villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs
üdv itt
kedves vándor lélek
Ebben a pillanatban egy olyan szerepjátékos felületre léptél, mely kimondottan a DC univerzummal és annak karaktereivel foglalkozik.  Az elmúlt évek folyamán nem csak, hogy a képregények szerelmeseivel ismertették és szerettették meg az újabbnál újabb szuperhősöket, avagy azok gonosztevőit, hanem egyenest elhozták mindannyiunkhoz az otthonunkba azzal, hogy a képernyőre vetítették az adaptációikat. oldalunk alapjául veszi a flash, arrow, supergirl és a legends of tomorrow sorozatokat, amelyek mondhatni egymásból virágoztak ki, hiszen a kezdetekkor még számunkra is csak az első kettő jelentette az alapforrást. emellett a filmes világot is igyekszünk a sorozattal összeolvasztani még akkor is, ha jelen álláspont szerint két különböző univerzumban helyezkednek el. akkor se félj, ha a képregény vonalát követnéd szívesebben, hiszen mindenre megadatik a lehetőség, ha egyszer csatlakozol a családias kis csapatunkhoz. multiuniverzumunk rengeteg dolog megvalósítására kínál számodra lehetőséget, akár más sorozatokból merített ötletmorzsa is megvalósítható ezáltal. ám, ha átlagos emberi életbe bújnál ki nagy rajongással és odaadással követi a városok szuperhőseit vagy akár gonoszait, akkor bizony itt a helyed! csatlakozz hozzánk egy képregénybeli szereplővel, valakinek a hőn áhítatot keresettjével, vagy esetleg egy teljesen saját karakterrel. egy biztos, mi várunk rád!
OLDAL ALAPÍTÁSA:
2015. MÁRCIUS 01.
jelentkezz be
a karatkered már hiányol
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
❖ Elfelejtettem a jelszavam!
üzenj bátran
ígérjük nem falunk fel
erre járunk
ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Leonard Snart

A legtöbb felhasználó (72 fő) Vas. Ápr. 30, 2017 9:05 pm-kor volt itt.
új üzenetek
irományaink gyűjteménye
Pandora Morrigan
Pandora Morrigan
pötyögte
Today at 12:28 am
Bruce Wayne
Bruce Wayne
pötyögte
Today at 12:07 am
Kara Danvers
Caitlin Snow
pötyögte
Yesterday at 11:07 pm
Hírek, bejelentések
Admin
pötyögte
Yesterday at 10:11 pm
Rangok
Admin
pötyögte
Yesterday at 9:52 pm
Saját hirdetés
Admin
pötyögte
Yesterday at 9:50 pm
Amazonok
Admin
pötyögte
Yesterday at 9:49 pm
Csoportleírások
Admin
pötyögte
Yesterday at 9:48 pm
Világleírás
Admin
pötyögte
Yesterday at 9:46 pm
az oscaraink
legjobbaklegjobbjai
• A nyár nõi canon karaktere •
black siren
laurel lance

• A nyár férfi canon karaktere •
leonard snart
captain cold

• A nyár nõi saját karakterei •
heily rosalie foster
little kryptonian

• A nyár férfi saját karaktere •
sean weston
the experimenter

• A nyár elõtörténete •
claire adams
big sister

• A nyár keresett karaktere •
astrid faye rhodes
broken one

• A nyár párja •
sean weston
gwen summers

Share|
Lucian Doyle
eme téma címe
Vendég
it's where my demons hide

Vendég
dc universe
heroes vs villains

Lucian Doyle
Play by: Ian Somerhalder
SZABAD / FOGLALT
Kora: párszáz
Csoport: meta?
Képesség: vampirism
Milyen kapcsolatban állsz vele? jó kérdés?
Város: ahol épp kedve szottyan
Foglalkozás: választható
Szexualitás: hetero
Képesség kifejtése röviden Ugyanaz, mint nekem, plusz a tapasztaltsága miatt képes emlékeket elszívni és denevéreket irányítani.

Vámpír vagy. Számító és kegyetlen szörnyeteg. Méltán illenek rád az emberek alkotta mítoszok. Már jó pár századot tudhatsz magad mögött, mégsem vagy elégedett. Nem te kaptad meg... úgy bizony. Te, aki megharcolt az elismerésért és Mad Monk figyelméért, te, aki fogaidat szorítva nézted végig, ahogy helyetted én kaptam meg a Testvériség fejének vérét. Egészen addig kedveltél, talán tetszettem is, vagy ki tudja... azóta azonban hajtóvadászatot indítottál ellenem. Ellenem, akit oly gyűlölsz és szeretsz egyszerre. Kíváncsi vagyok, mihez kezdenél, ha egyszer a csatlósaid helyett te állnál velem szemben. Akkor is a halálomat kívánnád? Akkor is a vérem vennéd, hogy jogosnak vélt jussodhoz férkőzhess? Ölsz vagy élve hagysz, hogy kedvedre mulathass a macska-egér harcunkon. Én azt sem tudom, te hogy nézel ki, ellenben te mindent tudsz rólam. Igazságtalan, mi? Na várj csak amíg megismerkedsz a makacs kitartásommal és a lehetetlen megszökéseimmel... Come to me, my sweet enemy~

//A foglalkozás választható, igazából ha van jobb ötleted bármire, én alkuképes vagyok. Várlak~    //

1 / 1 oldal