villains have a vision for the world.

heroes don't, their only goal is to stop the villains from reaching theirs

Megosztás
Tetováló szoba
eme téma címe
Domander
it's where my demons hide

Domander
heroes ❖ villains
dc universe
kereslek :
every new member
tartózkodási hely :
◆ we live between the forumlines ◇
foglalkozás, hobbi :
◆ this ♥ page ◇
karakter arca :
◆ faceless helper ◇
heroes vs villains

Tetováló szoba Empty

Szabad játéktér!
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Tetováló szoba Empty

Mei Fei & Koto

Hallom ismételten a bejárati csengettyűt, addigra Nao már a pultnál várakozik, elvégre ez a feladatköre.
A mosoly a megszokottan udvarias, keleti, szívélyes. Mivel nem biztos abban, hogy nem keleti illetőségű a belépő, ezért a keleti módi szerint, meg is dönti magát és a hangszíne is arra vált át, de tökéletes angolsággal szólal meg.
- Üdvözlöm nálunk, köszönjük, hogy minket tisztelt meg! Miben lehetünk a segítségére?
Az utolsó rész is kész van részemről aznapra a vendégnél, így leteszem az eszközt is. Van régi, hagyományos módszer, ezt mára már csak az igazi alvilági rosszfiúk kérik, és a nagyon hagyomány őrzők, másoknál géppel készítem.
- Elkészült. – elvégzem a szükséges teendőket még, hogy aztán pakolni kezdjek majd.
Nem terveztem mára több munkát, legalábbis itt, a szalonban. Patrát szándékszom boldogítani pár órát, a kellemest a hasznossal elvén.
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Tetováló szoba Empty



to Koto

Kissé félénken indulok el egy tetoválószalon irányába megvalósítani a legújabb ötletemet. Hogy miért pont egy efféle hely fele tartok? A pár évvel fiatalabb önmagam hisztirohamba kezdene, ha meglátna, hogy megakadályozzon ebben. Nyílt titok, hogy soha nem rajongtam túlzottan a tetoválásokért.. sőt, egyenesem irtóztam is tőlük egy időben. Míg rá nem jöttem, hogy a félelmeim alaptalanok. Rádöbbentem arra, hogy amennyiben jól kiválasztom a helyszínt és olyan helyet szemelek ki, ahol adnak a higiéniára, akkor annak a valószínűsége is kisebb lesz, hogy a bőröm befertőzhessen. Alig érkeztem meg pár hete Starlingba a kiállítássorozatom miatt, de máris teljesen magával ragadott a város hangulata. Lehet rossz hatással van rám ez a hely. Oliver Queen városa.
Amikor az interneten ráakadtam Sato Kotori tetoválószalonjára, illetve a korábbi vendégeinek véleményeit is végigolvasva, ez a szalon tűnt a legjobb választásnak, amit meghozhattam. Plusz, az sem volt mellékes, hogy japán származású a tulaj..
Olyan tizenöt percnyi sétányira volt az épület, de egyáltalán nem bántam meg, hogy gyalog indultam el. Kell a mozgás, nem lehet mindig bent poshadni a hotelszobában.
Átlépvén a szalon küszöbét, rögtön a recepcióspult fele indultam el. Nem tudom, mekkora népszerűségnek örvend a hely, mindenesetre a biztonság kedvéért úgy döntöttem, inkább egyeztetek egy időpontot előre.

sok || Bocsi, a késésért! || Egy kis mix || ©


Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Tetováló szoba Empty

Mei Fei & Koto


- Igen, csakis hagyományos tetoválásokat készítünk, nagyon sajnálom, ha kellemetlenséget okoztam. – Nao a vendég felé hagyományosan hajol meg. Igazi japán szépség, kitűnően beszéli az ország nyelvét, bár nem itt nőtt fel. Két üzleti kártyát vesz elő, s meghajolva adja át a vendégnek.
- Itt minden bizonnyal fog a kérésének megfelelő tetoválót találni.
Ha távozik a vendég, lazábbra veszi a testtartást, s átvált japánra.
- A fene, hogy nem tudnak ezek olvasni, amikor ki van írva, hogy hagyományos távol-keleti tetoválások szalonja. – nyitja ki a legyezőt, majd méltatlankodva hátra megy, a tetováló szobákba. – Barbárok…
Az irodám ajtajában megáll. Nem követelek meg nagyon hierarchikus viselkedést, de mire hozzám ér, addigra már megint kihúzza magát.
- Sato san, Hagiwara san holnap délelőttre kért időpontot, három órára érkezik.
Csak felnézek a rajzból és bólintok, majd folytatom a terv megrajzolását. Nem vagyok udvariatlan, még ha nyugati szemmel ez így tűnne, márpedig a tudomásul vétel ezen módja itt annak számít, holott otthon ez a legtermészetesebb.
Vendég
it's where my demons hide

Anonymous
Vendég
dc universe
heroes vs villains

Tetováló szoba Empty

Tetováló szoba TothArtStudio8
Ajánlott tartalom
it's where my demons hide

dc universe
heroes vs villains

Tetováló szoba Empty

1 / 1 oldal
Similar topics
-
» 122-es szoba
» 216-os szoba
» Mozi szoba
» Rendelő- Szoba
» Szado-Mazo szoba 21+

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
We can be heroes :: Sato Tattoo Saloon-
Ugrás: