Christian
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Today at 4:06 pm
Today at 3:50 pm
Today at 3:36 pm
Today at 2:03 pm

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Christian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Christian •• Vas. Aug. 14, 2016 2:33 pm ••

Christian ---Beregisztrálva!!
Jake McLaughlin, Jensen Ackles✻ police ✻ 33✻ a nyomozás a véredben van✻ jövendőbelire
A mi kapcsolatunk elég érdekesen indult. Téged, mint titkosügynököt ráállítottak egy olyan ügyre, ami voltaképpen rólam szólt, csak épp erről egyelőre még senki sem tudott. Egy titokzatos hackert kellett volna már néhány hónapja megtalálnod, vagy legalább egy nyomra bukkannod vele kapcsolatban, de hiába kerestél, kutattál, eddig semmi eredményre nem jutottál. Profi programozónak vallod magad és talán pontosan emiatt is kaptad meg ezt a becses feladatot a feletteseidtől.  Úgy gondolták nálad hamarabb senki nem deríthetné ki a választ a kérdéseikre, de mint kiderült, én  még rajtad is kifogtam. Hogy voltaképpen mit is követtem el?  Többek között feltörtem a Star City rendőrség adatbázisát és kitöröltem belőle egy bizonyos személy príuszát.. nos, az illető a nővérem volt és nem volt más választásom, de erről az FBI nem tudhat. Nekik jelentettek egy esetet, aminek kötelességük utána is járni.  Ez lenne az egyik oldal.

A másik pedig, hogy mi ketten voltaképpen már személyesen is összefutottunk, mégpedig az utcán. Véletlenül botlottunk egymásba szó szerint. Én épp egyetemre tartottam, te pedig az ellenkező irányba haladtál valami miatt, mikor sor került a "koccanásra". Érezhető volt rajtunk már a legelső pillanatban, hogy nem vagyunk közömbösek egymás iránt. Gyorsan szabadkozni kezdtünk mindketten, majd kárpótlásképpen hirtelen felajánlottál nekem egy kávé meghívást, amit én valamiért el is fogadtam.  Elég sokat beszélgettünk az alatt a fél óra alatt, amit a kávézóban töltöttünk el együtt. Megegyeztünk, hogy máskor is találkozni fogunk és ez így is lett.. azóta pedig már a harmadik randinkat tervezgessük és én azt hiszem, kezdek szépen lassan beléd habarodni, illetve talán te is belém.
Na de mi lesz, majd akkor, ha valahogy megtudod, hogy voltaképpen az a személy vagyok, akit már réges régen be kellett volna vigyél egy csinos kis cellába hackerkedés miatt? Meg fogod tudni egyáltalán a titkomat?  Nos, ha rajtam múlik biztosan nem.

//Nagyon várlak!   A pb-t szeretném, ha megmaradna, viszont a név változtatható, ahogyan a karakter személyiségét is a leendő userre bíznám   Én egy szerelmi sztorit szeretnék kihozni a dologból, amihez természetesen egy rögös út is vezessen  
És egy kis ihlethozó Jake-hez és egy újabb Jensen-hez!   //
✻ hozzászólások :
75
✻ kereslek :
KeithNorah
✻ tartózkodási hely :
►www ☁ i'm everywhere◄
✻ foglalkozás, hobbi :
►university student ✖ hacker a.k.a. Maus ✖ metahuman◄
✻ karakter arca :
priyanka chopra
live like legends