Túlzottan is szeretett sógor
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Yesterday at 11:40 pm
Hétf. Jún. 26, 2017 7:58 pm
Pént. Jún. 23, 2017 6:51 pm
Csüt. Jún. 22, 2017 11:22 pm
Szer. Jún. 21, 2017 5:55 pm
Szer. Jún. 21, 2017 5:46 pm
Szer. Jún. 21, 2017 5:27 pm
Vas. Jún. 18, 2017 4:18 pm

legtöbbet író userek
gyorsíróink

oldal statisztika
ennyien vagyunk

CSOPORT FÉRFI
ALIEN 1 1
ANTI-HERO 2 1
BORROWED 0 2
CITIZEN 4 0
CRIMINAL 5 4
DOCTOR 2 0
ELIT 1 1
GOVERNMENT 0 1
HERO 3 3
METAHUMAN 5 2
POLICE 2 2
VIGILANTE 0 3
VILLAIN 3 8
Összesen 28 28
a tavasz oscarai
legjobbjaink

• A tavasz női canon karaktere •
poison ivy
pamela isley

• A tavasz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• A tavasz női saját karakterei •
abigail vicious
the redhead
bonnie palmer
the pyromaniac
zara tepes
the vamp

• A tavasz férfi saját karaktere •
sean weston
the experimenter

• A tavasz előtörténete •
oswald cobblepot
the penguin

• A tél keresett karaktere •
lucille kingsland
miss badass

• A tél párjai •
caitlin snow
savitar
harley quinn
poison ivy

Share| .

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Túlzottan is szeretett sógor •• Hétf. Aug. 15, 2016 4:42 pm ••

Becses Neved
Julian Morris ✻ szabadon választható csoport ✻ 28-29 ✻ szabadon választható képesség ✻ (túlzottan is szeretett) sógorra
A nővérem vőlegénye vagy, akire titokban én is fenem a fogam. Minden vágyam, hogy észrevegyél, ezért ha a nővérem nem látja, elég nyíltan flörtölgetek veled. Úgy tűnik, nem vagyok teljesen közömbös a számodra, valami miatt mégsem akarod lecserélni a nővéremet. Őszintén szeretnéd ilyen elvakult szerelemmel, vagy csak a pénze, a hírneve az, ami miatt kitartasz mellette? Kedves, intelligens, megnyerő modorú fiúnak tűnsz, de ki tudja, mi bújik meg a felszín alatt. Még nem nyomoztalak le annyira, csak azt tudom, hogy nagyon tetszel nekem és mindenképp szeretnélek elhappolni a nővérem elől. Vajon rossz vásárt csinálnék veled? Helyes vagy, okos, kedves, a szakmádban is egyre feljebb törsz. Valahogy mégsem tűnik rendjén valónak, hogy bár úgy tűnik, nagy a szerelem közted és a nővérem között, az esküvőre készültök, mégis egyértelműen reagálsz a közeledésemre, sőt, néha mintha még szítanád is a tüzet. Szórakozol, vagy te is akarnál valamit? Hogy is van ez? Én mindenesetre akarlak és meg is foglak szerezni, ha addig élek is!

/  A pb alkuképes, a nevet teljesen a megalkotóra bízom. A háttértörténetben, a jellemben és a motivációkban sem szabnék meg többet annál, amit itt leírtam, teljesen a megalkotó fantáziájára bízom. A továbbiakról pedig pm-ben egyeztethetjük az elképzeléseinket, ha esetleg érdekel a karakter./
✻ tartózkodási hely :
Central és Starling City
✻ foglalkozás, hobbi :
lesifotós
✻ karakter arca :
Troian Bellisario
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal