villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs

Megosztás
Nappali
eme téma címe
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty




to Robert

Hát olyan szép napnak indult ez a mai. Tényleg sütött a nap és kinyíltak a virágok. Ki is mentem futni, bár olyat láttam, amit talán nem kellett volna és megint megtettem... A birtokunktól nem messze lévő erdőbe mentem ki futni. Nem tudom, hogy miért mentem arra, de lehet, hogy a sors akarta így, mert... Mert az életcélommá vált az, hogy megmentsem a nőket... Jó tudom, hogy ez számodra egy béna rizsa vagy felvezetés arra, hogy miért ontottam ki ma is egy életet... Szóval az erdőben futottam és találtam egy ösvényt, aminek a széle tele volt virágokkal. Egyet fel is kaptam közülük és a hajamba dugtam. Igen... egy szép rózsaszín babarózsát. Ráadásul még ebben a melegítőben is én vagyok a város legszebb nője. Na szóval az erdőben futottam, mikor egy tisztásra értem... Három férfi próbált megerőszakolni egy nőt, de a nő nem hagyta magát. Nem is vártam tovább, amint megláttam őket, azonnal oda rohantam, hogy segítsek annak a szerencsétlen lánynak. Ami fura, hogy most egyiket sem öltem meg, csak egymást kellett mozgás képtelenné tenniük, igaz lehetett volna az is az utasítás, hogy addig verjék egymást, míg lélegeznek, de... Ma olyan szép nap volt, amit nem volt kedvem azzal elrontani, hogy megölök valakit... Igaz mindegyiknek kiadtam utasításba, hogy adjanak egy lakcímet és egy telefon számot, mert ha felhívom őket, akkor... Te sem hihetted azt, hogy nem fogom őket levadászni... Csak a mai napot élték túl, nem a többit. Miután végeztem, haza vittem a lányt és remélem.most már rendben lesz... Bár megadtam neki a telefon számom, hogy ha bármi hasonló gondja lenne, akkor nyugodtan hívjon fel.
Aztán visszafelé vettem az irányt a villánkhoz. Bár annak a kocsinak a látványa nem ígért semmi jót, hisz Robert maga a pokol néha... A bátyám és ezért szeretem valahol valahol, nagyon mélyen belül biztosan. Persze előre tudom, hogy ez az egész dolog, amit leírt nekünk az egy hatalmas hazugság. Még hogy gyerek? Na jó... A gyerek még hihető opció, mert pontosan tudom, hogy mekkora kurafi, de a feleség... Miért ne hívta volna meg a családját? Ráadásul Rob szereti szórni a pénzt, ami azt jelenti, hogy nem fog titokban megszabadulni a szabadságától, sőt Rob soha nem szabadulna meg tőle, bár az öregnek ezt nem mondtam el, hisz nagyon boldog volt a hírtől. Bár Rob-t mindig is jobban szerette, mint engem. Nem tudom, hogy mi volt annyira különleges benne, de őt mindig is jobban szerette, és ez nem volt titok. Bár nem tudom, hogy most milyen viszonyban vannak, de az igazat megvallva, hidegen hagy. A lényeg, hogy én lettem az örökös és nem ő. Szóval összegezve: Pénzt jött szerezni és nincs semmilyen gyerek sem. Még csak meg sem fordul a fejemben, hogy talán az igazat mondja, teljesen biztos vagyok benne , hogy hazudok annak érdekében, hogy minél több  pénzt szerezzen magának. De apu nincs itthon, csak is én. Még az öcskös is elment randizni valami csajszival és argh... Lehet, hogy féltékeny vagyok rá mert én most nem lehetek Killian-nal...
Aztán beléptem a házba. Tudtam, hogy a kanapén fog terpeszkedni az a semmire kellő Rob. Bár a hozzám illő berohanás is meg volt... Sajnos most nem tudtam kirúgatni a házvezető nőt, mert nem számítottam az érkezésére... Múltkor sikerült időben intézkednem és kiraktam a szűrét, majd a képességemet alkalmazva felhívta a rendőröket és egy szép jelenetnek voltam szemtanúja... De sajnos megoldotta a helyzetet. Szóval berohantam és elküldtem Margarette-t, hogy csináljon valamit, mert nem szeretem, ha a pletykás személyzet jelen van a családi vitákon. Mindig visszahallom amit mondanak rólam és Killian-ről.
- Szervusz? Melyik univerzumban élsz? Na mindegy...  - fintorgok egyet, de ráhagyom, mert egyszer lehet neki is jó napja. Bár nem is kell elmondania, hogy mik is a szándékai, mert tudom nagyon jól, hogy apuhoz jött és pénzt akar. Jó persze, ezt nem említette, de elég jól ismerem már ahhoz, meg valahol hasonlítunk is, hisz testvérek vagyunk... Szóval, mikor rátér arra, hogy nem volt szívmelengető üdvözlésben része, akkor hangosan felnevetek, ugye ő sem gondolta komolyan, hogy a nyakába ugrik és agyon puszilom az arcát? Soha sem történt meg és nem is fog, ezt biztosan állíthatom. Nem vagyok az a típus, aki halálra szeretgeti a testvéreit. Szóval érje be annyival, hogy nem kényszerítem arra, hogy a saját lábain hagyja el a házat, mert szerencsétlenségére képes vagyok olyanra, bár a képességeim határait még nem feszegette.
- Azt gondoltam, hogy nem a kishúgod hogyléte miatt vagy itt... Csak nem pénz szagot éreztél onnan, ahonnan jöttél?... Nem vagyok undok, csak azt adom, amit kapok. - Mondom neki, majd elnevetem magam és kiöltöm a nyelvem. Igaz már nem vagyok öt éves, de az ilyeneket soha nem lehet megunni. Például a fagyizáshoz sem vagyok még öreg... Imádom  a fagyit és minden bizonnyal imádni is fogom, mert a fagyi a hideg mennyország. Aztán megfogja a kezem, és olyan fura... Fura érzés fogott el egy pillanatra, mint Killian-nél. Megráztam a fejem és belekortyoltam az italomba. Majd szavaira hirtelen bosszús leszek.
-- Mert én akartam volna neked adni, igaz hogy nem kedvellek, de attól még testvérek vagyunk, bármennyire is rühellek! Én?! Menj vissza és ide ne gyere többet! - Oda állok elé és adok neki egy pofont. Igen... Nő létemre megpofozom, hisz a sok edzés és gyakorlásnak hála én is edzett vagyok.
- Ne vedd a szádra, mert kitépem a nyelved..- sziszegem neki, majd a kanapéhoz lépek és leülök, miközben felrakom a lábaimat, mert nem nagyon szeretném, ha leülne mellém. - Mellékesen köszi meg van ott, ahol van... Újra szingli vagyok, és most örülhetsz! Bár legalább Kill-ről voltak képek és az esküvőnkre meghívtalak volna, hisz ez a természetes. -[/color] Mondom neki majd felállok. Majd szintén a mellkasát kezdem el bökdösni. Jó igaz, hogy nem vagyunk puszipajtások, de akkor is illet volna meghívnia minket, a családját... De várjunk csak, hisz blöfföl, mert nincs se feleség se gyerek. Pénz szerzési módszer és egy trükk az egész, de egy dologgal nem számolt: apuval. Ha megtudja, hogy csak hazudott és nincs semmilyen feleség, akkor csúnyán rá fog fázni. Apu szereti a családunkat és bármit megtenne értünk, de ha átvágja, akkor elveszti nála a becsületét, ami kitagadással és elküldéssel jár.
- Tudod mit nem értek? Szingli vagy... Nincs egyetlen tartós kapcsolatod sem, arról nem beszélve, hogy minden volt csajod hasonlított rám... - Kezdem el mondandómat, de minden szavamat komolyan gondolom, hisz egyrészről nem értem, hogy miért nincs senkije, másrészről pedig azt, hogy miért hasonlított rám az összes exe, de folytatom mielőtt válaszolhatna a kérdésemre. - Mert piszok jóképű vagy, van pénzed, humorod, és minden bizonnyal az ágyban is jó vagy, és ha nem lennék testvérek biztos, hogy rád hajtanék. - Nevetek fel és folytatom - Esetleg rosszul csókolsz? - teszem fel a kérdést, de már cselekedem is, megmarkoltam a pólóját és lerántottam, majd ajkaimat az ajkaira tapasztottam. Nyelvem automatikusan tudta, hogy mit kell tenni... Kényeztettem az ő nyelvét és közben mellkasán felcsúsztattam a kezeimet, majd nyaka köré kulcsoltam. Meglepően jól csókolt túl jól is, és be kell vallanom, hogy jól esett és ajkaim még éhesek. De ez morbid érzés, hisz ő a tulajdon bátyám, szóval elnyomom a belső hangokat és hátrébb léptem. Majd folytattam... - Meglepően jól csókolsz, szóval ezzel sincsen gondod, ezek szerint csak meleg lehetsz...- Viccelődök vele, majd elfordulok és elmegyek tölteni magamnak egy italt, majd ujjammal az alsó ajkamhoz kapok, mert vissza emlékeztem arra a csókra.

Zene || Megjegyzés || ©






Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

she's sweet like candy in my veins
baby, i'm dying for another taste
 
Gyönyörű napnak ígérkezik a mai: az ég derűs, a madarak önfeledten dalolnak, az udvarunkon zöldell a pázsit... ó igen, majdnem elfelejtettem megemlíteni, idetoltam a képem végre-valahára bűbájos családom starling city-i „székhelyére”, azonban szánt szándékkal megfeledkeztem bejelenteni érkezésem. Szívesen mondanám, hogy drága, imádott „húgocskámat” akartam ezzel meglepni, de eme lépésem sokkal inkább „apánk” felé irányult. Bár nem bánom igazán, hogy Lanara hagyta a céget, mert valószínűleg képtelen lennék kibírni a vezetésével járó feszültséget ép idegekkel, de azért még mielőtt feldobja a talpát, jobbnak láttam, ha bepróbálkozom nála némi pénz kicsikarásával, ha örököse később netalán tönkretenné az üzletet és kiganézna maga alól mindent. Ha mással nem is, azzal biztosan magamhoz édesgethetném, ha felajánlanám, gondoskodok róla szorult helyzetében. Nálam jobb testvért, vagy párt -esetleg mindkettőt, tapasztalatból tudom, hogy ezek nem zárják ki egymást- már nem is kívánhatna magának. Rendben, tény, az tényleg szemét dolog volt feleségről és gyerekről hazudni neki, ugyanakkor ez tűnt a pénzszerzés leghatékonyabb módszerének, hisz ha van benne némi jóindulat, biztosan megtámogat egy nagyobb összeggel, ha viszont még nálam is nagyobb szemétláda, és nem tűri meg, hogy valaki olyannal alapítottam családot, akit nem ismer, némi jutalom ellenében szófogadó fiaként sorsára hagyhatom őket... Már majdhogynem sajnálom nem létező családom... mármint az újabbat.
Magabiztosan csapom be a bérelt cabriom ajtaját, azzal a reménnyel, hogy odabenn a már ebédet fogyasztó népségre bukkanok, valahogy hiányoztak már a meghitt, közös étkezések... az asztalunktól mindig. Viccet félretéve, csupán szeretném hamar letudni a dolgot, hisz minél tovább hagyom gondolkodni az öreget, annál nagyobb az esély arra, hogy lebukok, mielőtt még tervem beteljesül. De Lana tényleg hiányzott... Átlépve a családi fészek küszöbét egyből az étkező felé veszem az irányt, azonban úgy tűnik, elszámítottam magam, amikor normális famíliának véltem a miénket és legalább egy árva személy jelenlétét vártam. Megrökönyödve, jobb lehetőséget nem találva végül a nappaliban kötök ki, leheveredve az egyik kanapéra, kíváncsian várva, mikor bukkan fel egy kósza lélek. Azt még megértem, hogy az a Redway klán tagjai mondhatni szétszóródtak a világban, de hogy a személyzet is? Jóformán betörtem a házunkba anélkül, hogy észrevettek volna, így akár még ki is rabolhatják azt... Vagy akár én is...
Saját családom kifosztásán való elmélkedésemnek végül mégiscsak sikerül véget vetnie egy ismerős hangnak, melynek egy régebbi házvezetőnőnk a becses gazdája. Még jó, hogy nem valami új, aki ismét rálelve a munkáltatói által elvárt kötelességére, kihívná rám a zsarukat. Azért szorult belém annyi jó modor, hogy felkelve az ülőalkalmatosságról faggassam ki az öreg hollétét illetően, azonban amint birtokába jutok a kívánt információnak, Lana viharzik be a helyiségbe, elhajtva a másik nőt. Átkozott szívem azonnal hevesebben kezdi pumpálni a vért ereimben, vadul dobolva fülemben, csupán remélni tudtam, hogy ő nem hallja; lehetetlen volna, de ily elsöprő viszontlátást sem tartottam volna lehetségesnek korábban. Légy erős, Robert, légy erős!
- Szervusz – csikarom ki magamból üdvözlését, majd némileg összeszedve magam válaszolok koránt sem kedves kérdésére a viszontlátás öröme általi mosollyal arcomon – Apához jöttem... De mi ez az undok fogadtatás, hát nem örülsz, hogy újra együtt lehetünk? - rovom meg szórakozottan. Mire bátorságot veszek, hogy mellkasomat böködő keze után nyúljak, az már italt tölt magának, megfosztva bőre selymes tapintásának élményétől.
Szép, máris képes feltételezni rólam, hogy hazudok... egek, ilyen hamar lebuktam volna, vagy csak tippel? Meglátjuk.
- Baromság... Különben is, te már megkaptad tőle a jussod, mit érdekel az, kapok e pénzt? Még többet akarsz? Nagyon úgy tűnik, hogy te vagy az igazi „pénzvámpír”, nem a feleségem.
 - morgom bosszúsan - És ha már az élősködőknél tartunk: a te választottad meg van még? - Kezem szinte ösztönösen nyúl arca felé, hogy kisöpörjön homlokából egy rakoncátlan hajtincset.


●●●● tag // Lana notes// elég gáz, de szeretettel íródott <333  
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty




to Robert

Az egész egy egyszerű napnak indult és nem terveztem semmit sem... Killian-nal kicsit összekaptunk, sőt apu kitiltotta itthonról, mert az örököse nem lehet együtt egy semmirekellővel.  Pedig sok mindent csinál, csak hirtelen nem jut eszembe semmi... De egy darabig úgysem fogunk találkozni, hisz ez egy csúnya veszekedés volt. Nem is tudom, hogy mit hittem hisz apu már az elején ellenezte a dolgot... Nem unatkozhatok itthon és most nem is mehetek el. Elkezdték keresni a "Rajzszöges gyilkos".t... Milyen aranyos nevet adtak. Bár lehet, hogy múltkor a két őrrel picit túllőttem a célon. Nem lepleztem le magam, de rezget a léc... Szóval mivel nincs jobb dolgom, ezért kimegyek sétálni egyet a birtokon. Bár most belegondolva régen voltam már ott, és itt tartottuk Rob búcsú buliját. Nem tudom, hogy mennyire örült, mikor kiderült, hogy nem ő örökölte apu vállalatát... Bár jobban megvallva nem is érdekel. Ámbár apunak írt levele kicsit kiakasztott... Feleség és egy egyéves gyerek? Ennyi esze van? Biztos, hogy csak ki akarja forgatni a vagyonából, és ehhez nekem jó pofát kéne vágnom, hát nem fogok. Terveztem, hogy majd valamelyik nap leutazok hozzá, és megnézem, hogy mi is a helyzet, de mindig halogatta az időpontot. Argh... Nem engedem, hogy az a nő elvegye a pénzemet!
Felöltöztem és kimentem futni az udvarra... Bár olyat láttam, amit nem szerettem volna. Az öcsém... Ez fura, neki mióta van barátnője? Még egy pénzéhes kis csitri... Megint nekem kell majd lekapcsolnom, nagyon örülök neki! Miért nem egy normális családdal áldottak meg, vagy inkább két lánytestvérrel? Az egyik nem tud a nemi szervén uralkodni és felcsinál egy lányt, akit el is vesz, míg a másik gy tizenévest csíp fel, akinek mindent megvesz... Tényleg csak nekem van eszem hármónk közül? De nem érdekelt... Inkább elkezdtem futni a ház körül. Fittnek és mozgékonynak kell maradnom, ha nem akarom, hogy legyőzzenek azok a férfiak, akiktől meg akarom szabadítani nőket...
Mikor indultam be a házba megpillantottam Rob kocsiját. Első reakcióm: WTF?! Ez mit keres itt? Vajon mi a fenét keres itt? Hozta bemutatni a kis pénzéhes családját? Látnom kell azt a nőt, akinek sikerült elcsavarnia a fejét... Berohanok a házba... Apu és anyu valami üzleti ebéden voltak és öcskös is elment randizni... Remélem vitt magával gumit! Nem akarok még egy unokaöcsit... vagy unokahúgit? Még azt sem tudom, hogy milyen nemű az a gyerek. Most esik le, hogy lehet csak blöffölt...
A nappaliban találom meg, amint az egyik házvezetővel beszél... Nem zavartatom magam, és lihegve berontok és még csak át sem öltöztem... Körbe néztem és keresve a nőt és a gyereket, de sehol senki!
- Margarette menj a dolgodra, és senkit se engedj be a szobába! Mindegy hova mész, csak innen el! - Küldöm el, még az utat is mutatva. Igaz lehet, hogy kicsit faragatlan vagyok, de most nem érdekelt... Itt van ez a szemét és még csak gyerek sincs! Be sem jelentkezett, hogy jön... Apu nagyon mérges esz rá!
- Hello idegen! Mit keresel itt? Hol a gyerek és a pénzvámpír nőd, akinek sikerült felcsináltatni magát veled? Hmmm...? - Közeledem hozzám, majd mikor előtte állok elkezdem böködni az izmos és vonzó mellkasát... Istenem de jó pasi lett, míg nem volt itthon... Ha nem lennénk testvérek, akkor biztos, hogy rámozdulnék, de ez egy másik téma...
- Lemerem fogadni, hogy blöfföltél, csak több pénzt csikarj ki apuból! - Mondom majd fogok egy poharat és megtöltöm whisky-vel, majd kortyolok belőle egyet... Nem jó, hogy itt van... Biztos, hogy akar valamit, de mit?  


Zene || Megjegyzés || ©





Ajánlott tartalom
it's where my demons hide

dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We can be heroes :: Redway birodalom-
Ugrás: