villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs
üdv itt
kedves vándor lélek
Ebben a pillanatban egy olyan szerepjátékos felületre léptél, mely kimondottan a DC univerzummal és annak karaktereivel foglalkozik.  Az elmúlt évek folyamán nem csak, hogy a képregények szerelmeseivel ismertették és szerettették meg az újabbnál újabb szuperhősöket, avagy azok gonosztevőit, hanem egyenest elhozták mindannyiunkhoz az otthonunkba azzal, hogy a képernyőre vetítették az adaptációikat. oldalunk alapjául veszi a flash, arrow, supergirl és a legends of tomorrow sorozatokat, amelyek mondhatni egymásból virágoztak ki, hiszen a kezdetekkor még számunkra is csak az első kettő jelentette az alapforrást. emellett a filmes világot is igyekszünk a sorozattal összeolvasztani még akkor is, ha jelen álláspont szerint két különböző univerzumban helyezkednek el. akkor se félj, ha a képregény vonalát követnéd szívesebben, hiszen mindenre megadatik a lehetőség, ha egyszer csatlakozol a családias kis csapatunkhoz. multiuniverzumunk rengeteg dolog megvalósítására kínál számodra lehetőséget, akár más sorozatokból merített ötletmorzsa is megvalósítható ezáltal. ám, ha átlagos emberi életbe bújnál ki nagy rajongással és odaadással követi a városok szuperhőseit vagy akár gonoszait, akkor bizony itt a helyed! csatlakozz hozzánk egy képregénybeli szereplővel, valakinek a hőn áhítatot keresettjével, vagy esetleg egy teljesen saját karakterrel. egy biztos, mi várunk rád!
OLDAL ALAPÍTÁSA:
2015. MÁRCIUS 01.
jelentkezz be
a karatkered már hiányol
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
❖ Elfelejtettem a jelszavam!
üzenj bátran
ígérjük nem falunk fel
erre járunk
ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (72 fő) Vas. Ápr. 30, 2017 9:05 pm-kor volt itt.
új üzenetek
irományaink gyűjteménye
Jackie C. Richardson
Jackie C. Richardson
pötyögte
Pént. Nov. 17, 2017 7:22 pm
Just let me go {winnie & kain}
Kain A Wesker
pötyögte
Csüt. Nov. 16, 2017 2:21 pm
harley & joker [queen & king of gotham]
Joker
pötyögte
Csüt. Nov. 16, 2017 7:44 am
Keresett karaktererek - névsor
Admin
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:19 pm
képesség foglaló
Admin
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:14 pm
Munkaügyi Központ
Admin
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:13 pm
Nayeli Fantaysia Marlowe
Barry Allen
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:10 pm
Zinnia Olympia Hale
Sean Weston
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:09 pm
az oscaraink
legjobbaklegjobbjai
• A nyár noi canon karaktere •
black siren
laurel lance

• A nyár férfi canon karaktere •
leonard snart
captain cold

• A nyár noi saját karakterei •
heily hellfire
little kryptonian

• A nyár férfi saját karaktere •
sean weston
the experimenter

• A nyár elotörténete •
claire adams
big sister

• A nyár keresett karaktere •
astrid faye rhodes
broken one

• A nyár párja •
sean weston
gwen summers

Share|
Szexi tanárbácsi
eme téma címe
it's where my demons hide

❖ elit ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
Egyetemista
karakter arca :
Lucy Hale
heroes vs villains
Felhasználó profiljának megtekintése

Farkas Thaler
Ian Harding ✻ Citizen ✻ 28 ✻ szabadon választható képesség ✻ szeretőre (?)
Egy másik városban, az egyetemen ismerkedtünk meg és nem sokáig tudtunk parancsolni a vágyainknak. Már az első pillanattól kezdve forrt közöttünk a levegő. Épp itt volt a baj. Nem mintha halálosan szerelmes lettem volna belé, voltak mellette más pasik is az életemben, amiről ő vagy tudott, vagy nem, fogalmam sincs, mindenesetre úgy tűnt, nem érdekli a dolog. Rendszeresen összejártunk, mondhatni szeretők lettünk. Még randiztunk is párszor, szóval már afféle nyitott kapcsolat is volt a miénk. Nincs családja, barátnője, mióta egy régi menyasszonya kidobta őt.
Ami viszont a gondot okozta, hogy lényegében a tanárom volt. Tanársegédként dolgozott az egyetemen, ahol tanultam. Közkedvelt, népszerű tanerő volt. Humoros, karizmatikus és persze jóképű. Mind a tantestületben, mind a diákok körében elég nagy népszerűségnek örvendett. Nagy jövőt jósoltak neki szakmai téren is. Könyveket is ír, tudományos cikkeket és ilyesmit, hiszen kommunikáció szakon oktat, szóval tud bánni a szavakkal, írásban is. Aztán kitudódott a viszonyunk és minden rosszra fordult.
Engem is és őt is kirúgtak lényegében. Ezért kellett visszajönnöm a szülővárosomba, Central City-be és most itt folytatom ugyanazt a szakot. Sose gondoltam volna, hogy találkozunk még. Viszont már rögtön az első tanítási napon az ő óráján találtam magam. Nem kicsit döbbentem le. Fogalmam sincs, miért ide jött, hogy került ide. Vajon engem követett? Vagy csak puszta véletlen? A Sors iróniája? Akárhogy is, ahogy a tekintetét elkaptam órán, kétséges, meddig tudjuk megtartani a puszta tanár-diák kapcsolatot. Vajon megismétlődik minden ugyanúgy, mint a másik egyetemen? Vagy inkább próbál majd kerülni, nehogy karrierje végleg derékba törjön? De meddig mehet ez majd? Tudunk majd óvatosabbak lenni ezúttal? Megannyi kérdés, egyelőre válasz nélkül, akárhogy törjem is a fejem. Persze sok függ attól, ő vajon mit akarhat…
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Mester új tanítványa? Hikuro vs Akira
» Aramo villa //Kalandmester: Uzumaki Kushina//
» A nosztalgia kifizetődő? (11|11)
» Lóherés Lakosztály
» Szépségverseny [Event]