villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs
üdv itt
kedves vándor lélek
Ebben a pillanatban egy olyan szerepjátékos felületre léptél, mely kimondottan a DC univerzummal és annak karaktereivel foglalkozik.  Az elmúlt évek folyamán nem csak, hogy a képregények szerelmeseivel ismertették és szerettették meg az újabbnál újabb szuperhősöket, avagy azok gonosztevőit, hanem egyenest elhozták mindannyiunkhoz az otthonunkba azzal, hogy a képernyőre vetítették az adaptációikat. oldalunk alapjául veszi a flash, arrow, supergirl és a legends of tomorrow sorozatokat, amelyek mondhatni egymásból virágoztak ki, hiszen a kezdetekkor még számunkra is csak az első kettő jelentette az alapforrást. emellett a filmes világot is igyekszünk a sorozattal összeolvasztani még akkor is, ha jelen álláspont szerint két különböző univerzumban helyezkednek el. akkor se félj, ha a képregény vonalát követnéd szívesebben, hiszen mindenre megadatik a lehetőség, ha egyszer csatlakozol a családias kis csapatunkhoz. multiuniverzumunk rengeteg dolog megvalósítására kínál számodra lehetőséget, akár más sorozatokból merített ötletmorzsa is megvalósítható ezáltal. ám, ha átlagos emberi életbe bújnál ki nagy rajongással és odaadással követi a városok szuperhőseit vagy akár gonoszait, akkor bizony itt a helyed! csatlakozz hozzánk egy képregénybeli szereplővel, valakinek a hőn áhítatot keresettjével, vagy esetleg egy teljesen saját karakterrel. egy biztos, mi várunk rád!
OLDAL ALAPÍTÁSA:
2015. MÁRCIUS 01.
jelentkezz be
a karatkered már hiányol
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
❖ Elfelejtettem a jelszavam!
üzenj bátran
ígérjük nem falunk fel
erre járunk
ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Elowen Joy Avery

A legtöbb felhasználó (72 fő) Vas. Ápr. 30, 2017 9:05 pm-kor volt itt.
új üzenetek
irományaink gyűjteménye
Jackie C. Richardson
Jackie C. Richardson
pötyögte
Yesterday at 7:22 pm
Just let me go {winnie & kain}
Kain A Wesker
pötyögte
Csüt. Nov. 16, 2017 2:21 pm
harley & joker [queen & king of gotham]
Joker
pötyögte
Csüt. Nov. 16, 2017 7:44 am
Keresett karaktererek - névsor
Admin
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:19 pm
képesség foglaló
Admin
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:14 pm
Munkaügyi Központ
Admin
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:13 pm
Nayeli Fantaysia Marlowe
Barry Allen
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:10 pm
Zinnia Olympia Hale
Sean Weston
pötyögte
Szer. Nov. 15, 2017 9:09 pm
az oscaraink
legjobbaklegjobbjai
• A nyár noi canon karaktere •
black siren
laurel lance

• A nyár férfi canon karaktere •
leonard snart
captain cold

• A nyár noi saját karakterei •
heily hellfire
little kryptonian

• A nyár férfi saját karaktere •
sean weston
the experimenter

• A nyár elotörténete •
claire adams
big sister

• A nyár keresett karaktere •
astrid faye rhodes
broken one

• A nyár párja •
sean weston
gwen summers

Share|
VIP részleg
eme téma címe
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
it's where my demons hide

Vendég
dc universe
heroes vs villains

June & Dom

Nos.. őszintén szólva fogalmam sincs már hogy a kormány játszadozik - e velem, vagy egyáltalán komoly szándékai vannak velem azzal kapcsolatban , hogy a jobb érdekében győzzem le a metahumánok iránti gyűlöletem, legalábbis, ha más iránt nem is, akkor June iránt. Azóta agyalok ezen mióta megtudtam hogy találkoznom kell vele.. talán ők jót szórakoznak a szenvedésemen.. mert igen, számomra ez szenvedés hogy egy olyannal kell töltenem a délutánomat, akit teljes szívemből gyűlölöm. Igen, én is közéjük tartozom. Elítélem June-t, sőt , nem bízom benne, és szívem szerint hozzám hasonlók közé dobnám, hogy ott aztán... de nem tehetem. Mint immár kiderült, pont hogy az ellenkezőjére kértek fel.. tudva, hogy mit tett, és mekkora visszhangja volt mindennek tisztában vagyok vele hogy nem lesz könnyű dolgom, biztos hogy lesz valaki olyan aki az életére fog törni. Az emberek néha sokkal rosszabbak tudnak lenni, mint egy meta.. én nem is értük folytatom a harcomat, hanem magam miatt. És persze Dorothea miatt. Számomra a család az első. - Ugyan már June. Én a helyedben nem hagynám hogy félelembe tartson.. hiszen látom hogy félsz tőle. A te testedben poshad, igazán megmutathatnád neki ki a főnök. Én legalábbis minden erőmmel azon lennék, hogy irányításom alá vonjam.. még ha nem is könnyű. De megpróbálnám. Szóval, igen gyengének tartalak. -Most kezdem érteni hogy miért engem választottak e nemes célra. Talán azt hiszik, hogy én jó hatást gyakorolnék erre a lányra, s megteszem helyettük a piszkos munkát azzal, hogy segítem a lányt hiszen Rick-nek mint kiderült ez rohadtul nem sikerült, és lám, most sincs mellette. Talán én e célra megfelelőbb lennék szerintük, ezért is választották eme fantasztikus kettesünket. Talán kisegíthetjük egymást azzal, hogy bennem legyűri a meták iránti undorom, én pedig segítek neki.. erősebb lenni, és uralkodni a varázslónő helyett. Simán kinézem a kormányból, hogy a küldetés, amit nekünk osztottak csak egy álca minderre. Tudják hogy mennyire komolyan veszem a küldetéseim, én pedig szó szerint a fejlődésem érdekében egy nagy lépést már tettem, és hagytam hogy betérítsen engem a frissen lefőtt kávé, ami nem is annyira biztos, hogy véletlenül volt. - Ajánlom hogy siess. - Bólintok a lány felé jelezve hogy tudomásul vettem, s elválva útjaink a mosdót célzom meg a kávéval teli nadrágommal, s amint beérek már le is küzdöm magamról azt, a mosdóba helyezve azt. El - vissza türelmetlenül járkálok a mosdóba egy alsónadrágban, s amint nyitódik az ajtó egy pillanatra megfeszülök, de amint szembesülök vele, hogy June jött mégis egy kő esik le a szívemről annak ellenére, hogy kicsit zavarba ejtő a helyzet. Elveszem tőle a nadrágot sietősen, s amint felhúznám szembesülök a színével. - Kö---Köszönném meg. - Te most szórakozol velem, ugye? -Emelem meg a hangom, és ráncolva szemöldököm a lány fejére dobom azt. - Nem hiszem el, hogy még ennyire sem vagy képes.. -Morgom az orrom alatt, majd a mosdó kagylóhoz sétálva, amibe a kávés nadrágomat raktam kezdem sikálni eszeveszetten azt. - Igazán segíthetnél. Feltéve, ha legalább ezt megtudod csinálni. -Morgom továbbra is szavaim irányában.

❖ hospitality ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
⊂ confectioner ⊃
karakter arca :
⊂ madelaine petsch ⊃
heroes vs villains
Felhasználó profiljának megtekintése

to dom ♥

Érdekes, hogy egyetlen egy személy mennyire képes arra, hogy előhozza egy egész tömeg gyűlöletét. Pontosan tudom, hogy mennyi ember megvet és, hogy ezen kívül még mennyi gyűlöl és nem hibáztatom őket, hiszen tényleg az én vétkem volt, hogy elszabadult a pokol a világra. Persze reménykedtem, hogy a kormány ténylegesen a kezében tartja a másik felem irányítását, de azt hiszem az egyetlen, aki uralkodhat rajta igazán az már csak én vagyok. Nekem kell mindig elég erősnek lennem ahhoz, hogy ne hagyhassam, hogy a hatalma az enyémen felülkerekedjen. Nem is értem mit várnak el tőlem az emberek. Egyiküket sem szálra meg még egyetlen egy erős lélek sem. Sőt, talán még semmi nem szállta meg őket mégis úgy beszélnek a történtekről, mintha minden az én hibám lenne. Azonban kíváncsi vagyok arra, hogy hasonló helyzetben mégis milyen reakcióval rukkoltak volna elő. Akkor, ha már megtapasztalták volna, hogy milyen érzés is az én bőrömben lenni talán megértenék a helyzetemet? Lehetséges. De mindig lesznek olyanok is, akik megfoghatatlan ellenszenvet táplálnak az irányomba és ez ellen az égvilágon semmit nem tehetek.
Bármennyire is szeretném azt mondani, hogy elég erős vagyok ahhoz, hogy uralkodjak felette nem vagyok az. Szeretnék, de azaz igazság, hogy nem tudom hol is kellene elkezdenem. Útmutatásra van szükségem egy olyan dologgal kapcsolatban, amelyről egyetlen egy élő sem beszélhet tapasztalatból. Nem tudhatják, hogy mégis milyen rézés, mikor megszáll valakit és az élete az illetőnek milyen lesz. De azt hiszem ezt a történetet én sem mondhatom már el majd a következő áldozatának. Jelen pillanatban hozzám van kötve és fogalmam nincs, hogy kire fog lecsapni, amikor én már nem leszek.
Gyenge lennék, amiért nem engedem, hogy előtérbe kerüljön és könnyű szerrel megöljön egy apró pillanat töredéke alatt? Hát legyen. Lenyelem, hogy gyenge vagyok, amiért nem merem kimondani a nevét. De ez mindenkinek jobb így. Mert kétlem, hogy te magad is roppantul élveznéd, ha újrajátszanánk a múlt történéseit. – A történelem ismétli önmagát. Ez mindig is így volt, szinte egy mintát mutatott az életben és pontosan ezért is szerettem bele. Jobb szeretem, ha a dolgok a maguk rendjén mennek és nincs tele az élet váratlan fordulatokkal, amelyeknek nagy része valamilyen negatív irányban befolyásolja az életünket.
Azt látom. Viszont szerintem kétlem, hogy túlságosan sokáig szeretne ebben a nadrágban időzni. Menjen a mosdóba én pedig szerzek önnek egy nadrágot. – Elég kellemetlen helyre löttyent a kávé és habár mindez engem terített volna be, ha nem reagál ilyen gyorsan jelen pillanatban pontosan ennek köszönhetően egy elég kellemetlen helyen éget lyukat a nadrágjába. – Egy perc és jövök. A mosdóban találkozunk. – Bökök a fejemmel a mosdók felé én pedig kirohanok az egyik közeli boltba, ahol az első kezeimbe kerülő nagyobb melegítőt a pénztárhoz viszem és kifizetem, majd pedig úton a mosdó felé veszem észre, hogy a lehető legjobb színt választottam. Rikító rózsaszín. Azt hiszem ezek után inkább visszakívánja az égető érzést. De egyáltalán nem volt szándékos. Tényleg.. Vagy mégis? Nem tudom. Lehet, hogy tudat alatt az volt a sok kötekedése miatt. - Ez volt az egyetlen nagyobb.. - Próbálom menteni a menthetőt, ahogy belépek a mosdóba lehajtott fejjel, hogy még véletlenül se higgye azt, hogy meg akarom őt bámulni. - Mellesleg köszönöm, hogy megmentettél a fordított helyzettől.

Vendég

Vendég
dc universe
heroes vs villains

June & Dom

Elnézve magunkat tényleg lehetetlennek tűnik az előttünk álló küldetés. És ez mind miattam, igazából. Én nehezítem a feladatot a gyűlölködésemmel, a hozzáállásommal, de egyszerűen nem tudok másképp állni egy olyan emberhez, aki ilyen múlttal rendelkezik.. vagyis, igazából, akiben ilyen erő rejlik.. szóval, ha akarnék sem tudnák változtatni a modoromon. Ez velem jár, amit kénytelen lesz elviselni June, hiszen jó darabig össze leszünk zárva a megbízásnak köszönhetően. Viszont hiába ölném meg legszívesebben, vagy fognám el, a küldetésem nem erről szól, hanem a védelméről, én pedig szeretném ezt a lehető legjobban teljesíteni, így kénytelen vagyok újabban hátat fordítani ezen vágyaimnak és csak a megbízásra koncentrálni. Lehet, hogy nem bízik bennem, de a feljebbvalóim parancsainak a vágyaimmal ellentétbe nem fordítók hátat, hiszen nekik , a kormánynak köszönhetem hogy a bosszúm még ha nem is a képzeleteim szerint, de teljesülhet, és szabadon tevékenykedhetek a városban. Talán az, hogy elfogom őket, és átadom a kormánynak nagyobb kínzás mint a halál. Legalábbis ebben reménykedem. - Szavakkal bárki dobálózhat. Hiszem ha látom. -Ennyit vágok szavaira válaszul. Én az a típus vagyok, aki nehezen bízik másokban.. - igazából, egyetlen egy személyben bízok - nem bízok semmit sem a kimondott szavakban, a bizalmat tettekben mérem, hiszen, amúgy is, először a legtöbb ember nem mutatja ki a foga fehérét. Ez pedig June-ra is vonatkozik.. nem bízok benne, de megfogom védeni, és nem megölni hiszen ez a hozzám fűzött kérés. Csalódást pedig ilyen téren nem szeretek, és nem is fogok okozni.
- Ő? Miért nem mondod ki? Félsz szembe nézni vele, nem igaz? Félsz hogy elveszíted megint az irányítást? Ebben is megmutatkozik.. mennyire gyenge is vagy valójában  - Ismét gyengének nevezem. Olyan, mintha arra játszanék hogy mondja ki újra azt a bizonyos szót, amitől látszólag retteg.. pedig, valójában nem így van. Nem akarok én senkire sem szabadítani egy ekkora katasztrófát, ahogy rábeszélni sem akarom arra, hogy ezt mind mondja ki.. pusztán, mindent csak bosszantás céljából.. bár, nem csak én gondolom gyengének, hanem maga a kormány is, ha már kell mellé egy úgymond testőr.. ilyen se volt még, hogy én testőrt játsszak, új nekem a feladat, s lehet a teljes ellentéte vagyok még, legalábbis látszólag. Már a levél felolvasása után bemértem a helyszínt, az embereket, hogy mire számíthatok a jelenlegi helyszíntől. Komolyan veszem ezt a küldetést a látszat ellenére, hiszen ha bántódása esik az nem hogy neki, de nekem annál inkább nem jó. Bár valószínűleg azt hiszi, hogy a gyűlöletem miatt rá sem bírok nézni, valójában folyamatos ellenőrzés alatt tartom a helyszínt, ezért is tűnik fel azonnal, ahogy egy szerencsétlen pincér megbotlik, és a frissen lefőzött forró kávé egyenesen June felé repül, aki valószínűleg semmit sem vett észre az egészből, így hát felpattanok, s gyorsan a csésze és a lány közé vetem magam, így engem forráz le a kávé, ami egyenesen a nadrágomon landol, a férfiasságom környékén. - Komolyan veszem a küldetésem. - Pusztán ennyit fűzök a lány szavaihoz, rá sem nézve. Próbálom magamról letakarítani a foltot, de az égető forróság annál inkább zavaró, és fájdalmas, tekintve a kényelmetlen helyet, ahova került.

❖ hospitality ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
⊂ confectioner ⊃
karakter arca :
⊂ madelaine petsch ⊃
heroes vs villains

to dom ♥

Nem éppen a jó irányba halad a kapcsolatunk, bár nem is barátkozni jöttem ide, egyszerűen csak a kíváncsiságom hajtott, hogy miért kellett nekem idejönni egészen ezzel a megbízatással, de minden értelmet nyert abban a pillanatban, amikor a kezeim közé került a megbízás leírása, miszerint nekem kell mellette lennem ezen akció során, hogy biztosíthassuk az eredeti műtárgyak visszaszerzését. Biztos vagyok benne, hogy már neki is álltak tömegével gyártani őket, bár az ilyen hamisítók egyáltalán nem kispályások és biztos vagyok benne, hogy nagyon nehéz lesz észrevenni az eredeti és a hamisítvány közötti különbséget, de majd igyekszem. Mert bármennyire is az Ő feladata, hogy megvédjen én egy pillanatra sem bízom meg benne, hogy meg is teszi. Könnyedén beállíthatná balesetnek a halálomat, bár az biztos, hogy kérdéseket szülne. Főleg, hogy mennyire utálja a hozzám hasonló személyeket.
- Pontosan tudom, hogy milyen ellenszenvet táplálsz irántam. Vagyis egy részem iránt. De én nem.. Én nem Ő vagyok. - Olyan betegesen hangzik mindez, mintha tényleg skizofrén lennék. S, ki tudja talán az is vagyok. Lehet, hogy a bennem élő erő csak igazából megmutatja azt, akinek mindig is kellett volna lennem. Örök pusztítónak. Ami valljuk be azért így elég rémisztőnek hangzik. De tudni azt, hogy mekkora pusztítást hagytam magam mögött. Nehezebb, mint az bárki gondolná.
- Előfordulhat, hogy megvetnek, gyűlölnek. De bármilyen negatív érzést is tápláljanak az irányomba egyikük sem olyan ostoba, hogy az életemre merjen törni. A félelem erősebb a gyűlöletüknél. Féltik az életüket. Bármennyire tűnik most nyugodtnak az életem ez bármikor megváltozhat. Mert kétlem, hogy Ő hagyna engem elveszni. - Szüksége van rám. A testem miatt. Ki gondolta volna, hogy egyszer pont egy nő miatt fogom ezt mondani. Egy erőteljes boszorkány miatt, aki már évezredek óta a földön jár. Mégis nagy részét bezárva töltötte fel sem fogva, hogy a világ mennyire megváltozott körülötte. Nem is tudom, hogy mit tenne, ha legközelebb lehetősége lenne arra, hogy kiszabadulhasson, mint a Dzsinn a palackból.
- Nem kell beszélgetnünk, de meg kell próbálnod emberszámba venni, mert amíg nem bízom meg benned, hogy meg fogsz védeni addig nem ugorhatunk fejest ebbe az egészbe. - Bármennyire is szeretnék vakon rábólintani, hogy újra igazi kincseket tarthassak a kezeim között.. Nem tehetem. A legutóbb is épp elég bajom lett belőle, aminek még a mai napig iszom a levét.
Vendég

Vendég
dc universe
heroes vs villains

June & Dom

Tény és való hogy nem tudom beleképzelni magam a lány helyzetébe, de igazság szerint nem is akarom. Nem érzek irányában semmiféle sajnálatot, ahogy megbánást sem szavaimtól.. hiába bántóak, hiába nem tehet róla állítólagosan, én attól még ugyanúgy gyűlölöm, bár, leginkább a benne lakozó boszorkányt, hiszen egy ekkora erővel rendelkező személy.. véleményem szerint nem járkálhatna az utcákon, de erről szerencséjére nem én döntök. Talán azzal, hogy mellé helyeztek, kicsit biztosítani akarták a lány biztonságát is.. lehet, hogy June számára nem vagyok a vélhetően legjobb társ, mégis.. testőrnek ha hiszi, bár inkább arra szavaznék hogy nem hiszi, de megfelelek.. mellettem nem kell félnie.. talán. Igazából, tudnám úgy alakítani a helyzetet a küldetés során, hogy balesetnek tűnjön a lány halála.. de ezt nem fogom megtenni, bármennyire is szeretném. Nem megölni jöttem, hanem megvédeni. Micsoda.. időpazarlás. - Ó. Ezek szerint volt szerencséd hallani a történetem? Akkor bizonyára azt is tudod, hogy mennyire gyűlölöm a fajtádat. - Bár az én családommal egy metahumán csapat végzett.. valamiért a visszaemlékezéssel párhuzamosan ugrik be az, hogy June illetve a varázslónő magánakciója mennyi ember életet követelt.. hogy hány családot szakított szét.. és hogy vajon hány ember kívánja a fejét ezért.. vagy a szívét. Kérdéses. Igazából már csak azon csodálkozom, hogy egyáltalán hogy van mersze mutatkozni az utcán így fegyvertelenül. Bár.. a fegyver ő maga lenne. - De felmerült bennem a kérdés.. hogy téged vajon hány ezer ember gyűlöl, megvet ugyanennyire? Volt már aki az életedre tört? - Kérdezem már - már csillogó tekintettel. Ez az eddigi felesleges fecsegésétől ellentétben igen is érdekel, hiszen ezt tartanám a reálisnak, mégis, holt nyugodtan éli az életét. - Célba értünk. Kezdelek megkedvelni! - Csettintek egyet kezemmel, és még egy halvány mosolyt is eleresztek, hogy bár sokáig tartott, de sikerült elérnem azt amit akartam! Most már csak az előttünk álló küldetés van hátra, amin, reménykedem hogy hamar túlesünk!

❖ hospitality ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
⊂ confectioner ⊃
karakter arca :
⊂ madelaine petsch ⊃
heroes vs villains

to dom ♥

Tudom jól, hogy sokak számára nem leszek más, mint a pusztítást arca. Mert lehet, hogy egy teljesen különálló személy okozta mindazt a pusztítást, de az én arcomat viselte miközben ezt tette. Megértem, hogy gyűlöl, amiért nem voltam elég erős ahhoz, hogy a kezemben tartsam az irányítást. De az igazság az, hogy rettegtem. Minden egyes porcikámat elöntötte a félelem, mert egy olyan dolog történt velem, ami nem történik meg mindenkivel. Egy ősi, erőteljes boszorkány szált meg és ez nem olyasmi, amit olyan könnyedén lehet kontrollálni. Persze külső szemlélőként mindig lehet okoskodni, de fel sem tudják fogni igazán, hogy mivel is néztem szembe nap, mint nap. De ebbe nem is akarok belemenni, mert még a végén nyilvánosan elsírom magam és ezt az örömöt én nem fogom megadni neki. Nem láthat engem sírni. Bármekkora seggfejként is viselkedik velem hozzá kell szoknom ezekhez a pofonokhoz. Mert biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz az első.
- Tudod, ha fogalmad sincs valamiről milyen érzés, vagy igazából milyen átélni.. Akkor jobb, ha hallgatsz, mert én sem mondom, hogy miért kellett ekkora seggfejé válnod a veled történtek után. - Nem akasztom a nyakába mindazt, ami vele történt. Még csak fel sem hozok konkrét példát. Mert van bennem minimális emberség, hogy ne marjak oda, ahová a legjobban fáj. Így is örökké kísérteni fognak a történtek nem kell neki is még a képembe dörgölnie. Talán most, hogy minimálisan viszonoztam a szívességet észreveszi, hogy ez közelről sem olyan kényelmes, mint azt gondolná.
Mikor kezet nyújt tudom jól, hogy nem gondolja komolyan ezért meg sem próbálom megrázni a kezét, mert pillanatokon belül már vissza is rántja magához. - Akkor talán jobb lesz, ha addig és közben sem nagyon szólunk egymáshoz. - Nem hiszem, hogy bármivel előrébb juttatna minket a tény, hogy beszélgetünk egymással, mert valahogy egyre inkább unszimpatikussá válik a számomra. Olyan, mint egy óriás bébi, akit még mindig a nővérének kell tologatnia, hogy néha képes legyen felnőtt emberként viselkedni és szembenézni a teendőivel.  
Vendég

Vendég
dc universe
heroes vs villains

June & Dom

Nagyon az idegeimen táncol ez a lány.. nem elég a megjelenése, az ahogy, és amit beszél még rátesz egy nagy lapáttal az amúgy is hatalmas kupacra, ami lassan dőlni látszik. Úgy beszél, olyan nyugodtan ül itt, mintha az ő hibája egyáltalán nem lett volna az a pusztítás. Egyáltalán.. miért van szabadlábon? Miért engedi neki a kormány, hogy szabadon futkozzon? Újra elkövetik azt a hibát.. én nem akarom megvárni hogy újra elszabaduljon, én.. minden kis porcikám arra vágyik hogy elkapjam, mégsem tehetem ezt meg. Nem csak Dor, a kormány is kijelentette, hogy legyek vele tőlem telhetően kedves, mégsem megy. Bár, azt nem mondanám hogy próbálkoztam volna vele. - Örülök. Gondolom az is látszik, hogy azt szeretném.. ha csendben maradnál. Az idegeimre mész.  -Összeszorítom fogaim mondandóm után, továbbra is bunkózva vele. Mit sem érdekel, ha kedvességre intettek vele kapcsolatban.. képtelen vagyok rá, igazából, képtelen vagyok arra hogy a testvéremen kívül bárkihez is úgy álljak hozzá.. mint egy normális ember, egy másikhoz. Csak hogy.. ez már ott is bukott, hogy egyikünk sem tartozik ezen kategóriába. - Én? Nem belém költözött. Téged talált olyan gyengének.. tudta ő is, hogy könnyedén kijátszhat téged, hogy nem kerül sok erőfeszítésébe átvenni feletted az irányítást. Gyenge vagy, és láthatóan még félsz is tőle! - Ha tekintetettel ölni lehetne valószínűleg már nem élne ez a lány. Túl szánalmasnak találom. Igazából számomra is ismerős a belsőleges harc.. én is gyenge vagyok, hogy a sötétségnek nem tudok ellenállni külsőleges segítség nélkül.. hogy még mindig megölném a hozzá hasonlókat szívem szerint. De én legalább megpróbálok küzdeni.. vele ellentétben. Talán a kormány is belátta gyengeségét, és ezért küldött engem konkrétan egy testőri munkára. - Dommiel Dragomir. Állok rendelkezésedre. - Nyújtom felé a kezemet az eddigiektől kissé szokatlanul, s ha beleegyezne, ha nem, el is rántom azt. - Nem hiszem hogy ez menne. Csendben , de legfőképpen GYORSAN elvégezzük a munkát, hogy utána mindenki mehessen a saját kis útjára. - Jelentem ki, játszva főnököt.

❖ hospitality ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
⊂ confectioner ⊃
karakter arca :
⊂ madelaine petsch ⊃
heroes vs villains

to dom ♥

Frusztrál, hogy ennyire negatívan viselkedik velem szemben, de igyekszem betudni ezt a természetes viselkedési formájának, mintsem magamhoz kössem a viselkedési stílusát. Szerintem mindenkivel ilyen keserűen bánik, mert volt szerencsém utána olvasni az előtörténetének, miszerint a szüleit kegyetlen módon mészárolták le előtte és a nővére előtt. Kire miképpen hat. Őt ez az egész egy igazi seggfejjé alakította át, míg a nővére mondhatni egy érett felnőtt nő lett, aki képes megbirkózni mindazzal a fájdalommal, ami az életét övezi. Ő pedig csak megmaradt egy duzzogó kisgyereknek. Legalábbis számomra egyedül ez az oldala maradt elérhető. De kétlem, hogy bárki másnak igyekezne megmutatni más oldalát. Na, persze nem azért vagyok itt, hogy őt elemezzem. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok és választ szeretnék kapni, hogy volt-e értelme egyáltalán idejönnöm. Vagy ez az egész nem volt más, mint felesleges időpazarlás. Fel is adhattam volna ezek után postán, vagy valaki mást kérhettem volna meg, hogy elhozza, mert azért mégis csak a kormány ügyeiről van szó benne. Nem bízhatjuk ezt rá bárkire.
- Nem is kell mondani semmit, hiszen az arcára van írva minden. - Látszik, hogy mekkora undorral van a helyzet iránt. Meg már eleve az érkezése alapján következtethettem volna arról, hogy nem fog kicsattanni az örömtől, amiért itt lehet. Bár nem is értem, hogy miért nem érzi a dolog súlyát. A kormány hagyja, hogy szabadon mászkálhat, de könnyedén találnának okot arra, hogy inspirálják, ha túlságosan lázadni támadna kedve.
Egy pillanatra megrezdülök pusztán a másik énem emlegetésére. Még mindig kiráz a hideg pusztán a tudattól, hogy az egész valóság volt és nem egy rossz álom, amiből már kezdtem azt hinni, hogy nem tudok szabadulni. - Legközelebb majd te magad próbálsz meg egy több, mint hatezer éves élőlénnyel felvenni a harcot. - Nem csak engem játszott ki, hanem Waller-t is. Sikerült kicsúsznia a markunkból. Nem tudom, hogy tehettünk volna bármit is annak érdekében, hogy mindezt megakadályozzuk, de azt hiszem senki nem látta előre, hogy ez fog történni.
Látom rajta, hogy annak sem kifejezetten örül, amit a levélben talál, de jelen pillanatban amúgy sem gondolom, hogy bármit találhatott volna benne, aminek segítségével egy mosoly kúszhatott volna az arcára. Kezdem azt hinni, hogy képtelen arra, hogy egyáltalán mosolyt csaljon az arcára. Bármilyen körülmények között.
Végül elveszem tőle a kibontott levelet és átfutok rajta amilyen gyorsan csak lehet. Tudtam! Éreztem, hogy nem csak azért jöttem ide, hogy postást játsszak. - Talán egy kicsit könnyedebben kellene társalognunk, ha már együtt kell dolgoznunk.
Vendég

Vendég
dc universe
heroes vs villains

June & Dom

Idegesít, idegesít, és még mindig idegesít. Nem tudok jó pofákat vágni, és udvariasan cuki lenni egy olyan személlyel, aki a közelmúltban ekkora pusztításokat végzett egy városban. Igazából, az erő ami lakozik, illetve lakozott benne.. kiráz tőle a hideg, hiszen tudom, hogy ha esetleg újra elszabadulna én ahhoz rohadtul kevés lennék.. hogy megakadályozzam. Na nem mintha a félelem miatt nem kívántam magamnak ezt a találkozót, ahogy nem is ezen okból akarom minél rövidebbre zárni.. pusztán csak, ha nem bánthatom, ha nem foghatom el, nem értem, hogy miért engem küldtek hozzá, hogy vegyem át ezt a levelet. Bár, van egy sejtésem, hogy több rejlik az mögött, hogy minket egy helyre invitáltak. Ezen gondolatoktól pedig a fejem is megfájdul.. nem akarom, hogy igazam legyen ezúttal. - Én ezt magamról nem igazán mondhatom el. - Ráncolom a szemöldököm továbbra is, és átveszem azt a bizonyos levelet, végig a lány szemébe nézve. Tudom hogy megvárakoztattam, de bocsánatot nem fogok kérni késésemért. Örüljenek, hogy egyáltalán méltóztattam eljönni, hogy egyáltalán méltóztatok egy levegőt szívni ezzel a lánnyal. Reméltem hogy csendben szépen mindent elintézhetünk, de nem, persze hogy valami szépítő szöveget mondania kell irányomban. Szavai leperegnek rólam, pusztán egy vállrántást ejtek rájuk de azért utolsó mondatait nem tudom 100%-ban elengedni. " Egyáltalán nem tettem semmit, amivel kiérdemeltem volna.. " Szavai hatására gúnyos mosolyra kerekednek ajkaim. - Nem tettél semmit? Gyenge voltál June.. a te hibád mindazon pusztítást, amit a varázslónő végzett! - Ha felültudott volna rajta kerekedni, nem történt volna ekkora baj.. de nem sikerült.. az elméje túl gyenge volt ahhoz, hogy irányítása alá tudjon vonni egy ekkora erőt. Már értem miért választotta ezt a testet a varázslónő.. csak az ő kezére játszott, játszik ez a lány..
- Szerinted kibontottam már? Röntgen szemeim vannak? - Kérdezek vissza, majd bontani kezdem a levelet, már már remegő kézzel azért hogy ne kelljen tovább egy légtérben lennem vele.. viszont ahogy olvasom.. egy hatalmasat koppanok, a sejtéseim ellenére is. Mintha világfájdalmaim lennének, olyan arcot vágok, és úgy nyújtom át a levelet June-nak. - Nézd meg magad. -Nyögöm ki nagy nehezen.

❖ hospitality ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
⊂ confectioner ⊃
karakter arca :
⊂ madelaine petsch ⊃
heroes vs villains

to dom ♥

A kormány egyetlen egyszer nem tesz olyan lépést, aminek nem lenne valami oka. Pontosan ezért is érdekel, hogy mi lapul abban a borítékban, hogy miért kellett mindezt nekem személyesen kézbesítenem. A kíváncsiságomon egyáltalán nem segít az, hogy Mr. Dragomir késésben van. Egyre inkább érzem a késztetést arra, hogy titokban belelessek a sorok közé, szinte láthatatlanul, hogy megtudjam mégis miről van szó. Azonban mire eljutnék arra a pontra, hogy tényleg elhatározzam magam meg is érkezik az általam várva várt személy méghozzá nem is akármilyen belépővel. Ahogy látom a testvére az, akinek segítségével végül eljut az asztalhoz, kis híján az ölembe esve, ami valljuk be, hogy koránt sem lett volna kellemes. Nagyrészt, mert valószínűleg még fel is borultunk volna a székkel együtt.
- Mr. Dragomir. Örülök, hogy végre megérkezett. - Nem mondhatnám, hogy a kisugárzása első pillanatra megegyezne azzal, amilyen igazából. Hiszen eléggé gorombának tűnik, de anélkül, hogy bármit is szólnék átnyújtom neki a papírokat. Az egyszer biztos, hogy a viselkedését rengeteg ponton kifogásolhatnám, de nem ezért vagyok itt.
- Tudja viselkedhetne egy kicsit talán nagyobb tisztelettel irányomba, hiszen nem ártottam magának semmit sem és, mivel nem én jelentkeztem arra, hogy idehozzam magának ezt a levelet igazán elengedhetné egy apró pillanat erejéig ezt a gúnyos hangnemet, mert egyáltalán nem tettem semmit, amivel kiérdemeltem volna. - Biztos vagyok benne, hogy megvan a maga oka annak, amiért ilyen keserű, hiszen azért mögöttem sem éppen unikornisok ugrándoznak örömükben. Az elmúlt időszakban szó szerint felemésztett a sötétség és tudom, hogy sokan engem okolhatnak talán a történtekért, de lehet, hogy egy testbe vagyok voltam zárva valakivel, de két külön személy vagyunk még akkor is, ha ezt másoknak elég nehéz megemészteniük. - Most pedig.. Esetleg van valami rám vonatkozó rész a levélben? - Nagyon csalódott lennék, ha nem lenne, hiszen nem azért jöttem egészen idáig, hogy utána utazhassak is. Ha szükségét éreztem volna az utazgatásnak, akkor egyértelműen nem erre a városra esett volna a választásom. Valami nyugodtabb, kis városra. De felesleges tervezgetni, amíg láthatóan kötelezettségeim vannak.
Vendég

Vendég
dc universe
heroes vs villains

June & Dom

Mindenki tudja, hogy a testvéremen kívül sok mindenkit nem tűrök magam mellett, ezt pedig a kormányban is azt hittem sikerült mindenkinek a tudtára adnom, de láthatóan tévedtem. Külön felkértek egy küldetésre, egyedül, a testvérem nélkül, hogy találkozzak valami lánnyal, aki nem mellesleg nem túl régen még nem is igazán volt sorolható az átlag emberek kategóriájában. Ha más nem is, az, hogy hogyan viszonyulok az ilyen emberekhez mindenkinek világos.. gyűlölöm őket. Szóval ez a lány sem élvez kivételt, ezért is próbáltam noszogatni a nővéremet, hogy menjen el helyettem ő el erre a találkozóra, csinálja meg helyettem, hiszen nem hiszem, hogy én segítség lennék, de annál inkább a probléma forrása. Meséltek pár dolgot erről a lányról, de igazából én leragadtam annál, ami volt ő.. egy dolgot tudok biztosan, mégpedig hogy rohadtul nem bízok benne.. na meg, hogy én ezt az egészet a hátam közepére nem kívántam. Ennek is tudható be a késésem oka.. nem túlzok ha azt mondom hogy egészen a bár bejáratáig a nővérem rugdosott el, sőt, még az asztalhoz is elkísért, hogy még véletlenül se legyen esélyem elmenni.. szóval, itt vagyok.. a célszemély megvan, viszont, az elhatározás hogy leszólítsam nem igazán. De nővérem sikeresen ezt is megoldotta azzal, hogy konkrétan a lány öleibe lökött, hogy aztán jól kettesben hagyhasson minket. Volt, s nincs nyoma.
- June Moone? -Szólítom le végre a lányt nagy nehezen de mielőtt helyeselne, vagy lenne esélye bármit is mondani, folytatom én helyette. - Zárjuk minél rövidebbre ezt a találkozást. Azaz enyém. - Nézek a borítékra, és nyúlok a lány felé kezemmel, várva, hogy átadja nekem a levelet. - Mielőtt még kinyitnád. Bármi kérdés? Nincs? Oké.  - Találkozás iránti nem tetszésem lerí rólam, ahogy az is, hogy mennyire nem szimpatizálok ezzel a lánnyal hiszen konkrétan megbeszéltem magammal mindent, ráncolom szemöldökömet, bunkó vagyok, de nem érdekel.

❖ hospitality ❖
dc universe
foglalkozás, hobbi :
⊂ confectioner ⊃
karakter arca :
⊂ madelaine petsch ⊃
heroes vs villains

to dom ♥

Az életem fenekestül felfordult, amióta a részemmé vált egy több ezer éves boszorkány lelke. Nehezemre esett megemészteni, hogy ez már része lett a valóságomnak. Most pedig, hogy az életemet nélküle élhetem valahogy olyan idegennek tűnik. Mintha a megállás nélküli félelem a feledésbe merülne, de ugyanakkor az agyam egy része nem képes elengedni a gondolatot, hogy talán még visszatérhet. Nem hiába kerülöm azt a szót, ami képes volt az egész lelkemet megremegtetni, mert félek, hogy még mindig itt él bennem, hogyha kimondom a nevét, akkor azzal egyszerűen csak újraindítom ezt az egészet. Megadom neki a hatalmat arra, hogy uralkodhasson felettem és arra nem állok készen. Többet akarok tudni róla és pontosan ezért is maradtam a kormánynál. Mert még ők is sokkal többet szeretnének megtudni. Főleg, miután a kísérletük arra, hogy irányítsák megbukott. A szív nem volt elég és most, hogy elpusztult túlságosan is veszélyes lenne még kísérletezni is azzal, hogy megmaradhatott-e egy része bennem.
Central City-be érkeztem, ahol a kormánnyal kapcsolatban álló igazságosztóval kell találkoznom és átadnom neki egy fájlt, ami fogalmam nincs, hogy mit tartalmaz, de pont ez a lényege. Senki nem tudhatja, hogy mi az. Csak ő és a feladatot kiszabó személy. Persze a kíváncsiságom hajtott, hogy kibontsam a levelet, vagy legalább átvilágítsam, hogy miféle tervet, vagy feladatot rejthet, de végül sikerült úrra lennem a kíváncsiságomon ezért csak türelmesen vártam a számunkra lefoglalt asztalnál, hogy megérkezzen. Nem tudom, hogy pontosan miről van szó, de biztos vagyok benne, hogyha engem használtak, mint postást valami közöm lesz hozzá. Úgyhogy emiatt is várok már öt perce türelmetlenül és érkeztem vagy fél órával korábban a megbeszélt idő előtt. Lehet, hogy tudok magamon uralkodni, hogy csínnyel ne akarjam előbb megtudni, vagy nem tépem szét a borítékot, de ez nem azt jelenti, hogy a kíváncsiságom megcsappant volna. Egyszerűen csak igyekszem visszafogni magam, miközben már a második kávémat kérem magamnak.

Admin
dc universe
kereslek :
⊱ everybody
foglalkozás, hobbi :
⊱ this page
karakter arca :
⊱ faceless
heroes vs villains

Sponsored content