sara & lana の a few years earlier
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Yesterday at 11:40 pm
Hétf. Jún. 26, 2017 7:58 pm
Pént. Jún. 23, 2017 6:51 pm
Csüt. Jún. 22, 2017 11:22 pm
Szer. Jún. 21, 2017 5:55 pm
Szer. Jún. 21, 2017 5:46 pm
Szer. Jún. 21, 2017 5:27 pm
Vas. Jún. 18, 2017 4:18 pm

legtöbbet író userek
gyorsíróink

oldal statisztika
ennyien vagyunk

CSOPORT FÉRFI
ALIEN 1 1
ANTI-HERO 2 1
BORROWED 0 2
CITIZEN 4 0
CRIMINAL 5 4
DOCTOR 2 0
ELIT 1 1
GOVERNMENT 0 1
HERO 3 3
METAHUMAN 5 2
POLICE 2 2
VIGILANTE 0 3
VILLAIN 3 8
Összesen 28 28
a tavasz oscarai
legjobbjaink

• A tavasz női canon karaktere •
poison ivy
pamela isley

• A tavasz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• A tavasz női saját karakterei •
abigail vicious
the redhead
bonnie palmer
the pyromaniac
zara tepes
the vamp

• A tavasz férfi saját karaktere •
sean weston
the experimenter

• A tavasz előtörténete •
oswald cobblepot
the penguin

• A tél keresett karaktere •
lucille kingsland
miss badass

• A tél párjai •
caitlin snow
savitar
harley quinn
poison ivy

Share| .

sara & lana の a few years earlier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: sara & lana の a few years earlier •• Pént. Dec. 30, 2016 6:21 pm ••

to the amazing assasin, sara ♥
A helyzetem teljesen katasztrofális. Egyszerűen nem látom belőle a kiutat, de az is lehetséges, hogy nincs ebből kiút. Hogy örökösen benne leszek ebben a furcsa körforgásban és nem tehetek ellene semmit sem. Hiszen, mikor azt hittem, hogy sikerült kiszabadulnom, hogy soha többé nem kell aggódnom amiatt, hogy valaki kísérletet akarjon végezni rajtam, akkor estem szinte szó szerint pofára. A család, aki befogadott nem másnak dolgozott, mint annak a személynek, aki akkor is felfogadta azokat az alakokat, hogy elvégezzék a teszteket rajtam. Még mindig nem tudom, hogy mi volt vele a céljuk, de az egyszer biztos, hogy egyáltalán nem figyeltek oda arra, hogy óvatosan bánjanak velem. Ott rúgtak belém, ahol csak tudtak. Ez pedig épp elég mély nyomott hagyott bennem ahhoz, hogy megöljem mindegyikőjüket. Az volt az egyetlen lehetőség a számomra. Hiszen, ha egyet is életben hagyok, akkor újra visszarántanak abba a mély gödörbe, ahonnan kiszabadultam. De most mégis ugyanez történt velem, ahogy nézem a lángokat, amelyek szépen, lassan bekebelezik az épületet, amit nem is olyan régen még otthonomnak hívtam. Benne a szerelmem holteste, aki a szülei számára nem volt több, mint járulékos veszteség. Engem akartak büntetni vele. Ha nem működöm együtt, akkor megölik őt, hiszen pontosan tudták, hogy szeretem. De mégis milyen szülőről hinné el azt bárki is, hogy képes tényleg megölni a saját lányát? Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ilyen bolygó részese vagyok már én is.
Ahogy a lángcsóvák egyre nagyobbak lesznek elkezdek távolodni a háztól, mert a tűz perzselő melegségétől csak rossz emlékek jutnak az eszembe, de amikor egy furcsa hang megcsapja a fülemet akkor megtorpanok és hátranézek az eget kutatva pedig megpillantok egy hatalmas repülőt.. Vagyis nem is igazán nevezném repülőnek. De nem tudom hirtelen minek nevezzem, de abban a pillanatban lehullik az állam a földre és szinte lehetetlennek tűnik, hogy valaha is felkaparhassam azt onnan.

✻ kereslek :
cece [sense 8]
warrick [sense 8]
mr. N I G H T M A R E

✻ tartózkodási hely :
▼ national city ▼
✻ foglalkozás, hobbi :
▼ saving my own ass ▼
✻ karakter arca :
▼ lizzie olsen ▼
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: sara & lana の a few years earlier •• Pént. Dec. 30, 2016 6:20 pm ••

ののの
✻ kereslek :
cece [sense 8]
warrick [sense 8]
mr. N I G H T M A R E

✻ tartózkodási hely :
▼ national city ▼
✻ foglalkozás, hobbi :
▼ saving my own ass ▼
✻ karakter arca :
▼ lizzie olsen ▼
live like legends