Előszoba
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Today at 4:06 pm
Today at 3:50 pm
Today at 3:36 pm
Today at 2:03 pm

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: Előszoba •• Kedd. Jan. 10, 2017 8:19 pm ••

to sara ♥

Egy apró pillanat erejéig minden olyan valótlannak tűnt, hiszen mekkora az esélye annak, hogy pont abban a pillanatban, amikor legbelül azt kívánom, hogy bárcsak itt lenne, akkor fel is bukkanjon az ajtómban? Hiszen még az is megfordult a fejemben, hogy valószínűleg soha többé nem látom, hiszen elég veszélyes küldetésre vetemedtek és az idősíkok között ugrálva honnan is kellene tudnom, ha már nincs többé a húgom? Talán megérezném, nem tudom, de nagyon örülök annak, hogy itt van velem szemben.
- El sem hiszem, hogy itt vagy. - Mondtam, miközben szorosan viszonoztam az ölelését. Lehet, hogy mindössze csak pár hete ment el, de ettől függetlenül nekem már nagyon hiányzott. Hiszen mégis csak a húgomról beszélünk. Na, meg persze azt sem szabad elfelejteni, hogy mielőtt elment volna nem sokkal azelőtt még halott volt. Ezért a külön töltött idő csak még inkább nehézkes a számunkra, de azután, amit tettem vele nem lehettem újra annyira önző, hogy ne engedjem el. Hiszen azt kell tennie, amit szeretne. Nincs hozzám láncolva az élete. Önző módon hoztam vissza a halálból hatalmas árat fizetve, amit nem nekem kell megfizetnem nap, mint nap, hanem neki. Megtörtem őt, hiszen a vérszomjával a Lazarus Pit nélkül is nehezen küzdött meg és most, mintha csak még mélyebbre dobtam volna a sötétségbe..
- Hogy-hogy itt vagy? Mármint, nem mintha nem örülnék neked... De nem számítottam rád. A küldetésetek, hogy megy? Vagy már maradsz is? Gyere be üljünk le.. - Azzal behúzom a lakásba és becsukom magunk mögött az ajtót.

✻ hozzászólások :
156
✻ kereslek :
i want my S P E C I A L people ♥
✻ tartózkodási hely :
star city ♥
✻ foglalkozás, hobbi :
assistant district attorney ♥
✻ karakter arca :
katie perfect cassidy ♥
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Re: Előszoba •• Kedd. Jan. 10, 2017 4:32 pm ••

LAUREL & sara
i wanna protect myself

A világ megmentése kicsit fárasztó, vissza kellett jönnöm ide, hogy lássam a családom, nagyon hiányoznak, főleg a nővérem. Akkor voltam utoljára távolt, amikor elmentem Oliverrel a hajó útra, amit talán bánok is, meg nem is. Más lettem, hiszen erősebb, és bátrabb, határozottabb lettem, hogy beléptem a ligában vagy a szigeten történt dolgok miatt, vagy csupán azért, mert vissza tértem a túloldalról.

Annyi minden történt velem, és akkor sem volt mellettem a nővérem. Féltem a magánytól, és féltem attól is, hogy egyszer elveszítem őket, ezért is jöttem vissza menekültem a ligától, hogy vele lehessek, hogy még ha messziről is, de láthassam őt.
2016 hát igen, micsoda év, nem szeretem, de még is ez az idő az otthonom most. Elindultam az időhajótól, vissza a nővéremhez, hogy ha még 10 percre is, de láthassam. Hunter szerint ez az idő volt a legközelebb a landoláshoz. A hajó megsérült, és itt megtudjuk javitani, addig kaptunk időt, hogy a családdal lehessünk. A doki rohant a feleségéhez, majdnem mindenki valakihez, ahogyan én is.

Először apa ablakán kukkantottam be, de már aludt, és nem akartam felkelteni. Aztán elindultam Laurelhez. Szedtem a lábam, nehogy hamar induljunk, és akár egy pillanatot is elveszítsek vele.

Hallom, ahogyan egy film meg éppen, de már kopogok is.
- Nem! - Mondom széles mosollyol, s hamar magamhoz húzom, és a szuszt is kiölelem belőle.  
✻ hozzászólások :
67
✻ kereslek :
ʊ Magam
✻ tartózkodási hely :
ʊ Bármilyen időben
✻ foglalkozás, hobbi :
ʊ Idő megmentése
✻ karakter arca :
ʊ Caity Lotz
live like legends

Poszt témája: Re: Előszoba •• Pént. Dec. 30, 2016 6:28 pm ••

to sara ♥

Az utóbbi időben egyre inkább éreztem a testvérem hiányát és habár tudom, hogy éppen próbálja megmenteni a jövőt nem tehetek róla, hogy néha szeretném azért visszakapni egy kicsit. Na, mondjuk azért valljuk be, hogy elég nehéz lenne egy olyan embert utolérni, aki az idősíkok közepette jár-kel. Az utóbbi időben még mielőtt elment volna kezdtünk rászokni arra, hogy együtt tartunk egy-egy film maratont, minden hétvégén. Habár mindkettőnk életében megvoltak a fontosabb teendők, erre időt szakítottunk. Kicsit olyan volt, mintha visszatértünk volna a múltba, de kevesebbet nyomogattuk a telefonunkat és piszkáltuk a másikat, mondhatjuk úgy is, hogy mind a ketten felnőttünk. Azok után, hogy elveszítettem a húgomat mindennél jobban örültem, hogy visszakaptam még akkor is, ha elég rögös utat jártunk meg annak érdekében, hogy visszakaphassam és tudom jól, hogy ő a mai napig fizeti az árat annak, hogy visszatáncolt a holtak közül. De nem bántam meg. Mert idő előtt ragadta el tőlem a sors és ennek így kellett történnie. Azt hiszem fordított helyzetben is ugyanazt tenné. Hiszen nem számít, hogy milyen hátulütője van a Lazarus Pit-nek a tény, hogy visszatérhetnék az élők soraiba bármit megérne.
Éppen elindítottam az első filmet, amikor a feléhez érve a fejem már kezd egyre nehezebb lenni és közel vagyok ahhoz, hogy bealudjak, amikor kopogtatást hallok az ajtó felől. Nem vártam senkit sem ilyen későn pedig végképp nem, úgyhogy rányomok a szünetre a popcorn-t pedig az asztalra teszem és lassan kicsoszogok az ajtóhoz közben pedig folyamatosan dörgölöm a szemeimet, hogy ne tapadjanak le azon nyomban.
Mikor kinyitom az ajtót egy pillanatra nem hiszek a szemeimnek. - Most álmodom? - Kérdeztem egy hatalmas ásítással karöltve, ahogy végignéztem a húgomon.
✻ hozzászólások :
156
✻ kereslek :
i want my S P E C I A L people ♥
✻ tartózkodási hely :
star city ♥
✻ foglalkozás, hobbi :
assistant district attorney ♥
✻ karakter arca :
katie perfect cassidy ♥
live like legends

Poszt témája: Előszoba •• Pént. Dec. 30, 2016 6:27 pm ••

✻ hozzászólások :
472
✻ kereslek :
⊱ everybody
✻ tartózkodási hely :
⊱ everywhere
✻ foglalkozás, hobbi :
⊱ this page
✻ karakter arca :
⊱ faceless
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése http://heroes-vs-villains.hungarianforum.com

Poszt témája: Re: Előszoba •• Today at 4:59 pm ••

Sponsored content
live like legends

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pihenőszoba
» Fürdőszoba
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Fürdőszoba