villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs

Megosztás
Rendelőm(Dorothy&Megan)
eme téma címe
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Rendelőm(Dorothy&Megan) Empty


A tudomány nyelve univerzális és nagyszerű erő, ami közelebb hozza az embereket egymáshoz.
Dorothy& Megan

10 óra körül mentem be a rendelőmbe, mert 11-től rendeltem. Addig elvégeztem a papírmunkát meg kávézgattam, közben magazinokat is olvasgattam. Elég hamar elment az az egy óra az biztos, mert 11 óra 5 perckor már jött is be az első páciensem. Szerencsére nem volt semmi komolyabb baja egy kis megfázásnál, gyorsan megvizsgáltam majd felírtam a tünetei enyhítésére a gyógyszereket. Amikor jött be a következő beteg, láttam,hogy rengetegen ülnek a váróban. Gyorsan ment a sor, mert délben már nem voltak annyian. Ilyen az én munkám. Szeretem, mert jó érzés embereken segíteni, meg egyébként is felpörget. Az a legjobb, hogy élvezem amit csinálok, mert sok ismerősöm van úgy, hogy rühell dolgozni, én sem bírom mindig, mert valamikor tényleg nincs annyi energiám sem kedvem, de attól még szeretem azt amit csinálok.
Egy pillanatra elbambultam, de egyből észhez tértem, ahogy a nővér a következő beteget szólította aki nem más volt, mint Dorothy Jones. Ismerős volt ez a név, ezért is tértem egyből észhez.
- Szia Dorothy!- köszöntöttem, amikor belépett a rendelőmbe.-Emlékszel rám?

words:167 | note: bocs,hogy eddig tartott! Sad | music: New day
?
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We can be heroes :: Orvosi ügyelet-
Ugrás: