Starbucks - Page 2
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Szomb. Jan. 21, 2017 10:09 pm
Pént. Jan. 20, 2017 4:27 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:05 pm
Pént. Jan. 20, 2017 1:03 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

Are you ready?

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Starbucks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2

Poszt témája: Re: Starbucks •• Kedd. Okt. 04, 2016 2:27 am ••

Snow & Cold
A SURPRISINGLY ICY NIGHT

Akármit is mond a drága Caitlin, szerintem ez valóban elég vicces. Nem annyira én, inkább a szituáció. Viszont további kommentárok helyett csak egy sunyi féloldalas mosollyal válaszolok a visszavágására. Aztán egy rövid morfondírozás után előrukkolok a szerintem ritka különleges ajánlatommal, és érdeklődve várom, hogy miképpen fog reagálni rá. Nos igen, nagyjából pontosan annyi bizalmatlansággal és gyanakvással, mint vártam. Igyekszem elfojtani a mosolyom, és a felszínen teljesen komolynak mutatkozni. Lepillantok az asztalra, és nyugodt, megfontolt mozdulattal nyúlva az itallapért, mintha közben is a feleletemen gondolkodnék. Tekintetem végigfuttatom a kínálaton, és csak után nézek ismét a nő szemébe.
- Mindenkinek szüksége van néha szabadságra – vonom meg a vállam. - Egyébként sem történt mostanság semmi izgalmas Central Cityben. Kell néha a változatosság – teszem hozzá, aztán ismét a helyi specialitásokkal szemezek.
- Tulajdonképpen... - csak futólag pillantok fel az olvasmányomról Caitlinre, aztán ismét le. - Nincs semmi garancia. Végül is én még mindig egy bűnöző vagyok, a nem túl szavahihető fajtából – jelenik meg ismét egy önelégült mosoly az arcomon. Valójában én szeretek úgy gondolni magamra, mint valakire, aki állja a szavát, és többnyire igyekszem is eszerint cselekedni, de jelen esetben igazából nem bánom, ha Miss Snow más véleményen marad. Nemigazán számít, hogy hisz nekem, vagy sem.
- De ez még nem jelenti azt, hogy az adott esetben nem tartanám be, amit ígérek. És őszintén szólva kétlem, hogy ha ezzel a fél órányi nyugodt iszogatással el tudnád érni, hogy eltakaríts engem és a társaimat egy időre a városból, nem élnél a lehetőséggel. Még ha az ajánlatom átverésnek vagy bizonytalannak hangzik is. Persze végül is kockáztathatsz... és meglátjuk, hogy holnapra kirabolja-e valaki a városi bankot – jegyzem meg szinte ártatlanul, visszafojtva egy újabb sunyi vigyort. Félreértés ne essék, ez nem zsarolás. Én inkább egy tisztességes alkunak nevezném. Hiszen csak egy harminc percnyi társalgás és egy-egy italba kerülne Caitlin számára, és egész jó üzletet kötne vele. Még egy utolsó pillantást vetek a kínálatra, aztán szépen visszahelyezem a lapot az asztalra.
- A jeges tea tökéletes lesz. – Amondó vagyok, ha már nem kaphatok valami alkoholosat, legalább hideg legyen, amit megiszok.

✻ hozzászólások :
156
✻ kereslek :
•• lisa snart, mick rory and other legends or rogues members
✻ tartózkodási hely :
•• somewhere between past and future
✻ foglalkozás, hobbi :
•• master thief
✻ karakter arca :
•• wentworth miller
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Re: Starbucks •• Hétf. Aug. 15, 2016 3:04 pm ••

Egyre inkább éreztem azt, hogy ostoba ötlet volt ebbe az egészbe belevágnom, de amikor szembesültem azzal, hogy ki is lesz a partnerem egy életre eldöntöttem, hogy én soha többet nem fogok ilyen hülyeségbe belevágni. Egyáltalán, hogyan sikerült ezt összehoznia a rendszernek? Szinte felfoghatatlan a számomra. Bár meg sem kellene lepődnöm, hiszen az ilyen oldalak többsége elég ritkán jelentheti ki magáról azt, hogy hatékony. Igen, elmennek randizni és együtt lesznek talán elég kicsi esélyben, de kétlem, ha szét is mennek akkor újra ugyanazon a társkereső oldalon kötnek ki panaszkodni, vagy pedig újra partner keresni. Ami egyszer nem vált be, az később sem fog. Nem reméltem én semmit ettől a randi dologtól. Csak egy kicsit ki akartam kapcsolódni abból az őrületből, ami körülvesz és egyáltalán nem így képzeltem el, de van azaz érzésem, hogy az én elképzeléseim nem sok mindenkit hatnak meg.
- Nagyon vicces vagy mondhatom. - Lehet, hogy Barry képes szemet hunyni a dolgok felett, de nem ez nem kötelességem. Meg az igazság az is, hogy nem is akarok. Jobb szeretném elhatárolni magam velük szemben. Habár azt hiszem ezzel csak én vagyok így, hiszen Cisco is eléggé hajlik Lisa felé. Úgy tűnik, hogy az utóbbi időben csak nekem sikerült megőriznem a józan eszemet.
- Szóval azt mondod, hogy szabadságra mész három hónapig, ha megiszom veled valamit. Már ne haragudj, ha valahogy ezt nem tudom teljesen összerakni. Mi is a garancia, hogy igazat mondasz? Nem mellesleg kétlem, hogy tényleg annyira vágynál a társaságomra, hogy egy ilyen nagylelkű ajánlattal rukkolnál elő. - Bármennyire is szeretnének lebecsülni az emberek nem vagyok ostoba. Tudom jól, hogy van valami mögötte. Kell lennie valaminek. Mert egy ilyen ajánlatot nem tenne csak úgy meg. Bár lehet, hogy nem is kívánja betartani. Hiszen mégis, hogy tehetné? Nem arról híres sem ő, sem pedig Mick, hogy képesek három hónapot semmittevéssel tölteni.
✻    ✻
✻ hozzászólások :
127
✻ kereslek :
samuel lewis

my mentor
✻ tartózkodási hely :
❖ central city ❖
✻ foglalkozás, hobbi :
❖ help the team ❖
✻ karakter arca :
❖ danielle panabaker ❖
live like legends

Poszt témája: Re: Starbucks •• Pént. Júl. 22, 2016 9:46 pm ••

Snow & Cold
A SURPRISINGLY ICY NIGHT

Caitlin szépen ívelt szemöldökeinek elegáns megemelkedése mindent elmond. Nem is kell egyáltalán részleteznie, hogy mi a véleménye a szavaimról, erről a nem annyira randiszerű randiról, meg rólam, úgy általában. De mindez nem tart engem vissza attól, hogy egy sunyi vigyorral a képemen leereszkedjek a vele szemben levő székre.
- Akkor mi lesz? Kakaózni fogunk? - nevetek fel röviden. Ismerjük el, vicces szituáció. Akarva sem alakíthattuk volna ezt ennél komikusabbra. De remélem, a mélyen gyökerező ellenszenve ellenére nem fog most csak úgy faképnél hagyni engem. Ha már eljöttem idáig, nem szívesen ücsörögnék itt egyedül, ahogy eddig ő tette, inkább választom a B opciót, amely szerint nagyjából egy órán át méreget majd undort és megvetést tükröző arccal. Jó buli lesz, ki nem hagynám.
- Na jó, kössünk alkut! Ha képes vagy elásni a csatabárdot ma estére, és meginni velem valamit, akkor ígérem, hogy a következő három hónapban meg sem próbálok keresztbe tenni neked, Barrynek, vagy a csapatnak – próbálkozom be egy számomra fairnek tűnő ajánlattal. Az előttünk álló negyedévben amúgy is máshol tervezünk Mick-kel egy kisebb akciót, mindkettőnknek hiányzott már a jó öreg Chicago, a jazz bárok, na meg az ottani múzeum a mindig izgalmas kiállításaival... de ezt a részletet megtartom magamnak. Egyelőre csak kíváncsi vagyok, Caitlin mennyire lesz bevállalós. Úgy tűnik, ő még mindig neheztel rám a tönkre tett kocsiért, a majdnem felrobbantásért – bár az amúgy sem az én ötletem volt – és a többi apróságért. Az ember azt hinné, hogy miután Barry olyan elnéző volt velünk, hogy alkalomadtán képes lepaktálni is, a társai is megbékélnek, de a Cait arcáról leolvasható ellenszenv arról árulkodik, hogy nem mindenki olyan megbocsájtó, mint a vörös gyorshajtónk. Bár általában nem vagyok egy társasági lény, udvarias lovag meg pláne nem, de jelen esetben ezt a helyzetet egyenesen kihívásnak tekintem, és kíváncsi vagyok, hogy ha kivételesen jól viselkedem, már amennyire ez tőlem telik, vajon képes leszek-e egy kicsit megpuhítani a jó Dr. Snow-t.

✻ hozzászólások :
156
✻ kereslek :
✻ tartózkodási hely :
✻ foglalkozás, hobbi :
•• master thief
✻ karakter arca :
•• wentworth miller
live like legends

Poszt témája: Re: Starbucks •• Hétf. Jún. 20, 2016 3:48 pm ••

Hatalmas idiótának éreztem magam, amiért odamentem egy idegen lányhoz, de végül könnyedén megbeszéltük, hogy nem ő az, akit keresek. Bevallom, hogy ezzel megnyugodtam, mert valószínűleg a randimnak annyi. Mármint, ha volt itt is valaki, akkor már eléggé valószínű, hogy nincs itt. Szóval nem fog megártani, ha leülök egy pillanatra és megiszok egy kávét. Legalább nem mondhatja Cisco sem azt, hogy a partnerem volt az, aki késett valamilyen oknál fogva és én még annyit sem méltattam hogy megvárjam. De az igazság az, hogy már én is késve érkeztem így nem lett volna kötelességem őt várni. Vagy talán mégis? Nem tudom. Fogalmam nincs, miképpen is működik ez az egész. Azt sem tudom, hogy miért ugrottam fejest ebbe az egészbe, hiszen annyira távol áll tőlem. Főleg, hogy fogalmam nincs kivel fogok találkozni és éppen elég szerencsém van ahhoz, hogy pont egy olyan alakba futottam volna bele, akinek a közelébe sem mennék. Jobb lesz, ha sodródom az árral és nem zárkózom el a dolgoktól. Úgy nagy baj nem lehet?
Nem is tudom mi vezérelt ahhoz, hogy igazából a lefixált helyre üljek le, amit elsőre benéztem. Annyira izgultam, hogy még azt is el tudtam volna képzelni, hogy véletlenül egy lánnyal keveredtem össze, aminek köszönhetően hamar magam mögött tudhattam volna ezt az egészet. Végül csak a kávémat kortyolgatva tüntettem el minden nyomát annak, hogy én valaha is egy nyomorult alkalmazáson keresztül akartam megtalálni azt a személyt, aki átsegíthet engem ezen a sötétségén, amin egyszer már átestem. De másodjára valahogy csak még rémisztőbbé vált. Minden remény eltűnt arra, hogy valaha is visszakapjam Ronnie-t. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen hamar özvegy leszek majd..
Egy pillanatra összerezzenek, ahogy meghallok egy nagyon is ismerős hangot, majd pedig helyet foglal velem szemben. Egy pillanatra csak értetlenül nézek rá, majd pedig megrázom a fejemet, hogy egy kicsit visszarángathassam magam a kegyetlen valóságba.
- Hogy szerencsében? - Vonom fel a szemöldökömet. Hát most már biztosan állíthatom, hogy ez az alkalmazás nem is tudna ennél jobban mellélőni. Még jó, hogy letöröltem a telefonomról. Csak további terhet rángatna rám.
- Hát nem igazán, de az igazság az, hogy már a kávéhoz sincs különösebb kedvem. - Még szép, hogy a lehető leghamarabb el akarok tűnni innen. Ez az egész nem volt több egy hatalmas hibánál. Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy Snart-ot bárki rá tudná venni ilyesmire. Mondjuk talán pont most érzem még nyomorultabbul magam az egész helyzettől.
✻ hozzászólások :
127
✻ kereslek :
samuel lewis

my mentor
✻ tartózkodási hely :
❖ central city ❖
✻ foglalkozás, hobbi :
❖ help the team ❖
✻ karakter arca :
❖ danielle panabaker ❖
live like legends

Poszt témája: Re: Starbucks •• Szomb. Máj. 21, 2016 8:56 pm ••

Snow & Cold
A SURPRISINGLY ICY NIGHT

Én és a vakrandik? Haha! Na persze! Ennél nevetségesebb dolgot ki sem lehet találni. Hacsak nem Lisa Snart a neved, mert akkor valószínűleg ennél nagyobb baromságot is kiadna az eszed. El sem hiszem, hogy belementem ebbe. Mintha nekem valaha szükségem lenne arra, hogy neten kutassak az ideális nő után. Bár tény, hogy mostanában nem randiztam, meg úgy általában sem szokásom tovább menni egy-két kellemes esténél. Mégis mi a fenéért akarnék én bárkit is belerángatni az egyébként sem zűrmentes életembe? Nem akarok úgy járni, mint a faterom, és tönkre tenni a családomat. Szóval ha egyszer valamikor mégis úgy döntenék, hogy komolyabb kapcsolatra adom a fejem – pff – akkor olyan nőre lesz szükségem, aki elvisel olyannak, amilyen vagyok, a bűnözői háttérrel és minden egyéb fagyasztós hóborttal együtt, mert senki kedvéért nem fogok megváltozni. Ezt Lisa is tudhatná. Nem is értem, mi ez a halva született ötlet nála, hogy keres nekem valakit. Mintha attól félne, hogy magányosan halok meg. De a fenébe is, ha a húgom egyszer a fejébe vesz valamit, bizony rohadt nehéz nemet mondani neki. Szinte reménytelen. Főleg ha egyszer biztos benne, hogy megtalálta nekem a tökéletes partnert egy kedves, okos lány személyében, akit a gép kidobott, miután a tudtom nélkül regisztrált a nevemben. Mintha egy netes valószínűségszámító program tényleg kitalálhatná, hogy nekem kire van szükségem. De nincs mese. Jelenésem van a Starbucksban. Mondjuk addig húztam az időt, amíg csak lehetett, abban reménykedve, hogy Lisa megfeledkezik az egészről, vagy meggondolja magát, ha sikerül lekésnem a nagy eseményt. Aztán valahogy mégis a kávézóban kötök ki, de nem erőltettem meg magam túlságosan, ami az előkészületeket illeti. Póló, koptatott farmer, bőrdzseki és bakancs, ennyiből áll a randiszerelésem, és idefelé még egy vastag tárcát is sikerült begyűjteni. Ha már tényleg erre pazarolom az estémet, legalább ne a saját pénzemet kelljen ráköltenem. Nem mintha a „saját pénzem” nem hasonló forrásokból származna. De hát na! Legyek stílusos!
Amint belépek a helyiségbe, és meglátom, hogy ki ücsörög magányosan az előre lefixált helyen, majdnem ki is fordulok vissza, amerről jöttem. Még hogy a tökéletes partner! Megfojtom Lisát! Tuti ébren fogja várni, hogy hazatérjek. Legalább nem kell felébresztenem, mielőtt kinyírnám. Aztán megtorpanva a visszavonulásban végül meggondolom magam. Ha már eljöttem idáig, most már aztán nem fogok elmenekülni. Ha már megjárattam a motoromat, egy kávét igazán megihatnék. Erősebbet itt sajnos úgysem hiszem, hogy kaphatok. Aztán meg... vicces lesz látni Caitlin arcát, amikor rájön, hogy én vagyok számára a Nagy Ő. Ravasz mosoly kúszik az arcomra, ahogy zsebre dugott kézzel közelebb sétálok, majd megállok a lány asztala mellett.
- Bocs, virágot nem hoztam. De ha szeretnéd, meghívlak egy süteményre – lehuppanok a lánnyal szemben, majd röviden végigmérem. Velem ellentétben ő nagyon is elegáns, de hát amennyire ezt eddig meg tudtam ítélni, ő mindig az.
- Még mielőtt bármit mondanál: nem, nem vagyok ennyire kétségbeesett. Még csak nem is az én ötletem volt. Egyedül a húgom tehet arról, hogy ma este ilyen szerencsében van részed – jelentem ki, és az önelégült, sunyi mosolyom mostanra egész képes vigyorrá növi ki magát.
- Adnak itt valami alkoholt is, vagy a tejeskávé a legerősebb, amit kapni lehet? - Gondolom, ezt nehéz lehet kitalálni rólam, de nem vagyok egy Starbucksba járó típus. Legtöbbször a külvárosi kocsmák egyikében szoktam elütni az időt, a „saját fajtám” között.

✻ hozzászólások :
156
✻ kereslek :
✻ tartózkodási hely :
✻ foglalkozás, hobbi :
•• master thief
✻ karakter arca :
•• wentworth miller
live like legends

Poszt témája: Re: Starbucks •• Csüt. Máj. 19, 2016 5:24 pm ••

vakrandi

arrow vs flash

Mivel ez a játék nem indult be és választ is csak egy féltől kaptam, ezért a folytatás miss Caitlin Snow és mr. Leonard Snart között fog lezajlani!

Ezúton is köszönöm Mr. Snart-nak, hogy beugrott ezzel megmentve a helyzetet.

Jó szórakozást nektek!

xoxo
Cupido

✻ hozzászólások :
48
✻ kereslek :
magányos szíveket
✻ tartózkodási hely :
❇ az emberek szívében
✻ foglalkozás, hobbi :
❇ nyílvesszők szívbe célzása
✻ karakter arca :
❇ amy gumenick
live like legends

Poszt témája: Re: Starbucks •• Hétf. Ápr. 04, 2016 8:39 am ••

Őszintén megmondom, hogy nem is igazán akartam ezt. Pontosan ezért is vagyok késésben. Elígérkeztem magam, de az utolsó pillanatban meggondoltam magam. Aztán Cisco elől nem igazán tudtam eltitkolni azt, hogy mégis mit terveztem, mert látszott rajtam azért, hogy bűntudatom van, amiért valakit csak úgy lógva hagyok, de pontosan ez vezetett odáig, hogy ő kituszkolt az ajtón és nekem pedig nem volt más dolgom igazán, mint elmenni. Bár még haza is kanyarodhattam volna, de akkor egész életem végéig hallgathatnám azt, hogy miért nem mentem el. Főleg, ami történt Ronnie-val. Már megint kicsúszott a kezeim közül és ezúttal örökre. Ennek köszönhetően Stein is kis híján elveszett, aminek köszönhetően újra meg újra felüti magát a fejemben valami, amit csinálhatnék, de végül sikeresen besétálok a Starbucks ajtaján. Azonban, mikor körbenézek az asztalnál, amiről szó volt, hogy találkozunk mindössze egy lány áll csak. Akkor gondolom a partnerem már nem várt rám tovább. Vagy, hát ez vakrandi. Várjunk.. Lehetséges, hogy egy nővel hozott össze a rendszer? Mert ez így nagyon nem kóser.
Egy pillanatra a talajba gyökerezik a lábam aztán mély levegőt veszek és odasétálok hozzá. Ki kell derítenem. - Szia.. Öhm.. Nem volt itt előtted valaki, vagy mióta vagy itt? - Próbálok kedves mosollyal az arcomon kimászni ebből a rendkívül kínos szituációból.
✻    ✻
✻ hozzászólások :
127
✻ kereslek :
samuel lewis

my mentor
✻ tartózkodási hely :
❖ central city ❖
✻ foglalkozás, hobbi :
❖ help the team ❖
✻ karakter arca :
❖ danielle panabaker ❖
live like legends

Poszt témája: Re: Starbucks •• Vas. Ápr. 03, 2016 9:45 pm ••

Wade&Caitlin and Nicky
Tulajdonképpen halvány lila fogalmam sincs arról, mit is keresek én itt. Biztos nem fog semmi komoly összejönni egy vakrandiból. Nem akartam ezt az egészet, a szüleim beszéltek rá, hisz már évek óta nincs senkim, és kezdenek aggódni értem. Már az is felmerült bennük, hogy esetleg nem vagyok e leszbikus, amire természetesen hamar felment bennem a pumpa. Tényleg ennyire szánalmas lennék? Mindenesetre valóban kétségbe ejtő, hogy nem találok magamnak semmit, de még is szánalmasnak találom ha valaki erőlteti a dolgot. Majd összefutok vele valahol, nem? Ilyen téren hiszek a sorsban, ha valakinek teremtettek valakit, előbb vagy utóbb úgy is összefutnak. Az én esetemben úgy tűnik egyenlőre, hogy utóbb. Nem nagyon hiszek ennek a randinak a sikerében. A Starbucks-ban ülök, rögtön munka után ide jöttem, mert nem akartam haza menni, akkor biztos nem lett volna lelki erőm vissza jönni ide. Magányosan ülök itt, már egy órája, és várom, hogy megjelenjen valaki. Amint belép egy tetszetős férfi, azonnal felélénkülök, majd csalódottan látom, hogy vagy egy gyönyörű szőke nőhöz megy, akit szinte bekap, vagy haveri társasággal találkozik. A lényeg, hogy minden esetben csalódás. Így még egy kávét, és egy csokis süteményt rendelve reménykedem benne, hogy nem lesz annyira gáz, mint gondolom.  

ui: bocsi hogy rövid lett, de remélem élvezhető Very Happy
✻ hozzászólások :
48
✻ kereslek :
Eric my soulmate
Matt my friend
✻ tartózkodási hely :
➳ Central City
✻ foglalkozás, hobbi :
➳ Könyvkiadó, grafikus, írogat
✻ karakter arca :
➳ Karen Gillan