Bank
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

nincsen

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Yesterday at 9:10 pm
Yesterday at 8:30 pm
Yesterday at 7:52 pm
Yesterday at 12:09 pm
Pént. Máj. 26, 2017 6:42 pm
Pént. Máj. 26, 2017 6:42 pm
Pént. Máj. 26, 2017 4:06 pm
Pént. Máj. 26, 2017 3:54 pm
Pént. Máj. 26, 2017 3:44 pm

legtöbbet író userek
gyorsíróink

oldal statisztika
ennyien vagyunk

CSOPORT FÉRFI
ALIEN 1 1
ANTI-HERO 2 1
BORROWED 0 1
CITIZEN 4 0
CRIMINAL 5 4
DOCTOR 2 0
ELIT 1 1
GOVERNMENT 0 0
HERO 3 3
METAHUMAN 5 1
POLICE 2 2
VIGILANTE 0 3
VILLAIN 3 8
Összesen 28 25
a tél oscarai
legjobbjaink

• A tél női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• A tél férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• A tél női saját karaktere •
pandora morrigan
the culebra

• A tél férfi saját karaktere •
cesar clifron
the writer

• A tél előtörténete •
ethan vasilev
the cop

• A tél keresett karaktere •
richard gecko
the losculebra

• A tél párja •
barry allen
zara tepes

Share| .

Bank

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: Bank •• Szomb. Máj. 20, 2017 2:01 pm ••

Hellfire & Snart
ONE BANK, TWO THIEVES

Már hetek, sőt, hónapok múltak el azóta, hogy elhagytam a Hullámlovas fedélzetét, és eddig sikerült magamat meghúznom, kerülnöm a balhékat. Nem is tudom, miért... úgy értem, mint tudjuk, számomra szinte létszükséglet, hogy rendszeresen műveljek olyan dolgokat, melyektől megugrik az adrenalinszintem. Az életem egy nagy zűr, és ez mindig is így volt rendjén. Nagyrészt ezért fogadtam el Rip Hunter ajánlatát is, mert tudtam, hogy egy kihagyhatatlan kalandnak ígérkezik. Most mégis képes voltam egy helyben maradni ilyen hosszú ideig. Talán a halálközeli élmény teszi, hisz úgy tűnt, közelebb kerültem életem utolsó perceihez, mint valaha. Végül mégis kiderültem belőle élve, de ez most más volt, mint bármilyen korábbi veszély, amibe kerültem. Felrobbanhattam volna a világ végén, egy bázison, ami a semmi közepén lebeg, valahol, ahol nem létezik se tér, se idő, legalábbis nem az általunk ismert módon, és talán soha senki nem tudta volna meg, hogy mi történt velem. Vagy csak nagyon-nagyon kevesen. Vajon a húgomnak elmondták volna? De Lisa sem ezt érdemelné...
Mindenesetre a pihenésemnek vége, és bármi is az a megfoghatatlan érzés, ami visszatartott eddig attól, hogy visszatérjek a bűnözői létformához, már nem számít, mert felülírja a szükség. Elfogytak a tartalékaim, amelyekből eddig éltem, melyeket még a nagy utazás előtt halmoztam fel... és azt hiszem, be kellene vallanom, hogy már igazán hiányzik is egy kis izgalom. Hogy újra próbára tegyem magam, mielőtt teljesen berozsdásodnék. Vagyok, aki vagyok, egy körözött bűnöző, egy tolvaj, ezt nem vetkőzhetem le, még akkor sem, ha kipróbáltam a másik oldalt is. Ennyitől nem váltam hőssé, ezt szögezzük le. Megmenteni a jövőt jó móka volt, és nem kizárt, hogy kedvet kapok hasonló jó cselekedetekhez valamikor még, de nem mostanában. Egyelőre csak élvezem, hogy még élek, és mondjuk úgy, ideje helyre billentenem magamban a jó-rossz mérleget mondjuk egy bankrablással. Talán leszek olyan kedves, hogy nem fosztom ki az egész széfet... végül is érdekes lenne megnézni majd a reggel érkezők arcát, ha meglátják, hogy csak a pénz egy része hiányzik. Éppen amennyivel kényelmesen távozhatok, tekintve, hogy segítségem ezúttal nem lesz. Mick úgy döntött, tovább utazgat a Hullámlovas legénységével, másokat viszont inkább nem szeretnék bevonni. Mint tudjuk, a bizalom nem erényem. Akkor már inkább dolgozom most egyedül. Különben is, gyors és egyszerű munka lesz. Kiiktatni néhány biztonsági kódot, simán besétálni, feltörni egy széfet, aztán ugyanolyan lazán ki, és szépen köddé válni az éjszaka leple alatt.
A tervvel addig minden rendben is van, amíg a második kód megbabrálása előtt, a folyosó felé tartva hátra nem pillantok, és meg nem látom a lányt a bank előterében ácsorogva. A vállán átdobott vászonzsák erősen utal arra, hogy hasonló céllal érkezett, mint jómagam. Na álljon csak meg a menet! Igaz, hogy fontolgattam a szajré egy részét hátrahagyni, de őszintén szólva semmi kedvem osztozkodni, pláne nem valami idegen kiscsajjal, aki beleköp a levesembe.
- Mondd, hogy ez nem az aminek látszik, és nem épp arra készülsz, hogy belerondíts az akciómba! Tudod, kislány, rengeteg kirablásra váró bank van még a környéken, szóval hátra arc, és válassz magadnak egy másikat – mutatok egy kört az ujjammal is a levegőben, hogy illusztráljam, mit is várok tőle, és hogy kicsit még nyomatékosítsam is a dolgot, rá szegezem a jégpuskám végét.

✻ kereslek :
•• lisa snart, mick rory and other legends or rogues members
✻ tartózkodási hely :
•• somewhere between past and future
✻ foglalkozás, hobbi :
•• master thief
✻ karakter arca :
•• wentworth miller
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Re: Bank •• Kedd. Máj. 16, 2017 4:14 pm ••

snart & hellfire
let's rob a bank

Azok után, amikkel szembesültem és átéltem National City-ben valahogy szükségem volt a levegő változásra. Egyszerűen nem éreztem úgy, hogy ott akarok maradni. Mármint az egész kész őrület volt és a tudat, hogy valahol néhányan még itt vannak azokból, akik átjöttek a portálon, vagy inkább átdobálódtak.. Valamilyen szinten rémisztő. Az pedig, hogy a saját tükörképemmel volt szerencsém találkozni nem is tudom hirtelen hova tenni. Mármint valahogy másabb volt, de mégis én voltam. Talán ilyen lennék, ha elengedném magam és a haragom? Milyen világból származhatott? Azok után, hogy valahol már a gorillák is képesek igazából maguknak birodalmat kiépíteni én már igazán nem lepődöm meg semmin, de valahogy mégis szüntelenül lenyűgöz a világ, hogy mindig tud nekem valamit mutatni.
A városok között navigálva úgy döntöttem, hogy Central City lesz egy darabig az otthonom és találtam is egy elhagyatott házat, ami tökéletesnek tűnt arra, hogy én oda befészkeljem magam és meg se mozduljak. Bár azért szükségem van egy kis pénzre és most felkereshetném Julian-t, hiszen helyben vagyok még egy zsák pénzért, de nem hiszem, hogy örülne annak, hogy ilyen hamar elszórtam. Hát nem tehetek róla. Az életvitelem sok pénzbe kerül pedig még nem is fizetek olyan zagyvaságokért, mint a számlák. Nem tudom, akkor mi lenne velem, ha ténylegesen fizetnem kellene a legtermészetesebb dolgokért. Többnyire kajáért fizetek azért is mások pénzével. Ezért is szemeltem ki magamnak az egyik bankot. Tudom jól, hogy itt dolgozik a Flash, de azok után, hogy leszereltem Supergirl-t nem érzem úgy, hogy egy gyorshajtótól kellene féltenem. Hm. Vajon ő kap gyorshajtásért büntetést a rendőröktől, vagy nincs lehetőségük a kezébe nyomni egy csekket? Pedig milyen muris lenne már, ha a kezébe nyomnák rögtön azután, hogy átad egy bűnözőt. Hát én kifeküdnék a nevetéstől az is biztos. Már csak azért is megcsinálhatnák. Talán valamilyen szinten tudnék buherálni, hogy menjen.
Gyors pénz van a bankban többnyire csak besétálok és úgy viszem ki a pénzt, hogy azt bárki észrevehetné. Ebben már fejlődtem. De, amint beléptem a bank bejáratán a hátamon a kicsi hátizsákommal észrevettem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki kiszemelte magának ezt a bankot.
✻ kereslek :
cece [sense 8]
zane [sense 8]
mr. N I G H T M A R E
✻ tartózkodási hely :
▼ national city ▼
✻ foglalkozás, hobbi :
▼ saving my own ass ▼
✻ karakter arca :
▼ lizzie olsen ▼
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése