addig mondd, amíg képes vagy. – Nem hiszem el, hogy képes volt felhozni a lányomat. Mégis, hogyan mer megfenyegetni? Főleg úgy, hogy a lányomat hozza be a képbe. Ennél rosszabb lépéssel nem is indíthatott volna.

©

✻ hozzászólások :
162
✻ kereslek :
the way back to my wife
✻ tartózkodási hely :
✶ central city ✶
✻ foglalkozás, hobbi :
✶ ceo & art forger ✶
✻ karakter arca :
✶ matt bomer ✶
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Hétf. Márc. 16, 2015 5:50 pm ••

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Leállnék az egész flancos bűnözéssel, de nem tudok. Nem megy, mert mindig van, aki visszatart ettől. Most is így vagyok vele. Ki szeretnék szállni már, túl sok kockázatot vállaltam eddig is, és ez, amire most készülök, ez egyenes út a börtönbe. Hogy miért az? Lehetetlent akarnak velem megcsináltatni. A megbízóm, Mr. Lockhart egy arrogáns seggfej, aki mások által gazdagodott meg, majd pedig, aki nem kellett neki, az élete utolsó perceiben megszívta. Én nem szeretnék erre a sorsra kerülni. Inkább megteszem, csak ne az életemmel kelljen fizetni érte.
- Még mindig tudod azt is, hogyan kell elrabolni egy nő szívét... Sőt, túl jól is tudod ezt - mosolyogtam, most viszont valódi érzelmekkel, ameleket azonban a következő pillanatok során el is veszítek, mert el kell mondanom, miért vagyok itt. - Segítened kell nekem - egyszerű voltam, határozott. - Tudom, te már nem tartozol az én körömbe, de... szükségem van rád - nyögtem ki elharapva a mondatom végét. - Most jön a szöveg, te már jófiú vagy, blablabla - nem álltam le, majd pedig durvább dolgot böktem hozzá. - Van egy gyönyörű kislányod, gondolom, nem szeretnéd, ha nem láthatnád őt felnőni, nővé érni, és elkergetni a srácokat mellőle... Ugye, nem? - a hangom picikét remegett, féltem attól, hogy rájön ez csak álcázás tőlem, egy kemény hazugság, hiszen sosem bántottam senkit, mert nem vagyok olyan. Biztosan meglepődik, mi mindent tudok róla, talán már túl sokat is, azonban nekem szükségem van rá. Szükségem van rá, különben én járok rosszul. Jó útra szeretnék térni, lyanra, amilyenről mindig álmodtam, csak sosem jutottam el oda. Rohadtul nehéz dolog. Erős vagyok, bátor is, mégis legbelül csak egy törékeny virágszál.

Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Hétf. Márc. 16, 2015 5:00 pm ••

to annie

Annie életem egyik sötét korszakára emlékeztet. Sokat tanultam tőle az egyszer biztos, de mondhatnám, hogy olyan dolgokat műveltünk, aminek hosszútávon jó vége lett volna. Bár, ha jól gondolom ő egyszer sem fordított hátat ennek a szenvedélyének és még mindig élvezi, ha a rendőrség egyre inkább szorítja a hurkot körülötte, majd mikor már túl közel kerülnének hozzá egyszerűen csak úgy dönt, hogy ennyi elég volt épp elég közel voltak, akkor kibújik, mintha soha senki nem kaphatná el. Remekül játssza a szerepet és tökéletesen tisztában van azzal, hogy mégis mit is csinál. De nem mondhatom azt, hogy annyira negatív dolog lett volna az, hogy mellészegődtem. Ő tanított meg engem arra, hogy milyen is az, amikor a saját kezemben van az irányítás. Neki köszönhetően tettem szert tudomást arra, hogy nem vagyok annyira analfabéta minden területen. Elég jól tudok hamisítani. Már annyira jól, hogy vállon veregethetném sokszor saját magamat. Abbahagytam azonban ezt, mert én nem rajongtam túlságosan azért, hogy elkaphatnak. Bár, ha jól csinálja az ember, akkor soha senki nem tudja elkapni, de én nem voltam ilyen merész és öntelt. Ha tovább folytattam volna, esetleg hosszú évekig, akkor lehetséges. Most azonban határozottan állok a saját lábaimon. A cégem megalakítása volt az egyik legjobb ötlet. Bár ez sem jöhetett volna létre, ha nem dolgozom vele együtt. Szóval valamilyen szinten hálásnak kellene lennem. – Köszönöm. Te pedig még mindig ugyanolyan gyönyörű vagy. – Azt hiszem a feleslegesnek tűnő tiszteletkörök letudása után végre rátérhetünk a tárgyra és megoszthatja velem az érkezésének, vagy inkább visszatérésének okát. – Hálás lennék érte. – Nem tudom, hogy mit akar, de az biztos, hogy szeretné, ha közöm lenne hozzá. Legyen szó bármiről is a válaszom egy hatalmas nem lesz. Már nem utazom ebben. Főleg, mivel túl sok veszíteni valóm van. A lányom. Nem érdekel a cégem. Egyszerűen csak a lányom testi épsége és a jövője az, ami számomra első számú jelen pillanatban, hiszen pótolhatatlan.

©

✻ hozzászólások :
162
✻ kereslek :
the way back to my wife
✻ tartózkodási hely :
✶ central city ✶
✻ foglalkozás, hobbi :
✶ ceo & art forger ✶
✻ karakter arca :
✶ matt bomer ✶
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Hétf. Márc. 16, 2015 4:27 pm ••

Roppant ideges vagyok, ezt azonban próbálom elrejteni néhány apró mosolygással. Az utcán rengeteg ember jön velem szemben, s csak elgondolkodom, milyen lehetne az életem, ha nem kell szülők nélkül illetve nevelőotthonokban élnem éveken át, majd pedig az utcákat róva kezdtem kisebb lopásokkal, mint egy pénztárca eltulajdonítása. Azután egyre nagyobb és nagyobb tétekben játszottam. Ékszerek, műtárgyak, hamisítványok eladása, és hamis igazolványok készítése, s nem beszélve a nagyobb értékű rablásokról, melyeket mindig bűntársakkal hajtottam végre.
Vártam, hogy felbukkanjon a kedves régi ismerős, aki nem más, mint Matthias Clarke. Az egyik rendkívül okos és ügyes tanítványom volt ő, míg nem úgy döntött, tovább áll. Pedig sok buliban benne voltunk mi ketten, nem is szólva arról az átszórakozott vegasi estéről, amikor is egy ivászat után oltár elé álltunk, és összeházasodtunk, amiről éveken fogalmunk sem volt. Valahogy szépen ezt is be kell adagolni neki, mint ahogyan azt is, hogy szükségem lenne rá... S ekkor észrevettem, ott áll előttem. Az üdvözlése a szokásos, semmi puszi, sem ölelés. Mondjuk nem is várom el.
- Én is örülök neked, Matt! - vigyorogtam rá, pedig nagyon is komoly dolgot kell megvitatnunk. - Látom, még mindig nagyon jó az ízlésed - mérem végig őt, az öltönyét, nyakkendőjét. - Egy pici mosoly sem ártana, bár tudom, nem hitted volna, hogy engem fogsz ma látni. Biztos azt gondoltad az elmúlt években, hogy sosem látsz ismét engem, és itt vagyok - pimaszkodom kicsit vele, voltam már én a rendőrség karmai között, mindig sikerült kibújnom. Nem vagyok én hülye, hogy feladjam magam vagy bárki mást. Mindig kell valaki, akire szükség lesz. S most itt van előttem az a személy, aki tökéletes partner lehet. - Rögtön térjek a tárgyra, ugye? - húzom amíg lehet, miközben mosolygok megint, majd pedig várom, mit fog mondani, vagy egyáltalán hozzám szól -e még, vagy inkább elhúz a francba.

Vendég
live like legends

Poszt témája: Re: Főtér •• Hétf. Márc. 16, 2015 11:52 am ••

to annie
Telefon az irodámban én pedig kilépek a főkapun. Most nem igazán akarok a munkával foglalkozni. a legjobb lenne, ha az összes gondolatomat ki tudnám dobni egy kukába és megfeledkezni róluk. Nem akarok egyáltalán gondolkodni. Túlságosan sok minden jött össze most az elmúlt időszakban és, ha nagyon sokat töröm rajtuk a fejemet valószínűleg teljességgel fel fognak emészteni ezt pedig nem engedhetem meg magamnak. Úgyhogy nem marad más, mint a gondolattörlő séta. Bár a gondolataim nagyrészt problémák körül kavarognának, de azokat nem tudom csak úgy a szőnyeg alá söpörni, ahogyan eddig is. A lányomnak meg kell tudnia az igazat még akkor is, ha ezzel együtt sikeresen elveszítem. Nem szándékozom elveszíteni. Soha nem is akartam elveszíteni. Egyszerűen nem voltam elég bátor, hogy apaként viselkedjek és így úgy éreztem nem is érdemlem meg ezt a címet. Apaként talán nagyobb csalódást okoztam volna a számára azzal, hogy soha nem érek rá, míg a nagybácsi titulus miatt nem haragudhat rám. Nem olyan erős kötelék, bár valószínűleg sokkal erősebb, mint normális családok között, hiszen neki elméletben nincsenek szülei. Eddig úgy tudtam, hogy apja legalább van, ha már anyja nincs. De anyja is volt. csak az meg rá sem bagózott most pedig mindenáron megpróbálja megkaparintani magának. Mintha ténylegesen érdekelné. Alig voltam idősebb nála és nekem meg kellett változnom komolyabban kellett vennem az életet, mert immár nem csak rólam volt szó.
Komoly lehetne ennél is komplikáltabb és rosszabb az életem jelen pillanatban? Aztán megpillantom őt. Annie. Gyönyörű, mint mindig de a szépsége baljós emlékeket tartogatnak és a jövőt is sötétebbé változtatja. Ha ő felbukkan valahol, akkor valami nagyon rossz van készülőben. Reménykedem abban, hogy nem én vagyok a célpontja, de magabiztos léptei, amelyek felém irányulnak és a mosolya egyértelművé teszi a számomra, hogy igen is én vagyok a célpont. Zsebre dugom a kezeimet majd a szokásos komor képemmel üdvözlöm. – Annie. Nem gondoltam volna, hogy látlak még valaha.

©

✻ hozzászólások :
162
✻ kereslek :
the way back to my wife
✻ tartózkodási hely :
✶ central city ✶
✻ foglalkozás, hobbi :
✶ ceo & art forger ✶
✻ karakter arca :
✶ matt bomer ✶