Leonard Snart a.k.a. Captain Cold
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Szomb. Jan. 21, 2017 10:09 pm
Pént. Jan. 20, 2017 4:27 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:05 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:03 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

Are you ready?

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Leonard Snart a.k.a. Captain Cold

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: Leonard Snart a.k.a. Captain Cold •• Hétf. Feb. 15, 2016 9:17 am ••

Karaktered elfogadva!

Üdvözlünk az oldalon, kellemes időtöltést itt!

Captain Cold!

Egek, hogy én mennyire szeretem az ön karakterterét. Egyszerűen oda meg vissza vagyok érte és azaz igazság, hogy az idő múlásával csak egyre jobban és jobban megszeretem őt. De inkább nem is mennék bele a kislányos rajongásomba a fiatalember iránt, hanem gyorsan rátérnék a lényegre.

Olyan szépen ragadtad meg Mr. Snart karakterét, hogy csillogó szemekkel olvastam a jellemezésed és egy részem azt kívánta, hogy sose érjen véget, mert megállás nélkül tudnám még tovább olvasni.

Ezután pedig az előtörténeted csak még inkább a fellegekbe repített. Gyönyörűen fogalmazol és rettenetesen tetszett ez a kis betekintés a karakter fejébe. Very Happy
Azt hiszem már te magad is várod, hogy a társaid szépen lassan megérkezzenek és ezzel jómagam is így vagyok remélem hamar összeáll a kis csapat, ha nem is teljesen, de nagyjából, mert az egyszer biztos, hogy nektek is meglehet a magatok érdekes szálai.

Most viszont menj foglalózni gyorsan, mert már csak ez választ el a játéktértől utána pedig nyomás pajtit keresni, amiben biztos vagyok, hogy nem fogsz szűkölködni. Razz

Jó szórakozást kívánok!

✻ hozzászólások :
93
✻ kereslek :
Z A N E and W A R R I C K cromwell
✻ tartózkodási hely :
✵ central city ✵
✻ foglalkozás, hobbi :
✵ anti metahuman task force ✵
✻ karakter arca :
✵ emma watson ✵
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Leonard Snart a.k.a. Captain Cold •• Vas. Feb. 14, 2016 11:20 pm ••

Leonard Snart

I'm not interested in being a hero.

Wentworth Miller
criminals
44
Central City

The devil is in the details

Becenév: Snart, Len, Lenny
Születési hely, idő: Central City; 1972. június 2.
Családdal való kapcsolat Már csak a húgom él, érte viszont bármit megtennék.
Családi állapot: szingli
Nemi beállítottság: hetero
Három dolog, amit szeretsz: veszély, pénz, Lisa, hideg
Három dolog, amit utálsz: unalom, parancsokat követni, börtön
Foglalkozás: mestertolvaj
Képesség: Minden képességemet a jégfegyverem jelenti, illetve a ravaszságom és a tapasztalatom.

Szeretem azt hinni, hogy a nyugodt, hűvös stílusom jól tükrözi azt, aki belülről vagyok, a világ dolgai iránt való közömbösségemet, de időről időre - mostanában egyre gyakrabban - bebizonyosodik, hogy ez nem egészen így van. Persze ez még nem tesz engem hőssé. Egy bűnöző vagyok, annak neveltek, sosem éltem tisztességes munkából. Az én faterom nem olyan volt, mint a legtöbb gyereké, nem bringázni és focizni tanított engem, hanem széfeket kirabolni és biztonsági zárakat feltörni. Hamar megtanultam, hogy ez az életmód nem csak jól kamatozik, de izgalmas is, én pedig nem szeretek unatkozni. Az idő múltával az erkölcsi mércém mind jobban és jobban kitolódott, és már nem sok olyan dolog maradt, amit ne tennék meg a céljaim elérése érdekében. De meglepő módon még nekem is vannak elveim, egy féle bűnözői kódex, melyet részben Barry Allennek köszönhetek. Igen, még a bűnözőknek is lehetnek, határaik, melyeket nem lépnek át. Ilyen például az, hogy a bajtásaimat sosem hagynám a pácban, csak hogy mentsem az irhámat. Ugyanúgy, ahogy nőket sem ütnék meg soha. Ha megtenném, olyanná válnék, mint amilyen apám volt, aki éveken át rendszeresen kezet emelt a családjára, beleértve a húgomat és édesanyánkat is. A család számomra szent, és hozzájuk hasonlóan azok is, akik valamilyen oknál fogva fontossá vállnak a számomra. A hozzám igazán közel állókért bármit megtennék, szó szerint, legyen szó akár arról, hogy megöljem a saját apámat, csak hogy megmentsem a húgom életét...  
A külsőm is érdekel? Mégis mit mondhatnék el még róla, amit nem látsz a két szemeddel? Szürkés kék szemek, jeges tekintet, rövidre nyírt haj, mely az utóbbi években lassan átment őszülőbe. Az arcomon gyakran ül apró szarkasztikus vagy gúnyos mosoly. Magas vagyok, de nem kiemelkedően. Az erőnlétemet tekintve is csak annyira vagyok sportos, amennyire kell. Az öltözködésemen sincs semmi különleges, hacsak az nem számít, hogy gyakran viselek kabátot. Nem azért, mert fáznék, jól bírom a hideget, de szeretem a meleget is... egy bizonyos fokig. És egy nagyobb kabát belső zsebében könnyebben elfér a kedvenc játékszerem: a jégfegyver.

EVERYTHING HAS A BEAUTY BUT NOT EVERYONE CAN SEE IT

A hegesztő zaja mellett erősen igyekszem a kezemben forgatott könyvre összpontosítani minden figyelmemet, de a gondolataim folyton elkalandoznak. Valójában nem Mick szokásos ügyködése zavar, az ilyen jellegű neszeket már régen megszoktam tőle. Rip Hunter szavai járnak folyton a fejemben, és a saját utolsó kijelentésem, miszerint a hős szó nem szerepel az önéletrajzomban. Na igen, sok mindent elmondhatok magamról, de azt aligha, hogy a véremben lenne mások megmentése. Főleg olyanoké, akik csak valamikor évszázadok múlva jönnek erre a világra. Köszönöm szépen, de ezt a kalandot nem nekem találták ki. Jól megvagyok én itt, 2016-ban is, a jó öreg Centralban. Főleg most, hogy még Flashnél is sikerült elérnem, hogy szemet hunyjon a ténykedéseink felett. Én mindig mondtam: a tudás hatalom. Barry Allan nevének kiderültével új kapuk nyíltak meg előttem. Akkor mégis miért vagyok ilyen nyugtalan? Nem jellemző rám. Miért terelődnek vissza a gondolataim folyton arra az istenverte tetőre, és a jövőből jött fickóra?
- Mick... miért lettünk mi bűnözők? - teszem fel elmélázva a költői kérdést régi barátomnak. Nem igazán várok értelmes választ, neki azonban mégis sikerül rátapintania a lényegre.
- Mert utálunk dolgozni, de szeretjük a pénzt. - Való igaz. Igazából sosem ismertem más életet. Bankot rabolni, széfeket feltörni, lézercsapdákon keresztül vergődni, gyémántokat, smaragdokat elemelni egy-egy kiállításról... ezt ismerem csak. De mi van, ha ennél tényleg többre vagyok hivatott? Ha a jövőben valóban legendává válhatok, ahogy Hunter mondta? Vajon ez jóvá teheti majd mindazt a rosszat, amit elkövettem eddigi életem során? Aligha. Kétlem, hogy visszahozná az életbe apámat az, hogy én a jövőben egy ezer éves halhatatlanra vadászom. Na és ha a múltat változtatjuk meg...?
Kiejtem kezemből a könyvet, és korábbi fekvő helyzetemből feljebb tornázom magam. Aggasztó irányt vettek a gondolataim. Komolyan fontolóra veszem mindezt a lehetőséget? Megváltoztatni a múltat, megváltani magamat... Van ennek az egésznek bármi értelme? Attól tartok, sosem tudom meg, ha meg sem próbálom. Ez nyilvánvalóan egy soha vissza nem térő alkalom. És ha mégsem úgy alakulna a dolog, ahogy szeretném, még mindig fantasztikus alkalom lehet a korábbi évek szánalmas biztonsági rendszereit feltörni modern technikákkal és tudással, aztán egy életre elegendő vagyont halmozni fel néhány ártalmatlan lopással...
heroes-vs-villains

A hozzászólást Leonard Snart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 17, 2016 1:07 am-kor.
✻ hozzászólások :
156
✻ kereslek :
•• lisa snart, mick rory and other legends or rogues members
✻ tartózkodási hely :
•• somewhere between past and future
✻ foglalkozás, hobbi :
•• master thief
✻ karakter arca :
•• wentworth miller
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése