villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs

Megosztás
Nappali
eme téma címe
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

- Jó, majd számolunk. - egyeztem bele, pedig máskor vitatkozni szoktam vele, a legutóbbi szúrt sebemnél is fél órát vitatkoztam vele, hogy nem lesz bajom, mert nem lett túléltem azt is, de a mostaniban nem vagyok biztos. Nem úgy érzem magam, mint szoktam, volt már lőtt sebem, de akkor se éreztem magam ilyen kutyául. Most meg lehet, hogy végem van.
- Hallom a gúnyt a hangodon. Nem akartam, hogy gyere, szerettem volna, ha pihensz – motyogom az orrom alatt bűnbánóan. Tudtam, hogy mennyit dolgozik mostanság, erre tessék itt az én kis hülyeségem is.
- Csak csináld. – bólintok egy egészen aprót. Nem maradhat bennem az a golyó, így is elég bajt okozott, a jó ég tudja mit tehet még velem, a lázon és a hallucinációkon kívül, na meg persze itt van a vérzés is, szerintem eleget veszítettem már, többet meg nem kéne. A megerősítést megkapta tőlem, csak gyorsan szedje ki azt az átkozott golyót.
Nem emlékszem, hogy utána mi történt, valószínűleg elájultam, legalább annyi a szerencséje, hogy nem tudtam hozzászólni, még képes lettem volna abba is beleszólni, hogy mit csináljon velem, pedig ő az orvos és nem én.
Fogalmam sincs mennyi idő telt el, de arra ébredtem fel, hogy a macskám a nyakamban fekszik és erőteljesen dorombol.
- Mashiro, a francba veled. – nyöszörögtem halkan, majd óvatosan letoltam magamról, nem most akarok megfulladni macska miatt.
- Rae! – ó, te jó ég kb. olyan a hangom, mint egy négy éves kis kölyöknek. Sziszegve mentem ki a konyhába, kezemet az oldalamra tapasztva. Most fogok igazán csak a fejemre kapni, mert nem fekszem, de szomjan halok előbb vagy utóbb.
- Tudom..majd lefekszem, de szomjas vagyok, jól van megyek inkább, csak ne ölj meg a nézéseddel. – fordultam vissza és a háló felé vettem az irányt, nem mondhatom azt, hogy egy Forma 1-es kocsival felvehetném most a versenyt, de talán a teknősöknél gyorsabb vagyok.
- Meddig kell így maradnom, holnap ugye már mehetek dolgozni? Van egy tervem amit be kell fejeznem. - feküdtem be az ágyamba.
- De, ha nem akkor maradj itt velem, ma is. Vigyáznod kell rám. - mosolyodtam el angyalian.
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

Én naiv, azt gondoltam, a mai napom másból se fog állni, csak pihenésből harminchat óra talpon lét után, és végre feltehetek egy hidratáló maszkot, és újrafesthetem a körmeim.  Igen, kereken ennyi elvárásom volt a mai nappal kapcsolatban, lustán, elnyűtt pólóban lézengeni a pirinyó lakásomban. Sőt, azt is terveztem, hogy az összes fagyit megeszem, amit csak találok itthon, de a dolgok általában nem úgy alakulnak, ahogy az ember eltervezi őket. Pláne akkor nem, amikor épp egy kanál lóg ki a szájából, és lábbal oldja fel a telefonját, mert sms-t kapott, és ahogy elolvassa, érzi, hogy baj van, emiatt pedig félrenyeli a fagyit, és a húsz perc helyett csak tizenöt marad, hogy odaérjen, ahova kell, mert ötöt azzal tölt, hogy ne fulladjon meg.
Nem vagyok egy parázós ember alapjáraton, szeretek nyugodt maradni, mert akkor a környezetem is nyugodt marad, de valamiért, mikor Leon ilyen üzeneteket ír, elönt a félelem, és akaratlanul is remegni kezd a kezem. Direkt az ilyen alkalmakra állítottam össze itthonra egy plusz elsősegély dobozt, ami arra van, hogy bármikor el tudjam látni, amikor csak szüksége van rá. Tulajdonképpen nem örülök neki, hogy én vagyok házhoz járó orvosa, mert fogalmam sincs, hogy kéne egyes helyzetekben reagálnom, de azért inkább megyek én, mint ő jöjjön, és nekem megint órákat kelljen az őrsön ülnöm, bizonygatva, hogy fogalmam sincs, hogy szerezte az újabb lőtt vagy szúrt sebet, és nem, semmilyen kapcsolatban nem állok vele, csak a betegem. Egyre kevésbé hisznek nekem, és szerintem neki is, és ez egyre inkább baj.  
Szerencsére közel lakik, bár most ez az út is nagyon hosszúnak tűnik. Amint leáll az autó már pattanok is ki, cipelve magammal a táskát, ami mellesleg kétszer akkora, mint egy normál elsősegélydoboz, hogy minden beleférjen. Szinte szaladok be, áldva az eszét, hogy nyitva hagyta az ajtót. A nappaliban kapom el, és csak egy pillanatra húzom el a számat.  
- Naná, hogy túléled, amint jobban leszel, számolnod kell velem is. – motyogom az orrom alatt, ahogy mellé térdelek, hogy egy szintben legyünk, és leteszem magam mellé a táskát. pillanatok alatt mérem fel a terepet, fogom fel, hogy nincs kimeneti seb, és ez rossz. Nagyon rossz.
- Jól van, elhiszem, úgyis rég jártam erre, már majdnem hiányzott. – Mosolyodom el kicsit én is, ahogy kiveszem a szükséges eszközöket, és egy papírtörlőre teszem szépen sorban mindet. Már épp venném elő a fertőtlenítőt, hogy lefújjam őket, mert hiába vannak sterilen elrakva, fő a biztonság, mikor megint megszólal, nekem meg megtorpan a kezem a mozdulat közepén. Riadtan kapom felé a fejem, és teszem a homlokára a tenyerem.
- Próbálj meg nem beszélni, jó? Felment a lázad, és minden erődre szükség lesz, ugyanis a golyó még benned van.  – Mondom neki halkan, nem altathatom el, míg láza van, de nem várhatok, ameddig a gyógyszer hatni kezdene, túl veszélyes lenne. Aggódon nézek rá, tudja, hogy mit kell tennem ilyen helyzetben, de várok a megerősítésére, hogy készen áll rá. Ki kell szedni azt a golyót, nem maradhat ott!
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

Újabb munkám volt, ami nem sikerült pont úgy ahogy terveztem. Egyszerű kiiktatásnak tűnt az egész, csak amikor megérkeztem nem gondoltam volna, hogy egy kisebb erődítmény vár engem, pár darab katonával. Nem mintha gond lett volna a bejutás,mert az nem volt az, inkább a kijutással voltak gondjaim. Miután megöltem szerencsétlen drogbárót elkapott pár embere, így őket is eltettem láb alól, sajnos szerencsétlenségemre sikerült bekapnom egy lövést. Sziszegve ültem be a közelben parkoló fekete kocsimba, s igyekeztem haza vezetni.
- Hol a francban van már? – szitkozódtam nyöszörögve, a telefonomat kerestem, ami az ülés alá volt csúszva. Nagy nehezen megkerestem Rae számát.
- „ 20 perc múlva nálam, hozd a felszerelésedet.
Leon. „
- összeszorított fogakkal írtam meg az sms-t, remélem, hogy otthon is betud foltozni, nem megyek megint a kórházba, mert akkor a rendőrség a nyakamra jár. Igaz, hogy a város legjobb ügyvédje dolgozik a főnökömnek így nincs nagy bajom, de akkor is elegem van a kék ruhásokból. Egy házkutatási parancs, s lőttek nekem, megtalálják a pincében elrejtett fegyvereimet, amihez van ugyan engedélyem, mert miért ne lenne? Muszáj volt mindhez kiváltanom, nem mindig ölhetek ugyanolyan fegyverrel, szükségem van a változatosságra, így azt hiszik más az elkövető, nem pedig egy ember.
Becsaptam magam után a kocsi ajtaját, majd beestem az ajtón egyenesen a kanapéra, közben leszedtem magamról a felsőmet, szemügyre vettem a kis balesetem.
- Azt hiszem ezt még túlélem. – pihegtem,s fél szemmel sandítottam kedvenc doktoromra, aki eközben megérkezett, az ajtót nem csuktam be, hogy betudjon jönni. Sokkal tartozom már neki amiért tartja értem a hátát, s bármikor ugraszthatom, ha engem egy kicsi karcolást ér, mint most.
- Tudom, azt mondtad, hogy óvatosabban, de nem tehetek róla, most tényleg figyeltem. – mosolyodtam el egészen halványan..
- Mondtam már, hogy nagyon szép vagy? – kérdeztem kíváncsian mintha nem is történt volna velem semmi, de miért kérdeztem én ezt tőle? Lehet mégis van valami bajom, nem szoktam én ilyeneket mondani, főleg nem neki. Sőt senkinek sem, már több, mint hat éve nem bókoltam senkinek.
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

Nappali 17-Modern-living-room-scheme-600x337
Ajánlott tartalom
it's where my demons hide

dc universe
heroes vs villains

Nappali Empty

1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We can be heroes :: brown lakás-
Ugrás: