Sean Weston
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Szomb. Jan. 21, 2017 10:09 pm
Pént. Jan. 20, 2017 4:27 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:05 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:03 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

Are you ready?

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Sean Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: Sean Weston •• Kedd. Okt. 06, 2015 8:27 am ••

gratulálok, elfogadva!
          Partner Kereső          
          Képesség foglaló          
Kedves Sean,

először is szeretnélek köszönteni köreinkben, s örülök annak, hogy egy régen várt karakter lelt „gazdára”.  
Nagyon tetszett a jellemzésed is, mert szerintem tökéletesen visszaadtad azt, amit a keresőd szeretett volna. Illetve ahogyan láttam az ő tetszését is nagyon elnyerted!  Kíváncsian vártam, hogy miként fogod megjeleníteni, de amikor olvastam, akkor leesett az állam, mert fantasztikus lett és Nita igazán szerencsés lehet, hogy a szavakkal jól bánó user kezébe került a karakter.
Nagyon tetszik az, ahogyan fogalmazol és megjelenítesz dolgokat. Teljes mértékben képes beszippantani és magával ragadni. S ha nem lett volna elég a jellemzésed, akkor itt volt még egy nagyszerű történet is. Sok mindent ki lehetett volna ragadni a karakter életéből, de engem tökéletesen megnyertél azzal a jelenettel. Nagyon várom, hogy miként fog alakulni a kettőtök sorsa, mert úgy érzem sok meglepetés lesz még itt és nem lesz egyszerű menet.

Nem is szeretnélek tovább feltartani, mert már nagyon várnak téged! Gyorsan foglalózz, majd mehet is a játék! Jó szórakozás!

P.S: Remélem egyszer én is megismerhetlek.
Heroes Vs Villains STAFF
✻ hozzászólások :
330
✻ tartózkodási hely :
• • Everywhere
✻ karakter arca :
• • sexy boots
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Sean Weston •• Hétf. Okt. 05, 2015 2:24 pm ••

sean alexander weston

i'm not a good man

brett dalton
criminal
31
central

The devil is in the details

Becenév: Sean?
Születési hely, idő: USA; 1985. február 3.
Családdal való kapcsolat Mindössze az unokatestvérem maradt számomra, akivel a mai napig együtt dolgozunk.
Családi állapot: Egyedülálló
Nemi beállítottság: Hetero
Három dolog, amit szeretsz: Hatalom, metahuman-ek levadászása, hamburger.
Három dolog, amit utálsz: Flash, gondatlanság, hazugság.
Foglalkozás: ide
Képesség: NOT YET ✻ ----

A rendszeresség olyan természetes a számomra, mint másnak a levegővétel. Precíz, alapos, összeszedett ember vagyok, amit a családom katonai hátterének köszönhetek. Hálás vagyok a neveltetésemért. Bármilyen keserűnek is találtam akkoriban, elégedett vagyok azzal az emberrel, akivé váltam.
Néha túl komor vagy éppen már túlontúl egyszerű vagyok. Némán hallgatok, mert nem beszélek feleslegesen. Csak akkor, ha engedélyt kaptam rá, vagy esetleg van valami mondanivalóm. Különben hallgatok és amúgy is van bőven olyan ember, aki helyettem is szívesen jártatja a száját. Nem kellek ehhez én egyáltalán. Soha nem hagytam, hogy az érzéseim irányítsanak, hiszen az csak elhomályosítja az ember látását és összezavarja. Nem engedhetjük, hogy bekússzon a képbe. Ha pozitív, ha negatív.. Csak ront a helyzeten. Gyengéd szellőként cirógatja az ember arcát, de ha engeded, hogy irányítson megmutatja a foga fehérjét és kegyetlen viharrá alakul. Mindent lerombol, amit addig felépítettél és fontosnak tartottál. Jelenleg még én is a gyengéden játszadozom a békés szellővel, de félek hamarosan felborítja a lelki békémet és az életemmel együtt ránt le a semmibe.
Nem vagyok jó ember, aki megérdemli, hogy bárki irányából kialakuljon egyfajta vonzalom. A külső alapján bármikor lehetséges lenne, de amint megismernek, eltűnik ez a varázs. A nők többsége abba szeret bele, amit hall, ahogy törődnek velük az már csak egy másodlagos. Én pedig sosem voltam az a típus, aki szavakba öntött volna bármit is, hiszen mégis mi nyoma maradna az egésznek? Egy hangfelvétel, mely az idő múltával már jelentéktelenné válik? Már, ha van valakinek esze ahhoz, hogy hangfelvételt készítsen. De erre mindig odafigyelek, mert olyasvalakinek, mint én meg kell válogatnia, hogy mibe is ugrik fejest. Persze minden embernek meg kell gondolnia, hogy mi alapján hozza meg a következő lépést. De mióta hevesen eldöntöttem, hogy nem járom többé a helyes utat, hogy valami többet akarok az életemben, valami mást azóta olyan emberekkel dolgozom együtt, akik ha nem figyelsz oda képesek ott helyben megmutatni neked a belső szerveidet, amit persze később eladnak a feketepiacon. Mert már annyira tudják, kit hogyan kell megvágni ahhoz, hogy ne tegyenek kárt semmilyen belső szervben.
Igazán férfias vonásokkal rendelkezem, amit több kiló smink, paróka vagy esetleg több plasztikai műtét se lenne képes elrejteni. Nem, mintha a másik nembe tervezném az átmenetelemet. Ennyire azért nem untam még meg az életem egykori egyszerűségét. Izmos, edzett testalkatom ár azóta megvan, hogy az eszemet tudom. Soha nem volt lazsálós vasárnapom gyerekként mindig valamit tennem kellett. Ennek köszönhetően pedig megedződtem. A testemet pár állandó sérülés tarkítja – legtöbbjük még a gyerekkoromból – de az sem túl ritka, hogy pár frissen szerzett jelenik meg rajta, de azok elég hamar eltűnnek és ha már nekem egy-egy karcolás díszíti a testem, akkor a másik fél már valószínűleg alulról szagolja az ibolyát.

EVERYTHING HAS A BEAUTY BUT NOT EVERYONE CAN SEE IT

Meg kell mondanom őszintén, hogy nem értem Nita miért dolgozik még mindig itt. Igazából azt sem nagyon értem, hogy miért dolgozik egy ilyen szakmában egyáltalán. A múltkor elpanaszolta magát, hogy a főnöke mekkora perverz állat. Akkor még nem képzeltem bele túl sokat a dologba, mert reméltem, hogy az egész egyszerű félreértés, bár az ilyet elég nehéz félreérteni.
Bármikor dolgozhatna máshol, vagy el is intézhetném én, vagy az apja, hogy a főnöke olyan messzire repüljön innen, hogy onnan soha nem talál vissza. Ez persze végrehajtódhat az apja szemszögéből és az enyémből. Más-más helyen landolna végül, de ez amiatt van, mert más a felfogásunk az emberek eltűntetéséről. Legalábbis egyelőre még igen. Bár nem mondhatnám, hogy olyan sokat beszélgettünk volna erről, vagy bármi másról.
Pont időben érkezem, ahogy mindig is, hiszen soha nem késtem. Egész életemben pontos voltam nem fogom most elkezdeni lerombolni ezt a csodálatraméltó teljesítményt. Nita bepattan mellém az anyósülésre és már várnám, hogy rám zúdítja a szokásos lavinát. De hiába várom, hogy be se álljon a szája, pedig máskor még akkor sem fogja be, mikor már rég elváltak az útjaink és néha a fülemben még mindig ott cseng mézédes hangja, ahogyan mindent megmagyaráz, megállás nélkül. De ehelyett néma csendben ücsörgött a karját összefonva. Több volt ez számomra, mint furcsa. Tudtam, hogy valami nem stimmel már pusztán abból, hogy csendben volt. Ezért egyszerűen, ugyanolyan némán fürkésztem a tekintetét és vártam, hogy végre kiboruljon a bili, vagy történjen valami. Tisztában voltam vele, hogy nem fogja bírni sokáig. Alig egy perc alatt megtört és már szóba is állt velem.
Ajhh, mi az? – Azt hiszem még mindig nem fogta fel, hogy azért fizetnek, hogy ő biztonságban legyen. Ez pedig nem azt jelenti, hogy csak fizikai sérelmektől kell megvédenem. Persze nem állok be személyes pszichológusnak, mert az számomra elég magas lenne azért. De úgy gondolom, hogy amit az a perverz majom tesz abba igen is van beleszólásom. Nem kell lelki támaszt nyújtanom a számára egy vállat, amin sírhat, de elintézhetem, hogy többet ez az egész nem fog előfordulni.
- De. Talán azt, hogy szia. Tudod, kezdem megszokni, hogy a társaságodban nem kell alkalmaznom, ami neked sem szokásod. – Tipikus hárítás, amivel le sem esik neki, hogy mennyire nyilvánvalóvá teszi számomra a helyzetet. Ha nem panaszkodta volna el magát a legutóbbi alkalommal, akkor most nem lennék tisztában a probléma forrásával, de addig innen nem mennénk sehová, amíg el nem mondaná, hogy mi is az, ami ekkora hatással volt rá, hogy tökéletes némaságba burkolózott. Meg kell mondanom, hogy hiányzott az, hogy mellettem csicseregjen. Már annyira hozzászoktam, hogy üresek ezek a percek. Még akkor is, ha néha már idegesítővé válik. - Szóval inkább arról beszéljünk, hová megyünk ma. – Már ki sem ül az arcomra a meglepettség, hogy azt gondolja már természetes az, hogy ő állandóan velem jön. De vagy magammal viszem és ennek köszönhetően tudom, hogy hol van, vagy pedig az Isten tudja, hogy mikor fog felbukkanni és talán egy teljes üzletet tönkrevág pusztán azzal, hogy ott ólálkodik, mert milyen jó azt nézni, hogy én „rosszban sántikálok”.
- "Gyünk?" Mi sehová nem megyünk, ha nem árulod el, amit tudni szeretnék. Megint az a seggarc volt, ugye? – Nem is kellett válaszolnia. Az egész csak költői volt, hiszen már kinn is voltam a kocsiból és nemes egyszerűséggel sétáltam be oda, ahonnan ő pár perccel ezelőtt távozott. Úgy sétáltam egyre beljebb, mintha pontosan itt lett volna a helyem.
Segíthetek? – A hang irányába fordítom a fejem és szinte rögtön elkap a hányinger és már tudtam is, hogy jó emberhez jöttem. Lesüt róla, hogy mennyire ki van éhezve a figyelemre, de a külső adottságai által ezekhez egyáltalán nem juthat hozzá. – Azt hiszem inkább én segíthetek önnek. – Elterül egy bizakodó vigyor az arcomon, majd pedig kicsit közelebb lépve hozzá az öklöm az arcában landol ő pedig egyenesen a földre szegeződik ettől, mikor pedig már kevésbé forog vele a világ hátrálni kezd és már kezdődik is a tipikus könyörgés. „Kérem ne bántson! Bármit megteszek!”. A tévhitekkel ellentétben én ezt nem élvezem annyira, mint elsőre gondolná valaki. Na, jó igen. Főleg, ha tényleg egy ilyen patkánnyal van dolgom. Egy apró kis szike kerül a kezeim közé, amivel játszadozni kezdek. Mikor pedig már nincs hova másznia, akkor leguggolok elé. – Ha még egyszer Nita-ra rá mer nézni, vagy akár csak a közelében félreérthetően lélegezni.. Búcsút kel majd intenie a kis barátjának. De előre szólok. Nekem nem megy olyan könnyen az emberek darabolgatása.. Fogalmam nincs, hogy hol nem szabad megvágni.. – Persze nem vagyok ostoba pontosan tudom, hogy mégis mit kellene tennem ahhoz, hogy itt helyben elvérezzen. Talpra rángatom az öreget, majd megpaskolom a vállait. – Akkor a soha viszontlátásra. – És újból az arcában landol az öklöm, de már így is sikeresen eltörtem elsőre az orrát. Micsoda puhány..
Visszasietek a kocsihoz, közben pedig igyekszem letörölni a kezemről a vérfoltokat. Mikor újra visszaszállok látom Nita arcán elterül egyfajta mosoly és tudom, hogy nem fogom megúszni, hogy velem jöjjön..
heroes-vs-villains
✻ hozzászólások :
92
✻ kereslek :
estelle & my cuzz & sis
✻ tartózkodási hely :
mostly central
✻ foglalkozás, hobbi :
m.e.g. leader
✻ karakter arca :
brett fckin' dalton
live like legends