villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs

Megosztás
a hónap hölgy karaktere
eme téma címe
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

a hónap hölgy karaktere

Ide várjuk a jelöltjeitek, aki szerintetek érdemesek a hónap női karaktere címre. Indoklás ajánlott! Maximum három személyt jelölhettek!
Határidő: augusztus 14.
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

Athina Zoe O'Leary - különleges színfoltja az oldalnak, nagy élmény vele a játék a hónap hölgy karaktere 2114744435 , csodásan ír, bámulatos az a finomság, amivel mozgatja a karaktert, na és az is döbbenetes, hogy milyen hatást gyakorol Leonardra. a hónap hölgy karaktere 1280977597 igazán örülök, hogy összetalálkoztunk a hónap hölgy karaktere 1137077991

Nalini Nura O'Leary - mert egyedi, utánozhatatlan, imádatos karakter, amikor felbukkan, mindig felpezsdíti az oldalt, és akivel egy percig nem unatkozik az ember, a reagjai mindig feldobják a napom ^^



Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

Szívem szerint egyébként mindenkit felsorolnék, mert nem láttam errefelé pocsék játékost. Ha van ilyen opció, kérem szépen Razz
Viszont, ha ez nem lehetséges, két jelöltet emelnék ki, két kedvencet:
Harley Quinnél sem indoklok külön, a hónap játékában kifejtettem az iránta való titkos csodálatomat. Szépen, nagyon szépen játszik.
Galatea Heavent is mindig örömmel olvasgatom, ő szintén megérdemli, hogy kapjon egy voksot. a hónap hölgy karaktere 2114744435

Szerkesztenem kell a posztot, mert Blaiz Maya Saroyennek szintén kijár a taps. Bár még csak most kezdtük a játékot, egyből megtaláltam vele az összhangot, a karakterét pedig csodásan hozza. Tele van ötlettel, így aztán örülök, ha részese leszek az életének a hónap hölgy karaktere 2114744435
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

Nalini Nura O'Leary - játéka magáért beszél XD

Elyria Davis - nagyon is érdekes színfolt a város életében Smile
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

Különösebb indoklás nélkül álljanak itt az én kedvenceim. ^^

Daisy Skyler Smoak
Caitlin Snow
Nalini Nura O'Leary
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

✽ Harley Quinn ;; számomra teljes mértékben átjön a Harley személyében megtörténő változások és alig várom, hogy végre teljesen megkattanjon. a hónap hölgy karaktere 4054581130

✽ Harlow Williams ;; egyszerűen fantasztikus karakter, aki magával ragadó és egy erős, független és veszélyes nő.
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

- Harley Quinn: Én szerintem már a Suicide Squad is nagyban az ő karakterétől fog függeni, de hogy piszok jól van itt hozva a karakter az is hét szentség a hónap hölgy karaktere 2114744435

- Felicity Smoak: Bevallom a sorozatban valamiért nem tartozik a kedvenceim közé, de itt az oldalon az egyik kedvencem lett, köszönhetően annak, hogy remekül van hozva Very Happy

- Laurel Lance: Él rá az, mint eggyel feljebb, érte sem vagyok a sorozatban túlzottan oda, de itt az oldalon ennek az ellenkezője igaz, és ez nem kis dolog, nagyon vehemensen tudok utálni egy karaktert Very Happy
Domander
it's where my demons hide

Domander
heroes ❖ villains
dc universe
kereslek :
every new member
tartózkodási hely :
◆ we live between the forumlines ◇
foglalkozás, hobbi :
◆ this ♥ page ◇
karakter arca :
◆ faceless helper ◇
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

Harley Quinn

Felicity Smoak

Nita Spencer
Ajánlott tartalom
it's where my demons hide

dc universe
heroes vs villains

a hónap hölgy karaktere Empty

1 / 1 oldal
Similar topics
-
» A hónap hölgy karaktere
» A hónap férfi karaktere
» a hónap férfi karaktere
» A hónap szépe
» A hónap előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We can be heroes :: június-július-
Ugrás: