villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs

Share|
Eldugottabb részek
eme téma címe
it's where my demons hide

Admin
dc universe
kereslek :
⊱ everybody
foglalkozás, hobbi :
⊱ this page
karakter arca :
⊱ faceless
heroes vs villains
Felhasználó profiljának megtekintése

Szabad játéktér!

heroes ❖ villains
dc universe
kereslek :
ʊ problems? i like fixing them
foglalkozás, hobbi :
ʊ help this page
karakter arca :
ʊ faceless monster
heroes vs villains

oliver & sara
Lehet, hogy Laurel hozta meg egyedül azt a döntést, hogy szeretne visszakapni, hogy szüksége van a húgára, de ha nincs Oliver és az ő kapcsolatai, akkor talán még most is őrült üzemmódban rohangálnék fel alá a városban Thea hasonmásokat öldökölve. Vagy az is lehet, hogy egyenest Thea-t venném újra meg újra célponttá. De mi lett volna, ha nem tudják megoldani azt, ami a baj volt velem? Képesek lettek volna megölni, vagy bezárva tartottak volna egészen addig, amíg nem találnak megoldást. Néha már betegesen hajtják a hamis reményeket még akkor is, ha annak se füle, se farka. – Nincs szükséged egy partnerre? – Kérdezem meg, amikor meglátom, hogy Oliver a szokásos magányában edz. Lehet, hogy nem túl jó ötlet tekintve, hogy nem vagyok teljesen biztos abban, hogy nem fog elborulni ismételten az agyam, de az igazság, hogy hajlandó vagyok megpróbálni. – Közben már be is avathatnál, hogy miről maradtam le addig, míg halott voltam. Mi a mai nap fő problémája. – Nem voltam túlságosan sokat a friss levegőn és nem is ültem a gép előtt, hogy behozzam a lemaradásomat a hírek terén. Egyszerűen csak igyekeztem magamat összeszedni, mert azért nem mindennap tér vissza valaki a halálból. Lehet, hogy jártam vele már táncot és a képébe röhögtem egy párszor, de végül az övé lettem most pedig kiszabadultam a véres karmai közül és még mindig szoknom kellett, hogy az élet nélkülem tökéletesen tovább száguldott és még fel kell dolgoznom a változásokat. – Történt valami előrelépés már közted és Felicity között? – Lehet, hogy már egy ideje halott voltam, de a vak is könnyedén láthatta, hogy kettejük között szikrázik a levegő. Azonban még nem volt lehetőségem felzárkóztatni magam ezzel kapcsolatban, hogy ki hányadán áll a másikkal. Bár már a nővérem zavaros kapcsolatáról volt szerencsém hallani, de én nem vagyok abban a helyzetben, hogy bárki felet is ítélkezzek. Hiszen én egyszer a saját nővérem pasijára másztam fel. De, hogy még őrültebb legyen az egész most éppen őt faggatom a szerelmi életéről.  

heroes ❖ villains
dc universe
kereslek :
ʊ problems? i like fixing them
foglalkozás, hobbi :
ʊ help this page
karakter arca :
ʊ faceless monster
heroes vs villains

Sponsored content