haytam wyatts
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Yesterday at 9:16 pm
Yesterday at 6:23 pm
Yesterday at 11:33 am
Vas. Ápr. 23, 2017 9:54 pm
Vas. Ápr. 23, 2017 7:51 pm

legtöbbet író userek
gyorsíróink

a tél oscarai
legjobbjaink

• A tél női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• A tél férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• A tél női saját karaktere •
elowen sardothien
the succubus

• A tél férfi saját karaktere •
reece malgus
the soldier

• A tél előtörténete •
ethan vasilev
the cop

• A tél keresett karakterei •
jonathan graham
the actor
richard gecko
the losculebra

• A tél párjai •
barry allen
zara tepes
reece malgus
svetlana hellfire

Share| .

haytam wyatts

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: haytam wyatts •• Szer. Márc. 22, 2017 12:44 am ••

haytam wyatts

PLAY BY

Tom Hiddleston
COME TO ME MAKE ME HAPPY
SZABAD/FOGLALT
Kora: 35
Csoport: Villain
Milyen kapcsolatban állsz vele? Te vagy az életem megkeserítője.
Város: National City
Foglalkozás: Szabadon választható
Szexualitás: Szabadon választható
Képesség kifejtése röviden Szabadon választható

Sosem értettem, hogy mégis miért kerültem abban a pillanatban a kínzóasztalok kellős közepére,a mikor megérkeztem a bolygóra. Hogy miért volt olyan fontos mindenki számára az, hogy mégis ki is vagyok én. Azt hiszem nem Superman volt az egyetlen, aki az árnyékba meghúzódva élte az életét itt a földön, hiszen téged mindig is lenyűgözött az emberi faj és mindaz, amit képviselnek, hogy egyszerűen késztetést éreztél annak érdekében, hogy vezesd őket. Hiszen a saját bolygódon szinte észre sem vettek, figyelmet sem tulajdonítottak a létezésednek és ezzel kegyetlenül borsot törtek az orrod alá. A bolygód történelmét úgy kívánod fenntartani, hogy te voltál a hős megmentő, aki próbált mindenkit megmenteni, de végül te lettél az egyedüli túlélője a katasztrófának, amit önmagad kreáltál annak érdekében, hogy uralkodhass a világod felett. De milyen uralkodás az, ahol nincsenek alattvalók? A földet választottad ki célpontul és, habár Superman-re nem teheted rá a mancsodat úgy gondoltad, hogy én pont megfelelő leszek a szerepre, hiszen velem megtapasztalhatod Superman gyengeségeit. De rájöttél, hogy valamiben különbözöm tőle, hogy egy különleges erőm van és egyfolytában növekszik benned a paranoia, hogy valahol a szuper ruhája alatt Superman is rejteget valamit. Most pedig, hogy kicsúsztam az elmebeteg alkalmazottaid kezei közül fogalmad nincs, hogy mihez kezdj vagy velem, vagy Superman-nel. Vajon levadászol mielőtt betegesen világuralomra törsz, vagy inkább figyelmen kívül hagyod a létezésem és megpróbálod egyedül meghódítani a világot? Bár tudod.. Ha képes lennél magad mellé állítani.. Talán nagyobb esélyed lenne.

// play by nagyon szeretném, ha megmaradna a név azonban teljesen alkuképes. kicsit zavarosan építettem fel a karaktert, de igyekeztem megalapozni a tetteit, de ezek ugye eltérhetnek a leírtaktól csak a lényeg igazából az, hogy miatta kínoztak meg nap, mint nap tudósok stb.. Ha valamilyen kérdés merülne fel benned, akkor nyugodtan írj nekem üzenetet nyitott vagyok mindenféle ötletre! csak gyere hamar.  

✻ kereslek :
mr. N I G H T M A R E
✻ tartózkodási hely :
▼ national city ▼
✻ foglalkozás, hobbi :
▼ saving my own ass ▼
✻ karakter arca :
▼ lizzie olsen ▼
Reagpontok :
0
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése