Katherine & Jonathan - Why you help me?
VILLAINS HAVE A VISION FOR THE WORLD. HEROES DON'T, THEIR ONLY GOAL IS TO STOP THE VILLAINS FROM REACHING THEIRS.

üdvözlünk téged
vándor lélek

Jelenleg éppen egy a DC világával foglalkozó szerepjátékos oldalon nézelődsz. Az utóbbi évek DC termése az új és sikeres sorozataival, a közelmúltban mozikba került és az előre beharangozott filmjeivel lehetővé tette, hogy nem csak a képregények rajongói, de az izgalmakkal és szuperhősökkel teli műsorok szerelmesei is közelebb kerülhessenek ehhez a világhoz, híres és kevésbé ismert karaktereihez. Ha csak egyet is ismersz vagy kedvelsz a mostanában futó Arrow, The Flash, Supergirl vagy Legends of Tomorrow sorozatok közül, ha szívesen csöppennél bele Superman, Batman és a Justice League világába, ha van bátorságod találkozni a Suicide Squad tagjaival, ha kipróbálnád magad a hősök, az áldozatok, vagy éppen a gonosztevők között, különleges képességekkel, vagy anélkül, közöttünk a helyed. Válassz egyet a rengeteg szabad canon karakter közül, nézz szét a keresettek között, vagy hozz saját karaktert! Mi várunk rád!

Az oldal alapítása:
2015. március 01.

oldalunk videója
nézd meg bátran

Belépés
karakterem neve:
jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
csicseregj valamit
üzenj bátran

erre barangolók
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

utolsó bejegyzések
Üzenetek
Today at 12:50 am
Yesterday at 11:44 pm
Yesterday at 9:14 pm
Yesterday at 5:34 pm
Szer. Feb. 22, 2017 10:21 pm
Szer. Feb. 22, 2017 9:23 pm

a változás szele
kalandunk

Ősrobbanásként köszöntött be a változás National, Star, Central City, Gotham és Metropolis városaiba. De az igazság az, hogy valami alapjaiban változott meg a világban – minden világ és minden univerzum eltorzult a valóságtól. Portálok nyíltak meg a semmiből, és szippantottak magukba embereket, hogy az ismeretlenbe rántsa őket, vagy éppenséggel hánytak ki magukból olyan személyeket, akik nem a saját világukba tartoznak. És a múlt… a múlt is változott. Nem érted, hogy mi ez az érzés, valahol ott a lényed mélyén – aki voltál, az kezd elhalványulni, eltűnni… számos emlékképeddel együtt. Tudod, hogy ki voltál valaha, de már nem érzed azt, hogy többé valóságos lenne, olyan mindössze, mint valami őrült álom, amely arra figyelmeztet, hogy ne veszítsd el önmagad, ne felejtsd el azt, aki valaha voltál. De késő, mert az idősíkok összemosódtak, és már semmi sem az, aminek látszik. És senki sem az, aki egykoron volt.

legtöbbet író userek
gyorsíróink

az ősz oscarai
legjobbjaink

• Az ősz női canon karaktere •
caitlin snow
killer frost

• Az ősz férfi canon karaktere •
bruce wayne
batman

• Az ősz saját karaktere •
zara tepes
the vamp

• Az ősz keresett karaktere •
gwendolyn summers
the double agent

• Az ősz előtörténete •
alex danvers
agent danvers

• Az ősz párja •
dommiel dragomir
june moone

Share| .

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Poszt témája: Re: Katherine & Jonathan - Why you help me? •• Vas. Feb. 05, 2017 8:59 pm ••

To: Katherine Lewis
Don't walk in front of me, I won't follow you.

Egy pillanatra lehunytam a szemeimet, és mélyen szívtam magamba a levegőt, mintha minden rendben lenne, mintha a világ gondjai tova tűntek volna, és csak én lennék az egyetlen, aki a problémát okozhatja a saját életében. De tudtam, hogy a valóság ennél komplikáltabb, hogy a történteken nem léphettek át, és hogy az, aki vagyok, avagy, akivé váltam, nos.. nos egy egészen más valaki. Nem mentség az elzárkózás fogalma, az emlékek megtagadása, avagy a felejtés. Nem lehettek már a régi, nem de?
- Jace, figyelj! Nem sokára kezdjük a felvételt! - Szól rám a rendező az ékes hangján, és egy sanda mosolyra húzza az ajkait. Általában tudja, hogy, amikor ki vagyok bukva, nos akkor alakítom a legjobban a dühös jeleneteket. Legalábbis ennek az lenne a kimenetele, hogy lelöknek egy épületről, míg én megkapaszkodom az egyik ablakperemen, és ezáltal túlélhetem. Viszont a nézőkkel egy pillanatra azt akarják elhitetni, hogy a főhősnek annyi, hogy az élete itt és most, nos véget ért. Szeretik az emberek a drámaiságot, és éppen ezért is adják meg ezt a rajongóknak. - Készen állsz?
- Miért ne? - Vágom vissza félszegen mosolyogva, miközben egy feszült villanás fut át a szemeimen. Az ellenfelem megragadja az eszközeit, amely két farúd, míg én megállok vele szemközt.

A testvéremmel szemben állni? Olyan, mintha valami belülről kínozna..

- Három...

Vészjóslóan lépkedek hátra. Hogyan lehet itt e pillanatban?

- Kettő...

Szapora levegővétellel próbálok hátrálni az igazságtól, míg a perem szélen meg nem torpanok..

- Egy...

Miért mondja ezeket?

- Csapó! - Üvölti a rendező, míg én magam egy lökést érzek, és már esem is..

Látom a szempárt, a személyt, és hallom a hangot, amellyel elítél. Talán ezúttal mindennek vége..

Szemeimet lezárva zuhanok, és zuhanok a sötétségbe. Nem tervezem az önmagam megmentését, de a forgatás helyszínéről mégis elteleportálódom, és valamilyen víz felett kötök ki. Hallom a csobbanást, érzem a hidegséget, amely körül ölel. Csurom víz minden, és levegő nélkül tengődöm a mélységben. Jobb kezemet az ég felé tartom, mintha egyféle csodára várnék, avagy arra, hogy valaki megmentsen. De mégis ki menthetne meg? Ki lenne az, aki megmentené a lelkemet? A testem megfeszül, fuldoklom, és vizet nyelek. Rengeteg mocskos vizet, amellyel nem tudok megbékélni. Ám, az ellenkezésnek nem igazán mutatom a jelét. Sohasem tudtam úszni. Nem volt rá szükségem, vagy legalábbis nem akartam addig neki állni, míg egy olyan szerephez nem kell. Minek mindent tudónak lenni, ha szépen sorban is meg lehet dolgokat tanulni? Vagy minek épp ezen gondolkozni, ha mindjárt meghalok?
A végzetem ironikus, kissé drámai, de azt hiszem szerethető..
A szívverésem lassul, az ájulat veszi a kezdetét, és a levegő hiánya mindinkább érzékelhetővé válik. Szenvedek, mert nincs oxigén, avagy kínok közt tengődöm, mert megfulladok.
Látom magamat, ahogy egy hajóról bámulok le a víztükrére. Érzem magamban, hogy itt az idő feladni.. Talán ez lenne a vég, és mostantól már soha többé nem léteznék?
Hirtelen a gondolatmenetem tova száll, és bár nem vagyok az öngyilkos típus, mégis képtelen voltam ellenkezni. Kapálózhattam volna reménytelenül, azt hitetve el magammal, hogy van egy kis esélyem a túlélésre, de valahol tudtam, hogy nincsen.. Sosem volt!
Hirtelen elernyed a testem, és én magam az eszméletemet vesztem.
Csak az a kérdés merül fel, hogy vajon mindörökre?

||music: Time of Dying || words: 505 || note: -
✻ hozzászólások :
9
✻ tartózkodási hely :
everywhere in the world «
✻ foglalkozás, hobbi :
i'm an actor, darling «
✻ karakter arca :
mr. dominic sherwood «
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Poszt témája: Katherine & Jonathan - Why you help me? •• Vas. Feb. 05, 2017 8:17 pm ••

✻ hozzászólások :
9
✻ tartózkodási hely :
everywhere in the world «
✻ foglalkozás, hobbi :
i'm an actor, darling «
✻ karakter arca :
mr. dominic sherwood «
live like legends

Felhasználó profiljának megtekintése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére